Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca prawie wjechał w procesję Bożego Ciała. Ludzie musieli uciekać spod kół

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
a mógł być "pouczony" przez uczestników procesji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy była zgoda na procesję od zarządzającego ruchem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pochodzil ze Swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać diabeł go tłukł tak nie mógł patrzeć na ludzi, jakby była parada gejów to by jeszcze dołączył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze krawaciarzowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procesja w parafii pw. Dobrego pasterza w Lublinie również nie była zabezpieczona przez policję. Raz w tłum mało co nie wjechał autobus, a raz samochód osobowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja w tym śmiesznym kraiku ma obowiązek dbania o spacery talibów a pozostałych ma w poważaniu i ściga do u....j śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci,którzy go bronią nie są świadomi że tak samo mógłby wjechać w ich bliskich przechodzących na zielonym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ci to było, geniuszu. Warszawski wsioku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!. Pieprzony warszawiak co myślał że wszystko mu wolno. Chociaż ten mandacik bym powiększył o jedno zero. Dobrze że ludziska go nie zlinczowali za te wybryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam zawsze na takie procesje w Boże Ciało chodzę . Bierze się flaszkę idzie się śpiewa kościelne pieśni i pije się wódkę z gwinta. Jednego roku to tak się nawaliłem że uczestnicy procesji nieśli mnie w 6 a ja śpiewałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam, stałam w sznurze pojazdów które nie mogły przejechać bo szanowni państwo szli całą ulicą ponad godzinę, a chodnik był wolny. Policja zamiast ukarać księdza to szuka sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warsiawiaki mają tak zatrute spalinami mózgi że już niewiele mnie zdziwi.500 zł za narażenie ludzi na śmierć lub kalectwo?Gdybym ja tam był to lusterka by go więcej kosztowały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie łaska chodnikiem. Gdzie to napisane, że muszą iść jezdnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiej osobie powinni odebrać prawo jazdy. Jeśli ktoś ponownie nawraca i wjeżdża prowokacyjnie w ludzi to znaczy że ze względów psychicznych jest zagrożeniem. Poza tym ta droga została wybudowana z podatków ludzi tu mieszkających. Jak ktoś nie przestrzega przepisów i brak mu elementarnych podstawkultury to niech wraca polnymi do Warszawy, jak bydlątko. Słoma z butów wyłazi, będą mieli w stolicy co zamiatać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w polskim prawie o ruchu drogowym wszelkie uroczystości religijne organizowane na drogach publicznych są wyłączone spod tego prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj też szedłem procesją w Lublinie, też maniak samochodów z Warszawy nie chciał poczekać za procesją tylko w środek procesji wjerzdżał. Zatrzymał się dopiero w na samym początku procesji bo go księża nie przepuścili jak oni mogli hehe taki grzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i BARDZO DOBRZE ZROBIL!!!! Dosc tego dewocyjnego terroru!!!! Kto pozwala procesjom po PUBLICZNYCH drogach chodzic? Dostali zezwolenie na demonstracje???? Podatek zaplacili? Niech ida na parkingi galerii (zamkniete tego dnia) albo na pola a nie po dordze sie petac i przeszkadzac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja tam zawsze na takie procesje w Boże Ciało chodzę . Bierze się flaszkę idzie się śpiewa kościelne pieśni i pije się wódkę z gwinta. Jednego roku to tak się nawaliłem że uczestnicy procesji nieśli mnie w 6 a ja śpiewałem .
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mniej chlej - bo juz dawno odebrało coś co ludzie nazwywają rozumem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał dobrze a wyszło jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...