Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca, który rozjechał psa, widział go w lusterku

Utworzony przez Marco Polo, 14 lutego 2014 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Ludzie wiecie co zrobić z samochodem tego frajera. Szczególnie Wy mieszkańcy Lubartowa. Macie rejestracje, markę, kolor. Wystarczy frajerowi zniszczyć go trochę tak żeby już więcej nie mogł jeździć. A na policje by sie nie zgłosił gdyby nie nagranie w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy tez co zrobic z toba ,frajerze.Rodzice beda duzo placic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podłe człekokształtne bydlę bez sumienia i ludzkich odruchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wiecie co zrobić z samochodem tego frajera. Szczególnie Wy mieszkańcy Lubartowa. Macie rejestracje, markę, kolor. Wystarczy frajerowi zniszczyć go trochę tak żeby już więcej nie mogł jeździć. A na policje by sie nie zgłosił gdyby nie nagranie w internecie.
  Nie siej nienawiści, nie róbcie nic takiego, nie słuchajcie go. Wgłębi markopolo jesteś dobrym człowiekiem, bronisz psa, ale przesiąkłeś nienawiścią do drugiego człowieka. Tego człowieka czeka kara za to co zrobił, nie musimy wyznaczać kary na własną rękę, to nie średniowiecze. Marko polo z twoim podejściem do człowieka nazywaniem ludzi "frajerami" myślę że zachowałbyś się tak samo, gdyby pies wszedł Ci pod koła, on miał prawo go nie zauważyć tak jak ty byś miał prawo nie zauważyć tego psa, gdy patrzył w lewo, pies wszedł z prawej strony, no niestety stało się. Jedyne co powinniśmy zrobić to wziąć za przykład to jak zachował się ten człowiek. Widział że go potrącił lecz nie pomógł, jeśli chcecie pomóc przemyślcie swoje postępowanie, jakbyście się zachowali, czy byście spanikowali i uciekli ? czy pomogli ? Zastanówcie się  co byście zrobili i zdefiniujcie wnioski, a gdy przytrafi się wam podobna sytuacja zareagujecie odpowiednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy tez co zrobic z toba ,frajerze.Rodzice beda duzo placic.  
Ludzie wiecie co zrobić z samochodem tego frajera. Szczególnie Wy mieszkańcy Lubartowa. Macie rejestracje, markę, kolor. Wystarczy frajerowi zniszczyć go trochę tak żeby już więcej nie mogł jeździć. A na policje by sie nie zgłosił gdyby nie nagranie w internecie.
Racja. Przerobić skurw*elowi ten złom gwoździem dookoła i opony przebić, szyby wypier*olić i w mordę napluć, bo tylko na to cen cwel zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja widzę coś strasznie niepokojącego w tym artykule?  Ludzie obudźcie się. Jakkolwiek to by nie brzmiało - to jest TYLKO pies, zwierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co wypisuje marco polo,wszyskie szkody powstale na aucie tego biednego starszego pana pokryje on z rodziną.Juz zgloszony zostal Twoj wpis na Policje.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co zrobil kierowca nie bylo fajne wrecz ciezko to ogladdac jesli ktos ma jakies sumienie uczucia... nagrywajaca tez nie pomogla ... ale najlepsze w artykule LSOZ czy jak tam ta straz sie zwie- " Fundacja ma zamiar występować w tej sprawie, jako oskarżyciel posiłkowy."  szkoda ze jak dzwonilam zeby zabrali suke ze szczeniakami z ruchliwej trasy w zimie (Trojaczkowice) to kazdy umywal rece bo to niee ich teren itp. ta fundacja rowniez... a teraz jako oskarzyciel posilkowy to chetni och tak zeby sie nie orobic ale rozglos jest    zaraz sie wyleje lawina krytykow na moj koment ale w koncu po cos sa tez sluzby zeby pomagac a ja akurat proszac o te pomoc nie spotkalam sie z nia bo nikt nie chciall zbednego balastu az w koncu ktos zabral suke ze szczeniakami i sluch po nich zaginal szkoda ze nikt wiecej nie udostepnil informacji co sie z nimi stalo.... mimo ze probowalam sie dowiedziec to niestety...   kiedys chcialam uzyskac odp ktore schrnisko zabiera psy z terenu belzyc tez niestety od gminy nie uzyskalam zadnej odp....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca mógł nie zauważyć, ale źle zrobił że nie sprawdził, że nie zgłosił, nie pomógł. A co powiecie o weterynarzu który nie pomógł psu ?   Częstochowa: Potrącony przez samochód owczarek cierpiał kilka godzin, bo lekarze weterynarii, których błagała o pomoc właścicielka, byli już... po pracy. - To weterynarzem jest się tylko osiem godzin dziennie? A gdzie człowieczeństwo? - zastanawia się kobieta. Jej pies nie przeżył.   reszta na gazeta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Po tym co wypisuje marco polo,wszyskie szkody powstale na aucie tego biednego starszego pana pokryje on z rodziną.Juz zgloszony zostal Twoj wpis na Policje.      
 
  Po tym co wypisuje marco polo,wszyskie szkody powstale na aucie tego biednego starszego pana pokryje on z rodziną.Juz zgloszony zostal Twoj wpis na Policje.      
KAPUSTA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to rura jaka jebana Lubartowiaki do dziela z ta Rurą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to mi się rzygać chce każdy się uzala nad kundlem a jak się włóczył to żaden się nim zająć nie chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem dlaczego ta szlachetna Lubelska Straz Ochrony Zwierzat i wszyscy zbulwersowani mieszkancy nie udziela pomocy zwierzakom (psom lut tez kotom) wyrzucanym nagminnie przy lubartowskiej obwodnicy. Zwlaszcza w zimie mozna czesto zauwazyc blakajace sie wychudzone psy, ktore nie wiedza co ze soba zrobic. Zostaly bezdusznie wyrzucone z domu i skazane na powolna smierc z glodu lub wychlodzenia. Szkoda ze nie widzicie otaczjacego was swiata tylko jedynie to co Internet pokaze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Po tym co wypisuje marco polo,wszyskie szkody powstale na aucie tego biednego starszego pana pokryje on z rodziną.Juz zgloszony zostal Twoj wpis na Policje.      
no faktycznie biedny starszy pan... wiejski stary bydlak bez sumienia, i sądząc po samochodzie nie taki znowu biedny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIKI WSCHÓD!   przeraża nie to co się stało, ale naprawdę porażające są niektóre komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no faktycznie biedny starszy pan... wiejski stary bydlak bez sumienia, i sądząc po samochodzie nie taki znowu biedny
Ludzie co się z wami dzieje ! Dlaczego dajecie się ponieść tej nienawiści co was otacza ! Co wy wyprawiacie, jesteście dobrymi ludźmi, posiadacie uczucia brąniąc psa, a zachowujecie się jak bestie w stosunku do drugiego człowieka ! Co z wami ! Obudźcie się wkońcu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co się z wami dzieje ! Dlaczego dajecie się ponieść tej nienawiści co was otacza ! Co wy wyprawiacie, jesteście dobrymi ludźmi, posiadacie uczucia brąniąc psa, a zachowujecie się jak bestie w stosunku do drugiego człowieka ! Co z wami ! Obudźcie się wkońcu !
szczerze Ci powiem że uważam się za dobrego człowieka ale nie szkoda mi tego chłopka bo człowiek po coś ma mózg i sumienie i mozliwości "techniczne" żeby reagować w razie takich zdarzeń..co mu zależało się zatrzymać? kilka lat temu byłam świadkiem jak na ul. Nowy Świat w lublinie młoda dziewczyna potrąciła jamnika który wybiegł jej przed maskę. wiesz co zrobiła? wyjęła jakiś koc z bagażnika, zawinęła psa i odjechała - nie sądzę że zakopała go w lesie. bała się świadków pewnie bo wszystko trwało naprawdę krótką chwilę ale jak widać można się zachować. i wiesz czemu daję się ponieść fali nienawiści? bo dobrze wiem jacy są ludzie ze wsi w stosunku do zwierząt bo przyznaję że miałam dziadków na wsi choć od urodzenia mieszkam w mieście umiem się przyznać. dla starych wieśniaków zwierzę którego nie można zjeść jest bezużytecznym śmieciem nie sądzę żeby były jakieś wyjątki bo ci ludzie są tak wychowani od pokoleń. chociaż może młodzi chodzący do bardziej cywilizowanych szkół mają już inną mentalność, mam nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha i jeszcze jedno. nie oglądałam tego filmiku, wcale go nie włączyłam bo nie mam odwagi. mało tego powiem Ci więcej - z uwagi na wykonywaną pracę miewam do czynienia z tragedią na drodze, widziałam śmierć ale nie chcę oglądać dodatkowego cierpienia na własne życzenie. nie kręci mnie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym samochodzie oprócz kierowcy jechały jeszcze dwie osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę, że Lubelska Straż Ochrony Zwięrząt funkcjonuje...dobrze by było,żeby ich telefon alarmowy działał,a nie tylko poczta głosowa się włączała. W okresie ostatnich mrozów bezskutecznie próbowałam się do nich dodzwonić,kiedy na trasie Lublin-Piaski pies ze sparaliżowanymi od mrozu łapami próbował się przedostać za te choler...kurtyny. Pomoc otrzymałam dopiero w KMP Świdnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...