Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja miałem zerwać ale ktoś mnie uprzedził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci normalnie - nie dość, że Lubartów to dziura - to jeszcze pośmiewisko całej Polski - każdy załatwia swoje własne porachunki i wmawia tubylcom, że to dla ich dobra - że też takich ludzi nie wywiezie się na taczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi prowokacje. Najpierw wciągnął w politykę prokuraturę a teraz policję. Mam pierwszego podejrzanego. On sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomasiak, podobno zamierza pan pozwać prezesa spółdzielni "Skarbek" z Łęcznej? Odbiło całkiem? Zmienić pigułki i lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowi państwo to jest jasne kto pozrywał plakaty! to jest w jego stylu, dokonać zła , oczernić lepszego i zgłosić do policji, lub prokuratury że to ktoś, a sam zaciera łapy. Wielokrotnie jak z nim pracowałem J.T.opowiadał o podobnych rzeczach, opowiadał także, o udziale w podobnych intrygach wspólnie dokonywanych z jemu bliskimi działaczami z Rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dzieci normalnie - nie dość, że Lubartów to dziura - to jeszcze pośmiewisko całej Polski - każdy załatwia swoje własne porachunki i wmawia tubylcom, że to dla ich dobra - że też takich ludzi nie wywiezie się na taczkach
To od tej wody z Wieprza, ludziom się w głowach pomieszało. Niektórzy Lubartowianie to nawet psom w budzie ogrzewanie podłogowe robią...i jak tu ich poważnie traktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiakowi prokuratura dobiera się do d..y. Dlaczego dziennik o tym nie pisze. Nie tak dawno w przypadku rzucenia oskarżeń na burmistrza w sprawie swiatła,kazde pierdniecie Tomasiaka było relacjonowane. Czyżby ochrona medialna kolesia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...