Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda materaca, bo tych dwóch to bardzo chcieli się utopić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Operacja ma kryptonim: Zdążyć przed rybami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak głupie komentarze są zbędne .. wczoraj bylem nad Firlejem gdy szukali cial tych młodych chłopaków.. i wspólczuje bardzo rodzinom wielka tragedia ( Niech spoczywają w pokoju [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgd napisał:
tak głupie komentarze są zbędne .. wczoraj bylem nad Firlejem gdy szukali cial tych młodych chłopaków.. i wspólczuje bardzo rodzinom wielka tragedia ( Niech spoczywają w pokoju [*] [*]
Że co ? Skoro pijany idzie pływać to czego się spodziewasz ? Gdzie byli przyjaciele i koledzy ? Pozwolili się utopić ? 0 wyobraźni, tragedia teraz dla rodzin, ale niestety na własne życzenie pływających :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz.. ludzie umieraja.. selekcja naturalna dziala, za bledy sie placi. Albo byli pijani i dodac do tego nie umiejetnosc plywania, dodac zbyt dalekie oddalenie sie od brzegu, czyli nie myslenie i nie odpowiedzialnosc i tragedia gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że tak długo ich szukają jak ja tam żadnego płetwonurka nie widziałam.... Pływanie łódka po wierzchu i czekanie na wypłynięcie zwłok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj też byłam jak ich szukali. całe te ich towarzystwo chyba było pijane. strach sie tam teraz kąpać bo wiadomo kiedy wypłynie kolejne ciało na wierzch? nie mówiąc już o tragedii rodziny, która czeka. ale nurków faktycznie żadnych nie było, tak więc tylko czekają aż ciało wypłynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba trzeba byc kompletnym idiota zeby po alkoholu wchodzic do wody, przez wlasna glupote i brak myslenia to maja, szkoda tylko ich rodzin ktore teraz przezywaja tragedie przez bezmyslnosc swoich dzieci, zreszta gdzie byli inni ludzie ktorzy sie tam kapali i czego nie pomogli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pomógł bo prawdopodobnie prawie każdy kto tam się chlapie nie umie profesjonalnie pływać a tym bardziej nurkować. Niektórzy poprostu umią unosić się na wodzie i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspominając, że ratownika też tam nie widziałam. Zamiast tego hucznego festynu mogli by ze dwóch zatrudnić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci chłopcy przepływali koło mnie na tym materacu, było ich 3. Kiedy odpłynęli troszkę dalej słychać było krzyki: -hej, a może dopłyniemy do drugiego brzegu?! -no co Ty, Paweł, przecież ja nie umiem plywać! ; po jakimś czasie widziałam, że jeden z nich wrócił do brzegu. MInęło może 15 min i ten co z nimi był pytał znajomych czy nie widzieli tych 2, kiedy się okazało, że nie wrócili szybko pobiegł po pomoc(straż gimnną). Całe towarzystwo-tam było okoo 8 osób- nie było tak bardzo pijane, jak napisał ktoś w komentarzu. Prawie każdy tam pije i wchodzi do wody ale nie aż tak daleko-byli na materacu, więc czuli się pewnie. NIkt nie pomógł, ponieważ jeśli ludzie są przy brzegu-maxymalnie 20 m to w jaki sposób ktoś ma zobaczyc co się dzieje na 150 metrze! Większość ludzi była z dziećmi więc kazdy pilmnował siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czytam te Wasze opinie. I postanowiłam dorzucic coś od siebie. Każdy kto jedzie nad Firlej powinien liczyc się z tym że to takie "dzikie" kąpielisko. Brak kontroli kogokolwiek, żadnych ratowników, boi które powinny byc wytycznymi głębokości!!!! Bywam tam raz w roku, byłam tam i tego dnia, mnóstwo ludzi bo dni firleja, większosc piła bo na wieczór trzeba się dobrze bawic... wkońcu jest koncert. A nikt nie pomyślał, że tłumy ludzi nad jeziorem + woda + alkohol to może byc tragedia. Jezioro tam jest zdradliwe bo po kilkunastu metrach tak jakby się grunt zapadł pod nogami;/ A materace są bardzo niebezpieczne bo nie można kontrolowac ich jesli nie umie sie pływac! Najważniejsze było dla organizatorów dobrze zarobic na czym sie dało ale żeby ciut zabezpieczyc chocby bojami wode to już nikt nie pomyślał. Jasne że każdy odpowiada za siebie i chłopcy są sobie winni, ale na tak często odwiedzane jezioro przez turystów to gmina mogłaby klika złotych poświecic na bezpieczeństwo przy takich imprezach! Współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podlega dyskusji, że sami sobie są winni: nie umieli pływać, byli prawdopodobnie w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, pływali w miejscu i na materacu nieodpowiednim do pływania. To wszystko prawda, ale nie znaczy to, że każdy, kto łamie zakazy, instrukcje i przepisy ma od razu ginąć. Gdyby tak było, to codziennie ginęłyby tysiące albo i setki tysięcy ludzi. To nonsensowny wniosek. Do śmierci przyczyniają się więc także i zaniedbania odpowiednich instytucji i służb. Na festynie powinno być więcej ratowników, wzmożona kontrola służb komunalnych, dyżury straży wodnej. Zabrakło wyobraźni wszystkich odpowiedzialnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie radze jezdzic do firleja, dlaczego? w zeszlym roku na lodce plywaly 2dziewczyny z Ksiedzem lodka lekko sie przechylila a potem poszli na dno (masakra) a dotego jak byl ten koncert Kombi 2-óch facetow nawalilo sie i poszli plywac na lodke no i kazdy chyba wie co dalej.a chyba nikt niechcial by plywac w jeziorze z nie wylowionymi trupami.:-/:-/:-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...