Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za psa odpowiada właściel, jak samochód by uszkodził to własciel płaci. Pies powinien być na smyczy. To lepiej jak by kierowca ostro hamował i wpadł na chodnik i zabił ludzi? Luzie tak zzwani ekolodzy i obrońcy zwierząt macie w głowach poprzewracane! Żerujecie na taniej sensacji dla was zwierze wazniejsze od dziecka i dorosłego człowieka! To jak widaziałeś jeden z drugim psa na ulicy to było go przygarnąć do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo,że w Lubartowie same pojeby mieszkają,opony pod autobusy itd,same dno  i do lochu z takimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryła lodu!! Nawet jeśli to odebrać staremu ślepemu durniowi prawo jazdy bo do jeszcze większej tragedii doprowadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za psa odpowiada właściel, jak samochód by uszkodził to własciel płaci. Pies powinien być na smyczy. To lepiej jak by kierowca ostro hamował i wpadł na chodnik i zabił ludzi? Luzie tak zzwani ekolodzy i obrońcy zwierząt macie w głowach poprzewracane! Żerujecie na taniej sensacji dla was zwierze wazniejsze od dziecka i dorosłego człowieka! To jak widaziałeś jeden z drugim psa na ulicy to było go przygarnąć do siebie.
Widziałem sytuację kierowca chcący uniknąć potrącenia psa wpadł do rowu i zabił pieszego. Sąd orzekł, że wina kierowcy.  W tej sytuacji pies uciekł a człowiek zginął i animalsi szumu nie robili na forum. Hipokryci z was obrońcy zwierząt robicie szum dla rozgłosu a ze schronisk do domu nie bierzecie psów i kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten co przejechał psa przypadkiem nie rozmawiał przez telefon? Raz oglądałem ten film i mam dosyć, ale ludzie na forach piszą że rozmawiał. Jak tak to mógł faktycznie nie zauważyć psa, gdyż był mocno zajęty rozmową. Myślę ze należało by to wyjaśnić chociażby bilingiem. Mam nadzieje, że nie tylko policja tym się zajmie ale i jakieś towarzystwo nad zwierzętami. Jak można było odjechać i nie pomóc zwierzęciu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on stał centralnie przed jego samochodem! Jak można tego nie zauważyć?! Albo był pod jakimś wpływem, albo to totalny psychopata. Pies widział, że samochody stoją to przeszedł.... w ogóle ja nie wierzę jak ten pies się podniósł?????!!!! Oh.. szkoda słów. Biedne zwierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dalej z psem? Zajął się nim ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni powiesic go za jaja h... pier... wiesniak piep...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd.le
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem sytuację kierowca chcący uniknąć potrącenia psa wpadł do rowu i zabił pieszego. Sąd orzekł, że wina kierowcy.  W tej sytuacji pies uciekł a człowiek zginął i animalsi szumu nie robili na forum. Hipokryci z was obrońcy zwierząt robicie szum dla rozgłosu a ze schronisk do domu nie bierzecie psów i kotów.
 
Widziałem sytuację kierowca chcący uniknąć potrącenia psa wpadł do rowu i zabił pieszego. Sąd orzekł, że wina kierowcy.  W tej sytuacji pies uciekł a człowiek zginął i animalsi szumu nie robili na forum. Hipokryci z was obrońcy zwierząt robicie szum dla rozgłosu a ze schronisk do domu nie bierzecie psów i kotów.
slepy kretynie widac ze nie bylo zadnej trudnej sytuacji zagrazajacej ludziom,te palant celowo wolno ruszajac przejechal go swiadomie, bo nie szanuje nikogo i niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecka tez by nie zauwazyl i przejechal.Zadne wytlumaczenie z ta bryla lodu.Nie spojrzal w lustetko zeby zobaczyc co przejechal ?Powinni mu prawko zabrac skoro jest slepy ! Ciekawe czy sie tym zajma.Co z pieskiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś już złożył podejrzenie o popełnienie przestępstwa przez tego zwyrodnialca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem sytuację kierowca chcący uniknąć potrącenia psa wpadł do rowu i zabił pieszego. Sąd orzekł, że wina kierowcy. W tej sytuacji pies uciekł a człowiek zginął i animalsi szumu nie robili na forum. Hipokryci z was obrońcy zwierząt robicie szum dla rozgłosu a ze schronisk do domu nie bierzecie psów i kotów.
te prawnik! lepiej przestan prawniczyc bo szczaw bedziesz wcinac do konca zycia! tutaj gosc stoi i stoi na skrzyzowaniu i nagle rusza po czy potraca psa! to nie jazda z predkoscia 50/70/90 km na godzine ale ruszenie z miejsca! jesli dla Ciebie to dwie identyczne sytuacje to wspolczuje twoim klientom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on stał centralnie przed jego samochodem! Jak można tego nie zauważyć?! Albo był pod jakimś wpływem, albo to totalny psychopata. Pies widział, że samochody stoją to przeszedł.... w ogóle ja nie wierzę jak ten pies się podniósł?????!!!! Oh.. szkoda słów. Biedne zwierzę...
Tak koleżanko, psy znają się na zasadach ruchu drogowego i piesek widząc stojące samochody postanowił przejść. Po drugie gdybyś kiedykolwiek siedziała za kierownicą samochodu to może wiedziała byś, że czterdziesto centymetrowego przed samą maską kierowca może nie zauważyć (ale do tego trzeba mieć prawo jazdy czyli 18 lat). Nie usprawiedliwiam kierowcy bo z własnego doświadczenia wiem, że jak "coś" się przejedzie to odruchowo patrzy się w lusterko. Nie wierze, że kierowca mógł uznać psa za bryłę śniegu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za skurwiel......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy srają szczekają i gryzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże........ Ciężko na to patrzeć. Ludzie opamiętajcie się.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rejestracja tego SKURWYSYNA jest zamazana? Autor nie chce, żeby mu ktoś (słusznie) zdemolował samochód i przy okazji mordę? Bo się należy temu ludzkiemu odpadkowi, jak mało komu. Sam bym mu chętnie puścił z dymem auto, najlepiej z nim w środku. I jeszcze chatę, żeby śmieć mieszkał na śmietniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy srają szczekają i gryzą
  Ty też stasz, szczekasz na forum gorzej niż psy i w dodatku jebiesz tak, że aż mi monitor próbuje uciec z biurka. Przejechać cię kilka razy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi????? gowno mnie interesuje ze teraz wszyscy nagle sa obroncami praw zwierzat. dawniej byl hycel i wylapywal bezpanskie qndle. może wedlug ogolnego baraniego pedu w stylu kto qrwa bardziej kocha zwierzeta to kierowca pojazdu powinien nie baczac na bezpieczenstwo innych czlowiekow na drodze wykonac jakis manewr gwaltowny - przeciez lepiej jak czlowiek zginie niz jakis qndel. Pojeby. samo bydle wlazlo pod kola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...