Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada,facet aby zaistnieć w polityce robi z siebie totalnego idiotę.Tak się zachowują ludzie którzy nic innego poza błaznowaniem robić nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, myślę że PO skończy marnie. I choć za PIS-em nie przepadam to PO życzę, żeby wpadło w otchłań niebytu. Zbyt wiele patologii i zachowania niegodnego w ich szeregach. Ile można tolerować wybryki Pana Czubińskiego z Kraśnika, posła Palikota z idiotycznymi wygłupami. A Premier i Rząd to akceptują. Bo wygodniej, zawsze prasa ma coś do pisania, i nie czepia się konkretów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac z ciebie paligłupie nieprzeciętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś płyciutki ten Doktorat Lecha K. Może to jest i praca ale licencjacka a nie Doktorska. Dobra robota Palikocie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam az Palikot przeczyta prace mgr. Tuska jest bardzo ciekawa i polecam wszystkim jej lekturę, już po samym tytule zresztą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pajaco-głupol z tego Palikota. Wstydze się, że jestem z LUblina. Przestań juz palikocie robic z siebie i tych młodych ludzi idiotów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast lobbować na rzecz Lublina i Lubelszczyzny to pajac zajmuje się pierdołami i niszczeniem swych osobistych wrogów. Do roboty PO-nieroby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup i Kaczki siebie warci. I tak najwiekszym błaznem w Sejmie jest szef klubu parlamentarnego uchodzacej za prawicowa partię - który ma mentalnosć sekretarza p.o.p. z podupadłej fabryki na dalekim zadupiu (Włoszczowa) gdzie wrony zawracaja a psy tyłkami szczekają z okrsu Tow. Gomółki na moze wczesnego Gierka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech coś zrobi dla Lublina, za reklamę głupoty w mieście się nie polepszy. Jak na razie to jego zdalnie sterowany Prezydent miasta absolutorium nie otrzymał od nikogo poza własnym klubem... Jak to mówią jaki Pan taki kram. Od Tuska w dół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot jest w komisji "Przyjazne Państwo' to dlaczego nikt go nie zapytał dlaczego głosował za ustawą, która mówi że każdy pracodawca będzie musiał wyznaczyć lub zatrudnić osobę umiejącą udzielić pierwszej pomocy i osobę odpowiedzialną za ewakuację z zakładu pracy oraz ochronę przeciwpożarową. Jak dla mnie bez sensu. palikot pił w miejscu publicznym, dlaczego policja nie wystawiła mu mandatu za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. dlaczego nie zajmnie się dobrem kraju, tylko robi słabe 'show', na które nawet sam nie wpadł tylko ktoś mu je wymyślił. dlaczego nie przeczyta jakiś prac władysława bartoszewskiego. Może dlatego, że może ich nie ma. dlaczego nie przeczyta ponad 100 stron maszynopisu z teczki TW Bolka, które wałęsa, będąc prezydentem pożyczył i nie zwrócił do IPN. dlaczego nikt ne spyta gdzie jest obiecyany podatek liniowy, gdzie powstaja te autostrady do euro, gdzie te hotele, koleje. dlaczego po zamiast zająć się krajem próbuje ośmieszać pis i kaczyńskich, dlaczego nikt nie zapyta o stocznie, które za kilka chwil przejmie ktoś z zachodu na grosze. dlaczego większośc wierzy w te kolorwe obrazki wyświetlane w czarnym lub srebrnym pudełku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź sie nierobie do roboty. Robisz z siebie pajaca zamiast dbać o rozwój i sukces Lubelszczyzny. Ile jeszcze ta banda bolszewickich POpaprańców będzie rządziła - Ludzie przejrzyjcie na oczy zobaczcie tą manipulację obłudę brak pozytywnych działań dla kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOK TRZYMAC STYL ZYDOWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym nieszczesnym wydarzeniu i probowałam zapytać ale Palikot zręcznie usunął mikrofony a masy rozhisteryzowanych fanek obrzuciły mnie obelgami. To był żałosny cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawdą jest, ze na ostatnim posiedzeniu KOmisji Przyjazne Państwo poseł Palikot Naczelny Chama III RP zaproponował , omawiając problem bezrobocia i głodu w kraju,: " niech głodni zjedzą bezrobotnych"!!!!...A ja się pytam co z bezdomnymi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali głupa i myśli,że tym zamydli POLAKOM oczy.Na początku trochę miał konkretnych rzeczy i ludzie uwierzyli, że to będzie dobry poseł, a okazało się, że to przygłup.Ten pan to chytry lis, dorobił się na państwowym zakładzie i teraz wielki bogacz.Niech przedstawi swoje dojście do majątku, ale prawdziwe,a nie robi z ludzi naiwniaków, myśli, że ktoś mu uwierzy w tę błazenadę.Nie o taką Polskę walczyli Polacy. Walczyli o Polskę wolną, ale bez kretaczy wyzyskiwaczy, cwaniaków-nieuków, mafiozów.Ci, którzy zginęli, a teraz gdyby powstali to bez jednego strzału znów by padli widząc te kretactwa ,wyzysk szarego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, samemu nie został doktorem, to mu teraz szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MUSIAŁO BYĆ CIEKAWE. TEJ PRACY NIGDZIE NIE MOŻNA ZNALEŹC, W ŻADNEJ BIBLIOTECE ANI NA UCZELNI, NIGDZIE NIE JEST DOSTĘPNA . MOŻE PAN POSEŁ ZECHCIAŁBY OPUBLIKOWAĆ NA SWOIM BLOGU ALBO WYDAĆ ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie tak pienicie ? xD , nie rozumiecie chyba wysublimowanych metod posła Palikota, chce tymi metodami podzialac na nasza wyobraznie , ukazywac pewne absurdy... bo gdziez to mozliwe zeby praca naukowa prezydenta byla tajna ? , toć to jakies jajca nie z tej ziemii ... jednego dnia poseł Palikot oznajmia ze ja zdobył i bedzie ja czytał, a nastepnego dnia Kaminski juz oznajmia ze bedzie raptem odtajniona.... no listosci !! Mlodziezowka Pisu z czego widze jest bardzo aktywna na wszystkich forach ... PO jako partii tez nie lubie , ale jest pare rzecz ktore mi u nich pasuja : 1. potrafia przyznac sie do błedu, w przeciwienstwie do Jarków , ostatnio jak te przesłuchania przedstawił poseł Palikot, to po prostu czekalem tylko na to zeby przeczytac ze dokumenty sa sfałszowane , oczywiscie juz poprzednio tak tez bylo, jedyna teczka sfałszowana była to teczka Jara, no ale do rzeczy, 2 dni po tym wydarzeniu ... wiadomosc , teczki sa prawdopodobnie sfałszowane ... litosci... 2. uprawiaja polityke a nie jakies przedszkole , sprawdzcie sobie jak zareagowali przedstawiciele pisu , gdy Monika Olejnik oznajmila im ta rewelacje z tymi małpeczkami , jedyne co zrobili , odbili piłeczke , a jak kancelaria premier.... Albo ostatnia kampania z poslem Palikotem w tv.... no ludzie w XXI wieku , w rozwinietym panstwie , w sercu Europy, pokazywac kogos jak grzebie w nosie w swoim spocie , jest to po prostu żałosne 3. nie maja kultu wodza, po prostu czuje sie za jakby za czasow jedynej slusznej partii , lechu ma racje , lechu to , lechu tamto , na lecha nie mozna nic zlego powiedziec , bo nie , lechu jest jak łoś superktos. Dlaczego nie podadza do opinii publicznej wynikow jego badan, w USA , ktore tak kaczory kochaja , jest to normalna sprawa , wchodzisz na odpowiednia strone i masz caly raport na temat stanu zdrowia prezydenta, na miejsce Lecha juz dla swietego spokoju bym to zrobil , ale nieee , po co Takze zwolennicy PiSu... prosze ... nie zalamujcie mnie , podajcie jakis rzeczowy argument , nie wyzywajcie posla Palikota od paliglupow itp , on przynajmniej potrafi sie zaprezentowac przed szersza publika , zachowuje sie jak czlowiek , nie mlaska , nie siedzi jak w karczmie na zebraniach rzadowych.... Jego praca magisterska nigdy nie była utajniana... Naprawde , mimo niecheci do PO , wole ich ogladac 10000x bardziej w rzadzie niz Pis... Pis czyli partie przypisujaca sobie przykladowo wzrost gospodarczy z ktorym NIC !! nie miala wspolnego.... moglbym jeszcze dlugo tak pisac... ale to nie ma sensu bo Wy i tak macie wodza przed oczami, a raczej 2 wodzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co z prawami autorskimi??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Kaczyńskich w stanie krytycznym w szpitalu. Chamstwo nie od dzis nie ma wyczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...