Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to dopiero wariat z tego Palikmiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a z kaczora komuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać PO zaczęła już kampanie wyborczą. P. Palikotowi pogratulować tatusia, jeżdzącego po pijanemu samochodem i antykomunisty od 1982r z powodu aresztowania syna. Szkoda, że nie robił takich happeningow za prezydentury Jaruzelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie lobbing dla Lubelszczyzny? Tylko błazenada temu idiocie w głowie! I jeszcze atakuje człowieka kiedy jego matka ciężko chora - WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego ze jest chora ? wczesniej pis zniszczył transplantologie polska z ziorrem na czele , pomysl ile ludzi przez to zginelo ! humanisto zakichany przynajmniej ta kampania jest prowadzona z finezja a nie pokazywane sa obrazki czyjes jak dlubie w nosie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
przynajmniej ta kampania jest prowadzona z finezja a nie pokazywane sa obrazki czyjes jak dlubie w nosie ...
Dla Ciebie finezja to chyba tylko słowo na siedem liter zaczynające się na "f"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorki a jaką kupę dziś zrobił palikot i czy bardzo się nadymał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tedy~ napisał:
redaktorki a jaką kupę dziś zrobił palikot i czy bardzo się nadymał
POdobno zrobił kupę POzornie POdobną do POprzedniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Dla Ciebie finezja to chyba tylko słowo na siedem liter zaczynające się na "f"
nie , dla mnie finezja jest demgagogia pisu , zero konkretow , no poza spotem jak ktos grzebie w nochalu , to byla finezja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiad z "aktorem" Mazurkiewiczem, uczestnikiem wygłupów-paligłupów w Kozłówce, Wybiórcza, Lublin: ------------- Grzegorz Józefczuk: Czy to prawda, że Witold Mazurkiewicz porzuca aktorstwo? Witold Mazurkiewicz: Ależ skąd, nie wyobrażam sobie życia teraz i jeszcze przez długi czas, mam nadzieję, bez aktorstwa. Ale będę się starał dzielić swój czas między teatr i restaurację, winiarnię, które rzeczywiście otwieram. Lubisz robić interesy? Czy są inne motywy? - Dziś interes jest ściśle związany z tym, jak i co robimy. W podobny sposób traktuję teatr. Teatr jest dla mnie treścią życia, ale również jakimś tam interesem i sposobem na życie. I o restauracji myślę podobnie . Ale najpierw musi być pasja! I ta knajpka, ta restauracja, na początku deptaku przy Krakowskim 36, którą otwieram niebawem, jest również moją pasją, czymś, z czym się nosiłem od wielu lat i teraz próbuję to zrealizować. ---------------- I wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Wywiad z "aktorem" Mazurkiewiczem, uczestnikiem wygłupów-paligłupów w Kozłówce, Wybiórcza, Lublin: ------------- Grzegorz Józefczuk: Czy to prawda, że Witold Mazurkiewicz porzuca aktorstwo? Witold Mazurkiewicz: Ależ skąd, nie wyobrażam sobie życia teraz i jeszcze przez długi czas, mam nadzieję, bez aktorstwa. Ale będę się starał dzielić swój czas między teatr i restaurację, winiarnię, które rzeczywiście otwieram. Lubisz robić interesy? Czy są inne motywy? - Dziś interes jest ściśle związany z tym, jak i co robimy. W podobny sposób traktuję teatr. Teatr jest dla mnie treścią życia, ale również jakimś tam interesem i sposobem na życie. I o restauracji myślę podobnie . Ale najpierw musi być pasja! I ta knajpka, ta restauracja, na początku deptaku przy Krakowskim 36, którą otwieram niebawem, jest również moją pasją, czymś, z czym się nosiłem od wielu lat i teraz próbuję to zrealizować. ---------------- I wszystko jasne!
?????? no i ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ghj napisał:
?????? no i ????
Napisać mogę, przeczytać ci mogę, ale k... mysleć za ciebie nie jestem w stanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Napisać mogę, przeczytać ci mogę, ale k... mysleć za ciebie nie jestem w stanie!
Możesz mu jeszcze wyrecytować, może to natchnie go Pomyślunkiem. Chociaż to, zdaje się, daremne nadzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi , nie jestem az taki oswiecony niczym Wy , wieze z kosci sloniowej , einstein i lelewel krwa jego mac jeden z drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot kłamie - w 1981 roku miał 17 lat, więc nie mógł byc internowany. W 1982 roku miał kłopoty: Sprawa Operacyjnego Rozpracowania [SOR] „Apel” 6186/6127 Zarejestrowany w dn. 13.01.1982 pod nr. 6186 do SOR krypt. „Apel” (nr rej. 6127). Wykonywał ręcznie ulotki „o treści antypaństwowej”, które następnie kolportował na terenie miasta Biłgoraj. Sprawę zakończono przeprowadzeniem rozmowy „profilaktyczno-ostrzegawczej” . Wydz. III KWMO/WUSW Zamość 05.01.1982 16.01.1984 Akta o sygn. 918/II zniszczono w 1989 roku. Zachował się mikrofilm – sygn. IPN Lu 0224/245 (918/2). Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] „Uparty” 10330/8138 Zarejestrowany w dn. 11.02.1985 pod nr. 10330 do SOS krypt. „Uparty” (nr rej. 8138). Kolportował ulotki „antysocjalist[yczne]” na terenie miasta Biłgoraj. Pion III RUSW Biłgoraj 22.06.1983 22.12.1987 Akta o sygn. 1617/II zniszczono w 1989 r. Zachował się mikrofilm – sygn. IPN Lu 0224/520 (1617/2). źródło: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....obaId=9829&
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Polsce Polaków. Jak ma sie taki naród to nie ma się co dziwić, że jest też taki Palikot. Mozna nie kochać Kaczyńskiego ale k............ szacunek głowie państwa się należy. Dopóki taki Palikot bedzie miał grono oglądających , dopóty będzie wszędzie, dobrze że nie w mojej lodówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem ochocze czytanie doktoratu innych ludzi jak się samemu nie główki to cóż tylko spirytualia. Szkoda że Pan Palikot nie miał główki może by coś napisał. Jakoś mi szkoda tego Pana Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o swoim pupilku Wasilewskim ani słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamietacie jak TW "Lech" zozszyfrowywal z trybuny sejmowej skrot "PZPR"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10.września -DZIEŃ SCHIZOFRENIKA .-TEMU POCHODOWI W LUBLINIE POWINIEN PRZEWODNICZYĆ palikot -POpularny i z POważnymi symptomami sugerującymi tę chorobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...