Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też uważam że magia i te wszystki gusła kościelne to samo zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
666 napisał:
To i"Akademię Pana Kleksa "trzeba zakazać...
 Strzał w dychę! Przecież Brzechwa to pejsaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśnie dla dzieci to bajki, baśnie dla dorosłych to religie. WK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na rogatkach Lublina postawić znak zakaz wjazdu dla LLB. Niech siedzą w swoim ciemnogrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów miasto magii i szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie. Opuszczałem Lubartów kilkadziesiąt lat temu ale widzę, że ...nic się nie zmieniło. Smutne. Zamiast iść do przodu odwracają się z jakimiś lękami a później następuje cofanie. Typowe. ...między Panem, Wójtem a Plebanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedź uczennicy. wszystkiemu winny proboszcz. ***s://m.zapytaj.onet.pl/category/015,004/2,31337334,co_o_tym_sadzicie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie dziwię się decyzji dyrektora. W końcu płacą mu za to, by je podejmował. Były w jakiś sposób uzasadnione sprzeciwy wielu rodziców, więc musiał je uwzględnić, by nie narazić się na poważne zarzuty o niedbałość w wypełnianiu misji wychowawczej szkoły. Natomiast jego błędem jest to to, że nie zapoznał się zawczasu z tematem, czy może budzić zastrzeżenia i kontrowersje, i decyzję o odwołaniu imprezy podjął tak późno. Ale fakt, że gotów jest jakoś zrekompensować koszty przygotowań świadczy, że to gość na poziomie. Umie się zachować nawet w tak trudnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ciemnogród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGIA jest złem - krótko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. Jakoś tym ludziom nie przeszkadza picie krwi i spożywanie ciała Chrystusa w trakcie mszy... Katolicyzm też jest pełen okultyzmu. Ale wygodnie jest tego nie widzieć. Bardzo wygodnie jest stosować wybiórczą wiedzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrywkowo zobaczyli jakieś fragmenty i zdiagnozowali satanizm. Prawda jest taka, że przy wszystkich kociołkach i zaklęciach najsilniejszym zaklęciem w tej powieści jest miłość. Pozwala pokonać szatana - Voldemorda, jest zaklęciem które stanowi barierę ochronną dla tych których kochamy. Sam Harry w ostatnim tomie nie ma nic magicznego, co mogłoby mu pomóc w walce ze złem. Jedyne, co może zrobić, to poświęcić własne życie. Dzięki temu ocala tych których kocha i zmartwychwstaje. Czy to nie brzmi znajomo? Jak np. Nowy Testament. Jak można zarzucać książce satanizm. Voldemord jest najpodlejszą postacią z którą walczą. Jest podły, nikczemy, ....jest szatanem tylko, że nie zauważyłam, żeby w książce go promowano. Młodsze klasy nie musiały czytać dalszych okrutnych tomów żeby się bawić nastolatkowie, którzy dotarli do końca powieści, zdają sobie sprawę o czym tak naprawdę jest książka i jakie idee głosi. Jedyni, którzy wypowiadają się na jej temat negatywnie, to Ci którzy jej nie przeczytali, tylko coś usłyszeli i biegają z pochodniami jak idioci lub przeczytali początkowe tomy i nie wiedzą kompletnie o czym jest ta historia. Żałosne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrala który nie chodzi do tej szkoły i nie wie. Tak to ja napisałam tamto. A napisałam że winny temu proboszcz bo po szkole chodziła plotka że to on i wszyscy byli prawie w 100% pewni że to on więc dlatego i ja tak pomyślałam ;) proszę nie komentować jak nie wie pan/pani skąd ja tą informację wzięłam ;)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedź uczennicy. wszystkiemu winny proboszcz. ***s://m.zapytaj.onet.pl/category/015,004/2,31337334,co_o_tym_sadzicie.html
 Mądrala który nie chodzi do tej szkoły i nie wie. Tak to ja napisałam tamto. A napisałam że winny temu proboszcz bo po szkole chodziła plotka że to on i wszyscy byli prawie w 100% pewni że to on więc dlatego i ja tak pomyślałam ;) proszę nie komentować jak nie wie pan/pani skąd ja tą informację wzięłam ;))))) tak i napisałam to samo wcześniej bo nie umiem obsługiwać tej strony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...