Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazali mu nago biec przed autem

Utworzony przez 132, 3 listopada 2008 r. o 16:03 Powrót do artykułu
x24 napisał:
nie więzienie a kara chłosty. Może gdyby dostał jeden z drugim po 300 batów, by pomyślał zanim wyrządzi komuś coś złego?
Na gołą d... oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksldfsk napisał:
jak chlopaki lubią wykorzystywanie sexualne, to w więzieniu mile spędzą czas.
Pudełko "Ramy" na tydzień nie wystarczy. ;c)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol napisał:
jasne;} kpina - a to ciekawe... i zapewne za niewinność zostali aresztowani... powinni ponieść stosowną karę i tego im życzę!!! współczuję jedynie rodzinom za manie takich krewnych [/quote]
Laleczka napisał:
Poje***i ludzi już nie wiedzą co mają z sobą robić, mam tyle lat co oni ale żeby myśleć jak gówniarze niech zacznął się trzymać mamusi spódniczki
zanim sie wypowiecie, radzę nauczyć się to robić [quote name='Jujo' post='65414' date='5.11.2008, 13:31']Pudełko "Ramy" na tydzień nie wystarczy. ;c)))
myślę że komentarze tego typu są zbędne, nie ma potrzeby pisać o swoich fantazjach, naprawdę to co się stało to ogromny szok dla mnie znajomego Kamila, bo nie spodzewałbym się, że jest zdolny do czegoś takiego. Moim zdaniem po jego stronie wina jest zupełnie inna, pozwolił na to co się działo, bo nie wyobrażam sobie żeby wymyślił którąś z tych 'zabaw'... Ale o wielkości winy każdego z nich rozstrzygnie sąd. Przykro mi z powodu poszkodowanego, przykro mi z powodu rodzin i żal mi tego chłopaka, który w tak głupi sposób sprawił sobie plamę w życiorysie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie wydaje, ze nie po to jest to forum,zeby sobie bledy w pisowni wytykac... kazdy ma prawo do wypowiedzenia wlasnych mysli - nie wazne czy sa "ladnie napisane"! co do winy to faktycznie nie nam to dane sadzic - nikt z nas nie zna dokladnego przebiegu wydarzen... odnoszac sie do ostatniego komentarza : kim jest czlowiek, ktory pozwala innej osobie na takie zachowanie - na zrobienie takiej krzywdy?! sadze,ze trzeba byc niezrownowazonym, aby moc chociazby patrzec na takie sceny!? a tym bardziej uczestniczyc w nich... z mojego punktu widzenia (glownie) jest tu wskazane powazne leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna napisał:
zanim sie wypowiecie, radzę nauczyć się to robić myślę że komentarze tego typu są zbędne, nie ma potrzeby pisać o swoich fantazjach, naprawdę przykro mi z powodu rodzin i żal mi tego chłopaka, który w tak głupi sposób sprawił sobie plamę w życiorysie...
kolego zanim Ty sie wypowiesz pomysl piszesz, ze sam sobie to zrobil, nie no przeraza mnie Twoje myslenie co do kary wiezienia, tacy przestepcy sa chronieni w wizieniu, inni wspolwiezniowie nie wiedza za co siedza, bo zapewne odczuli by konsekwencje na wlasnej d... kto nie popelnia bledow, nalezy im sie tez prawo do rahabilitacji, ale i kara tez powinna byc adekwatna co do winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lord' date='5.11.2008, 17:14' post='65492'] kolego zanim Ty sie wypowiesz pomysl piszesz, ze sam sobie to zrobil, nie no przeraza mnie Twoje myslenie zdaje sie ze nie wszystko zostalo poprawnie odczytane chodzi tu zapewne o to, ze zal mu winnego poniewaz poprzez to wydarzenie stracil w oczach otaczajacych go ludzi,i raczej nie sa to slowa o poszkodowanym. (mam nadzieje,że moja interpretacja jest trafna i nikogo nia nie urazam)|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja też znam Kamila i tego poszkodowanego... Ten poszkodowany to postawny facet z tym że jest niedorozwinięty( nie żartuję)i nie chce mi się wierzyć z tym wykorzystaniem seksualnym... Po alkoholu różne rzeczy człowiek robi, ale ten poszkodowany mógł trochę nazmyślać, co jest bardzo prawdopodobne... Wierzcie mi... chyba żaden normalny facet w jego wieku tj. ok 30 lat nie śpiewa w miejscu publicznym na caly glos Kanikuły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxx napisał:
No ja też znam Kamila i tego poszkodowanego... Ten poszkodowany to postawny facet z tym że jest niedorozwinięty( nie żartuję)i nie chce mi się wierzyć z tym wykorzystaniem seksualnym... Po alkoholu różne rzeczy człowiek robi, ale ten poszkodowany mógł trochę nazmyślać, co jest bardzo prawdopodobne... Wierzcie mi... chyba żaden normalny facet w jego wieku tj. ok 30 lat nie śpiewa w miejscu publicznym na caly glos Kanikuły...
ktos tu chyba troszke koloryzuje - jakie 30 lat???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, że jeśli ktoś ma problemy zdrowotne należy okazać mu wsparcie a nie gnębić i poniżać!!! a ten chłopak,który ucierpiał przez tych łotrów może i ma problemy zdrowotne, ale jest kulturalnym człowiekiem , który nie robił nikomu krzywdy. dobrze jest bronić,ale należy dobierać stosowne argumenty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska prowincja stale zadziwia poziomem prymitywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOZAK napisał:
Lubelska prowincja stale zadziwia poziomem prymitywizmu.
zdaje się, że to właśnie zdanie jest najleprzym zakończeniem dla tej dyskusji. brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebiście się dzieje w Abramowie, nie dość że większość ludzi jest zdrowo poje***a to jeszcze teraz wyżywa się na innych, oczywiście na bezbronnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie. Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary.. Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary.. Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. [/quote] sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie... właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody" za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie... właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie. Nie potrafię zrozumieć dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał ... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle ... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory. Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@~Oonnaaaa~ On już nie ma dziewczyny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...