Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za terrorysta pewnie ma kontakty z biladenem , nigdzie juz nie jest bezpiecznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jaki kraj, tacy terroryści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby siebie wysadzać ...? słabo przeszkolony byl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może chciał pokazać dziewczynie jak bomba wybucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~antek~ napisał:
Co to za terrorysta pewnie ma kontakty z biladenem , nigdzie juz nie jest bezpiecznie !
nadajesz się na pekiel do pizdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz temu terroryscie Panstwo bedzie placilo rente z naszych skladek, a ch... w zeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lucyfer piekła' date='6.04.2010, 23:04:04' post='260874'] nadajesz się na pekiel do pizdy A Ty do tłuczenia brył na polu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś dziwna ta GRAND VITARA. może pan co to pisze zerkną by do katalogu równie dobrze można napisać daewoo Lanos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto czym wojuje .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważny samochód.Sprawiedliwość obcieła mu dłoń jak za dawnych czasów.Najgorsze jest to że teraz będziemy płacić wszyscy mu rentę.A mogła przecież głowę,i nie było by niesprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz bedzie robił bomby łokciami. Podobnie jak i dłubał w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucyfer piekła napisał:
nadajesz się na pekiel do pizdy
obrońca kapitana bomby się odezwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość123~ napisał:
jakaś dziwna ta GRAND VITARA. może pan co to pisze zerkną by do katalogu równie dobrze można napisać daewoo Lanos.
jaki producent bomb taka grand vitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaale urwał!!! Ale to było dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta taki redaktor (odnośnie tego że to nie Grand Vitara) i jaki kraj taki zamach ( to do IREK )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i spoko nie będzie się mógł trzepac a tak na marginesie powinna mu urwac znacznie więcej matołowi jednemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIEMA PAJACE! TEGO BYLO TYLKO 50GRAM ALE WY TO JESTESCIE NIEDOZAGIECIA. WLAZICIE I KOMENTUJECIE COS O CZYM NIEMACIE POJECIA LESZCZYKI JEDNE! JA NIEWYDYGALEM A WY TYLKO pier***IC WIECIE ZE UMIECIE FLEJE SKRZYWDZONE JA WIEM CO TO JEST BOL A CO WY WIECIE CO ? NIC JESTESCIE DENNE PROCE JAK DEWOTY PRUJECIE SIE PUBLICZNIE. JA PRZYNAJMNIEJ OD CZASOW WOJNY SPOWODOWALEM WYBUCH A WY SIEDZICIE I PIERDZICIE USTAMI NA MOJ TEMAT. CHCECIE JESZCZE KASZTANY POZDROWIEN CZY JUZ SCISNIETE MACIE BULY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSZCZOŁA MARIUSZ napisał:
SIEMA PAJACE! TEGO BYLO TYLKO 50GRAM ALE WY TO JESTESCIE NIEDOZAGIECIA. WLAZICIE I KOMENTUJECIE COS O CZYM NIEMACIE POJECIA LESZCZYKI JEDNE! JA NIEWYDYGALEM A WY TYLKO pier***IC WIECIE ZE UMIECIE FLEJE SKRZYWDZONE JA WIEM CO TO JEST BOL A CO WY WIECIE CO ? NIC JESTESCIE DENNE PROCE JAK DEWOTY PRUJECIE SIE PUBLICZNIE. JA PRZYNAJMNIEJ OD CZASOW WOJNY SPOWODOWALEM WYBUCH A WY SIEDZICIE I PIERDZICIE USTAMI NA MOJ TEMAT. CHCECIE JESZCZE KASZTANY POZDROWIEN CZY JUZ SCISNIETE MACIE BULY?
Byłbyś kozak BUCU gdybyś TO wziął do reklamówki i do Warszawy zawiózł,bo takie kozaczenie pokazuje jaki jesteś malutki. he.he.he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SCISNIJ DROZDZUWE BUC TO MATKA NA CIEBIE WOLA. KOZACZENIE? Z POWIEDZ GDZIE CIEBE ZŁAPALI KASZTANIE . DLAMNIE TYPIE TO MOZESZ I ZAMIEDZE W du*** ZWIR WOZIC. W HUJU MAM TE TWOJE PORADY DORADCO TERAZ CZUJESZ SIE WIELKI? JAK WYCIERACZKA Z POD KOMENDY.PAL MOTOR TYPIE ! BRECHTE TO JA MAM Z TAKICH KASZTANOW CO Wpier***AJA SIE W NIESWOJE SPRAWY A WZAMIAN DOSTAJA TAKIE POZDROWIENIA JAK TY. DORADCA WIDOCZNIE TOBIE SIE PRZYDA! A MOZE GDYBYS GO MIAL TO NIELECIAL BYM Z TOBA TERAZ JAK Z BURA SUKO. RESZTE CO SIE Wpier***A W TEMAT A ZESRALA BY SIE NA SAM WIDOK TEGO CO JA MOGLEM PRZERZYC. POZDRAWIAM ROWNIE NIEMILO!. I WYWALAM NA NICH JAJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA SOBIE RADZE I NIENARZEKAM TO ZE SAM SOBIE MUSISZ WALIC JUZ OBCZAILEM I TO CIE TAK BOLI? CZY ZABLYSNOC CHCIALES ? DAM CI PRZEPIS TO ZABLYSNIESZ NAWET JAK ZAISKRZYSZ TO NIEBEDE PISAL TAKICH PEDALSKICH KOMETAZY JAK TY TO MOGE CI OBIECAC. ALE DO TEGO TRZEBA MIEC JAJA. JA MIALEM I NADAL MAM A TY PEWNIE KUCASZ JAK LEJESZ.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...