Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamionka: Dwie osoby aresztowane za podpalenie posterunku

Utworzony przez Josef46, 4 kwietnia 2011 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Sąd lubartowski bezkrytycznie przychylił się do wniosku prokuratury,ale czy ta ostatnia jest tak energiczna w stosunku do wszystich?np;czy w stosunku do Leonarda W nie stosowała innych kryteriów?Czy były kierownik tej prokuratury był w tej sprawie tak zdecydowany?A może świadomie wydłużał ŚLEDZTWO? w wandalizmu w Kamionce przystąpiono do energicznego karania za skutki,ale gdzieś tkwi przyczyna tego stanu.A może załoga komisariatu w Kamionce zamiast chronić ludzi to z nimi walczy???To mi pachnie odwetem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma obawy mataczenia, ani ucieczki. Podejrzanych można było poddać dozorowi policyjnemu i do czasu rozprawy wypuścić na wolność. Typowa pokazówka ze szkodą dla wymiaru sprawiedliwości. Jestem przeciw. Wyraźnie widać, że Sprawiedliwość ma dwa oblicza: jedna dla gawiedzi, inna dla wybrańców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lexus nexus napisał:
Nie ma obawy mataczenia, ani ucieczki. Podejrzanych można było poddać dozorowi policyjnemu i do czasu rozprawy wypuścić na wolność. Typowa pokazówka ze szkodą dla wymiaru sprawiedliwości. Jestem przeciw. Wyraźnie widać, że Sprawiedliwość ma dwa oblicza: jedna dla gawiedzi, inna dla wybrańców...
Miejsce bandytów jest za kratkami. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lexus nexus napisał:
Nie ma obawy mataczenia, ani ucieczki. Podejrzanych można było poddać dozorowi policyjnemu i do czasu rozprawy wypuścić na wolność. Typowa pokazówka ze szkodą dla wymiaru sprawiedliwości. Jestem przeciw. Wyraźnie widać, że Sprawiedliwość ma dwa oblicza: jedna dla gawiedzi, inna dla wybrańców...
Przecież spalili posterunek, to gdzie mają chodzic na dozór? Myślę, że powinni zostać skazani na publiczne prace przy odnawianiu posterunku. To byloby bardziej wychowacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Przecież spalili posterunek, to gdzie mają chodzic na dozór? Myślę, że powinni zostać skazani na publiczne prace przy odnawianiu posterunku. To byloby bardziej wychowacze.
Wtedy mieli by mozliwosc zamontowania im podsluchu lub cykajacej BOMBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Przecież spalili posterunek, to gdzie mają chodzic na dozór? Myślę, że powinni zostać skazani na publiczne prace przy odnawianiu posterunku. To byloby bardziej wychowacze.
wychowawcze? dla nich to jednak za pozno. bardziej prowokujace? yeah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na spacerku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do kogo to? w areszcie spacerniakow nie maja chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a do kogo to? w areszcie spacerniakow nie maja chyba.
do ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem ze do mnie, sciemnialam ogolnie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wiem ze do mnie, sciemnialam ogolnie jest dobrze.
nie zamarzlas ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pytaj zmarzlam, ale skonczylo sie na 2 grzancach szybko zapomnialam o nieprzyjaznej aurze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
nie pytaj zmarzlam, ale skonczylo sie na 2 grzancach szybko zapomnialam o nieprzyjaznej aurze .
nic przyjemnego zmarznac ale grzaniec moze byc przyjemny szkoda ze ja nie moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie mozesz? nie masz 18 lat i egzaminy w toku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
dlaczego nie mozesz? nie masz 18 lat i egzaminy w toku?
bardziej prozaiczny powod antybiotyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee, bedziesz zyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
eeee, bedziesz zyl
ale do konca tygodnia leki a zyc bede jak sie zakazenie nie wda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly wypadeczek? czy szczyt glupoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
maly wypadeczek? czy szczyt glupoty?
zalezy jak na to spojrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy to drugie, bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...