Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konopie jak drzewa na leśnej polanie

Utworzony przez pokój ducha, 14 października 2014 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Google : Forum Biblia o kulistej ziemi blogspot   Youtube : Bóg cudów lektor   pustki spowodowanej bezbożnym stylem życie nie zapełnia żadne rzeczy tego świata i nawet największe skarby - epidemia depresji i problemów psychicznych będzie dramatycznie się wzmagać, tak jak alkoholizm, narkomania którymi to ludzie chcą zmienić swoje emocje, swój nieszczęśliwy stan a tylko pogarszają go. Jedyne prawdziwe lekarstwo ludzie odrzucają przez to że wolą miłość do pieniędzy, grzechu i zdemoralizowanego świata ,,,,,"Grzeszników ściga nieszczęście, lecz nagrodą sprawiedliwych jest szczęście." - Księga Przysłów Salomona 13:21_______oto lekarstwo : "Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie." - Ewangelia Mateusza rozdział 11 wersety : 28-30. Biblia Warszawska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz znajdź swoich znajomych! kopiuj: ---> pozycja.latwy.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko w robocie, trza iść do lasu podp...ić konopie, porobić sobie z nimi fotki, zapuszkować niestawiającego oporu okradzionego rolnika , eh ciężko jest, normalnie brak czasu na przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezli bo pewnie były duże.....a na ul.skrajnej 4/6 w lublinie nie dalej jak wczoraj odbył się kolejny "zjazd rodzinny" gdzie gotowe paczuszki były rozprowadzane....i co........i........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezli bo pewnie były duże.....a na ul.skrajnej 4/6 w lublinie nie dalej jak wczoraj odbył się kolejny "zjazd rodzinny" gdzie gotowe paczuszki były rozprowadzane....i co........i........
Idź donosicielko kup sobie kilo bananów i siadaj, nudzi ci się to włącz sobie TVN i oglądaj programy na swoim poziomie. Rzygam na donosicielstwo, prędzej kurestwo jestem w stanie zaakceptować mimo że nie palę trawy. A tak swoja drogą to mając taką plantację warto zainwestować albo w monitoring albo noktowizję i rozeznać teren przed każdym podlaniem czegoś takiego, ręce opadają czym się ta policja zajmuje, fakt że zielsko nie dla wszystkich bo za dużo głupich ludzi mamy w narodzie ale szkoda że łapownictwo i machloje na wyższych szczeblach kojarzone jest raczej z wsadzaniem "dobrych" ludzi przez PIS w pierdlu niż z faktycznym problemem tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jabłka,paprykę,konopie to co Qurwa w tym dzikim kraju można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jabłka,paprykę,konopie to co Qurwa w tym dzikim kraju można ?
gorzej jak za czerwonych. ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź donosicielko kup sobie kilo bananów i siadaj, nudzi ci się to włącz sobie TVN i oglądaj programy na swoim poziomie. Rzygam na donosicielstwo, prędzej kurestwo jestem w stanie zaakceptować mimo że nie palę trawy. A tak swoja drogą to mając taką plantację warto zainwestować albo w monitoring albo noktowizję i rozeznać teren przed każdym podlaniem czegoś takiego, ręce opadają czym się ta policja zajmuje, fakt że zielsko nie dla wszystkich bo za dużo głupich ludzi mamy w narodzie ale szkoda że łapownictwo i machloje na wyższych szczeblach kojarzone jest raczej z wsadzaniem "dobrych" ludzi przez PIS w pierdlu niż z faktycznym problemem tego kraju.
CO ZA SZMATA WYKLULA TAKA DONOSICIELKĘ JEDYNIE KOMUNISTYCZNA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezli bo pewnie były duże.....a na ul.skrajnej 4/6 w lublinie nie dalej jak wczoraj odbył się kolejny "zjazd rodzinny" gdzie gotowe paczuszki były rozprowadzane....i co........i........
Jakie to polskie i katolickie: podp.....lić sąsiada. Nudzisz się? To się rozbierz i pilnuj ubrania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...