Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca prawie wjechał w procesję Bożego Ciała. Ludzie musieli uciekać spod kół

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
W Boże Ciało 90% ludzi świętuje a procesje są na ogól na wsiach jest o jednakowej godzinie więc nie w każdej parafii trzeba stać po godzinie znawco tematu. Trochę szacunku dla własnej wiary. Ja też byłam w trasie w czasie procesji i nie psioczę mimo że też musiałam czekać aż procesja przejdą kawałek od ołtarz a do ołtarza, potem ludzie rozeszli się na boki i zwolnili pas jezdni i jakoś mnie nie ubyło. Ludzie trochę pokory a nie ja jestem najważniejszym a reszta to dla mnie się nie liczy ani wartości jakie wyznaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ten mandat juz anulowal bo marsz byl nielegalny i dlatego nikt go nie zabezpieczal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechal czy prawie wjechal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdziez zawrocil?ludzie nie klamcie w boze cialo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to katolik jak on nie ustapi na jezdni,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to łażenie po drodze,jest tylko świadectwem tego kto w tym kraju trzyma kogo za jaja ,bo nic wiecej nie znaczy,jak by bogu naprwade zależało ,by ktoś Go nosił po ulicy,to powinien sie taki bóg udać do psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co dzwonil, naruszyl swiąteczny spokoj policji i przy okazji spotkala go kara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistow (od 2, przez 3 i 4) - reszte obejmuje CENZURA PiS - lamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe mógł znieść dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt. Moherów stać nawet na morderstwo, a prezydent i tak ułaskawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlątka to łażą po drogach publicznych jak święte krowy w Indiach. Mohery już przekraczają wszelkie prawa, w tym drogowe, bo pisuary przy władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu zaznaczam,jestem anty PiS,ale Boże Ciało obchodzi się od Xlll wieku,był czas się przyzwyczaić do procesji.trochę kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tam bylo z 50 osob na tej procesji i specjalnie tak szli szeroko zeby caaala jezdnie zając
[justify]To odpowiem: w równie katolickich Włoszech Boże Ciało nie jest dniem wolnym od pracy, a jego celebracja odbywa się, w imię wspólnego dobra, nie w pierwszy czwartek po uroczystości Trójcy Świętej lecz w niedzielę. Można? Można.[/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota, pewnie ateista skoro nie bral udzialu w procesji albo innej wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam podpis tu nie wystarczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba nie mieć rozumu i szacunku do innych ludzi, żeby tak całą jezdnią się wlec zamiast chodnikiem, jak prawo nakazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pustak i debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swięte krowy w czarnych sukienkach. Droga jest dla pojazdów a nie na katotalibańskie nielegalne marsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie "spod kół" - tylko "sprzed kół". Na szczęście - pod kołami jeszcze nikogo nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...