Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma z Lubartowa jest znana w całym kraju. Właśnie została przejęta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2017 r. o 15:42 Powrót do artykułu
niech się firma rozwija, ale trochę szkoda, że znowu jest to fundusz, który interesuje się tylko kasą, kasa, kasą. Właściciel, patrzy zawsze na firmę trochę prestiżowo... Czasem firmie wychodzi to na dobre, czasem nie, ale funduszowi się trochę noga podwinie w innej działce (na przykład w RPA) i będzie ciął koszty lub sprzeda znowu, żeby tylko kaska na koncie inwestorów się zgadzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna folia, która nie strzępi się przy rozwijaniu ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie, to wszystkie firmy ktoś powykupuje, wszystkie kopalnie ktoś powykupuje, i zyski wyeksportuje do jakiegoś raju podatkowego czy Luxemburga, zamiast reinwestować tu lokalnie. Teraz nastąpił koniec reinwestowania zysków w Lubartowie, następuje proces eksportu zysków...kwestia tylko dokąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet super Ziobro nie pomoże, za to Jarosław Welki zrepolonizuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludzie pracują za psie pieniądze... I w jakich warunkach. Szczególności na link recyklingu foli w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak dobrze, że piszecie o tej firme. Mam działkę i pojechałem do stadniny koni żeby kupić końskiego obornika, w marketach szukałem mocnych worków i znalazłem tej firmy z napisem MOCNE. Kupiłem i.....ile ch....i k.....wywaliłem na tę firme to tylko ja wiem, rozłaziły się te worki jak papier a przecież obornik koński jest lekki. Uwaliłem samochód końskim g....i mam kilka worków tej firmy, myślę że jak jadą do marketu pokazują kupcowi rzeczywiście mocne worki , a do magazynu już idą słabiutkie. Straciłem czas, urlop i d... mi zmarzła bo wiał wiatr. To na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁODZIEJE , OSZUŚCI I WYZYSKIWACZE ... GARDZE TĄ PSEUDOFIRMO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...