Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy banknot – 20 Kocków

Utworzony przez kocek, 12 września 2010 r. o 12:18 Powrót do artykułu
Ja jestem jedyny w swoim rodzaju i żadne banknoty tego nie zmienią ! A po za tym czy ktoś w ogóle pytał się mnie by nazwać kockiem jakąś wieś a teraz banknot - no nie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie nazwali klocek, stawiasz i masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się w imieniu mieszkańców Kocka dlaczego na banknocie widnieje imię i nazwisko teraźniejszego burmistrza Kocka ? czym on się zasłużył raczej niczym i to jest normalnie profanacja tego banknotu !!! a miał on być czymś specjalnym dla naszej miejscowości a z tym napisem traci całkowicie na swej wartości !!!! Uważam że dotychczasowy burmistrz w ten sposób chyba chce zasłynąć w naszej miejscowości bo niczym innym mu się nie udało !!!! pytam się to dla niego ten banknot czy dla naszego Miasta ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gzie mozna kupic taki banknot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Pytam się w imieniu mieszkańców Kocka dlaczego na banknocie widnieje imię i nazwisko teraźniejszego burmistrza Kocka ? czym on się zasłużył raczej niczym i to jest normalnie profanacja tego banknotu !!! a miał on być czymś specjalnym dla naszej miejscowości a z tym napisem traci całkowicie na swej wartości !!!! Uważam że dotychczasowy burmistrz w ten sposób chyba chce zasłynąć w naszej miejscowości bo niczym innym mu się nie udało !!!! pytam się to dla niego ten banknot czy dla naszego Miasta ??????
Człowieku chory z nienawiści. Ten wasz burmistrz spadł wam jak z nieba. Przecież widzi to nawet każdy ślepy. Tylko wam pozazdrościć. Nie to co te poprzednie fujary, zwłaszcza ostatni wąsacz. Wreszcie jest rozmach i są inwestycje. Czekaliśmy na to tyle lat. Oby ten burmistrz był dokąd zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane i oby tem burmistrz był [w czasie przeszłym oczywiście].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nostradamus napisał:
Gzie mozna kupic taki banknot?
Miejski banknot zostanie oficjalnie zaprezentowany w najbliższą środę tj.15.09.2010r. podczas konferencji w Domu Kultury w Kocku, pałac Jabłonowskich przy ul. ul. Tadeusza Kościuszki 1. Podobno ma kosztować 20 złotych tel. do Domu Kuktury 81 8591110
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jest problem ja nie jestem z tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nostradamus napisał:
Tylko jest problem ja nie jestem z tego miasta
Podałam nr telefonu kontaktowego. Uważam, że jeśli ktoś bardzo chce to da się załatwić be przyjazdu tutaj na miejsce. Są przelewy i tego typu nowinki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...