Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

K-19: Śmiertelny wypadek na obwodnicy Lubartowa (wideo)

Utworzony przez lubartowianka, 10 marca 2009 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Była już masa wypadów na skrzyżowaniach z tą obwodnicą i całkiem dużo śmiertelnych , już dawno powinni wybudować skrzyżowania bezkolizyjne, ale oczywiście jest wciąż za mało pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest przecież ładna, prosta droga, a to podobno właśnie budowa nowych dróg miała poprawić bezpieczeństwo. Niestety na wariatów za kierownicą nie ma innego lekarstwa jak dożywotnie zabieranie prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowianko, muszę Cię zmartwić, wedle mojej wiedzy bezkolizyjne skrzyżowania będą dopiero przy budowie II etapu obwodnicy od węzła Annobór w stronę Lublina. Wtedy też istniejący odcinek zostanie przebudowany do standardów drogi ekspresowej. Czyli gdzieś w dwatysiącefafnastym roku... Czyli nie wiem kiedy. Więc jeszcze kilka zdarzeń na owych skrzyżowaniach do tego czasu się wydarzy (oby nie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matiz to nie samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu chore skrzyżowanie jeszcze te znaki dwa przy skrzyżowaniu na wysokości 1.5 metra zasłaniające drogę jest to mylne zerkając raz samochód będący w polu znaku nie jest zauważalny . I sam jeżdżąc tą drogą 2 razy dziennie niespowodowałem wypadku paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten matiz to jezdzidelko a nie samochod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowani mogą dowiedzieć się wiecej o odszkodowaniach na www.adesko.pl/forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowianko, mam takie informacje od pracownika GDDKiA: Przebudowa ma być, i tu cytuję:
mniej więcej III kw. 2010, ale inwestycja może wypaść z planu i zostac przesunięta na 2013. To jednak nie potwierdzona informacja.
. Mało pocieszające info, szczególnie w drugiej części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...