Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasne: Zmarł 19-letni pasażer ranny w wypadku motocykla

Utworzony przez Śliwka, 6 września 2011 r. o 08:12 Powrót do artykułu
[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej dopłat dla rolników,a oni zamiast rozwijać gospodarstwa ,niech kupują swoim wnukom motocykle.......Szkoda tego młodego człowieka,ale czy nie lepiej prowadzić politykę dopłat tak ,jak w przypadku kredytów hipotecznych.Kasa na konkretny cel........?!Ciekawe,ile już młodych ludzi zginęło dzięki "nowym porządkom"......?!Myślenie to bardzo trudna sprawa.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz w lusterka, motocykle leżą wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi. Szkoda,że to nie dzieci znanego polityka-może by żyły. Szkoda,że pasażera nie przetransportowano helikopterem do lepszego szpitala,jak to było w przypadku Wałęsy. Szkoda ,że w wypadku Wałęsy nic nie pisano nigdzie o prędkości,a tu odrazu na początku o tym wspomniano. Szkoda,że wszystkich nie traktuje się w tym kraju tak samo. Kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wsiada na szybki motor to raczej nie w celu jazdy zgodnie z obowiązującą prędkością. Szkoda tylko, że zwłaszcza młodym ludziom brakuje wyobraźni i szpanują przed kumplami jakimi to są rewelacyjnymi kierowcami a w rzeczywistości ich umiejętności są marne a i w głowie pusto. Motocyklistę chroni jedynie kask i ubranie, jeżeli nie ma nawet tego to po co w ogóle wsiadać na motor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zdarzenia zawsze budzą mój niesmak.Dla mnie to jest przede wszystkim obciach ! Wypaść z drogi to jak z d... spaść.Żenujące !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaki czasu i rozpacz rodzin.Ale solidarucholandia ma się dobrze,bo postsolidaruchy skutecznie robią ludziom wodę z mózgów.A WSZYSTKO W MAJESTACIE "WŁAŚCIWIE POJĘTEJ DEMOKRACJI".Jesteś dzieckiem "wyborcy" to giń.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Więcej dopłat dla rolników,a oni zamiast rozwijać gospodarstwa ,niech kupują swoim wnukom motocykle.......Szkoda tego młodego człowieka,ale czy nie lepiej prowadzić politykę dopłat tak ,jak w przypadku kredytów hipotecznych.Kasa na konkretny cel........?!Ciekawe,ile już młodych ludzi zginęło dzięki "nowym porządkom"......?!Myślenie to bardzo trudna sprawa.....!!!
Spoko już niedługo skończą się dopłaty i będą ewentualnie dopłaty za produkcję więc rynek wyeliminuję naciągaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin prowadzil i umarl w szpitalu Kuba był pasażerem i wyrzucilo go umarl na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w młodości jeździłem motocyklem i wydawało mi się to w miare bezpieczne, bo dopóki nie poniesie mnie fantazja to z dużym prawdopodobieństwem dojade do domu... potem zmieniłem zdanie, bo bezpieczeństwo motocyklisty tylko w części zalezy od niego samego; dochodzą kierowcy dwuśladów (dla których jesteś olewanym marginesem) i bylejakość dróg... w kazdym wypadku jest kombinacja tych trzech czynników... tylko, że zawsze na plan pierwszy wybija się prędkość... nie ma co ściemniać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie macie choćby odrobiny wiadomości a pieprzycie (za przeproszeniem) takie głupoty. Chłopak właściciel motocykla był z Łęcznej przyjechał do kumpa. Więc jakie dopłaty??? Zastanówcie sie co piszecie. Nie chce mi sie wierzyć ze nie macie jakiegoś znajomego czy rodziny na wsi. Sam mieszkam na wsi, jeżdże mtocyklem nie mam gospodarstwa ani dopłat, kupiłem go za pieniądze zarobione w pracy. Prosze tylko nie generalizować. I ktoś tu nazwal większość motocyklistow pajacami. Różnie jeździmy ale nie można przypinać komus łatki, motocykl=wariat. Nie chce nikogo bronić, ne wiem jak było, najprawdopodobniej sami są sobie winni ale mając choć troche człowieczeństwa w sobie powinniśmy okazać szacunek zmarłym. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST MŁODZI KUPUJCIE ŚCIGACZE WYBÓR SIĘ OPŁACA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmieniajcie toku wydarzeń, na miejscu zdarzenia zginał właściciel i zarazem kierowca motocykla .. Pazażer zaś umarł w szpitalu mimo ciężkich starań lekarzy .. Trudno, co się stało to się nie odstanie. Fakt faktem młodzi ludzie jednakże miejmy nadzieje że będą przestrogą dla wielu innych młodych motocyklistów. I wcale nie ma w tym nic złego, że jeżdżą motorami .. Robią to z pasją, i sami doskonale wiedzą, że każdy wyjazd nie daje gwarancji bezpiecznego powrotu do domu .. tym razem się nie powiodło, ani dla kierowcy, a tym bardziej dla pasażera .. "Jeśli zginę, to w przekonaniu, że robiłem to, co naprawdę kochałem" Zegnajcie, koledzy.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafi napisał:
Szkoda ludzi. Szkoda,że to nie dzieci znanego polityka-może by żyły. Szkoda,że pasażera nie przetransportowano helikopterem do lepszego szpitala,jak to było w przypadku Wałęsy. Szkoda ,że w wypadku Wałęsy nic nie pisano nigdzie o prędkości,a tu odrazu na początku o tym wspomniano. Szkoda,że wszystkich nie traktuje się w tym kraju tak samo. Kondolencje dla rodziny [*]
Rafi ty deb***u, myślisz że śmigłowiec by mu życie uratował?? Oni mieli kaski które kosztowały po 60zł, bez atestów i do tego chyba nie zapięte, bo leżały obok, więc jaka tu mowa o przeżyciu... A obrażenia były tak poważne że obaj praktycznie zgineli na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Rafi ty deb***u, myślisz że śmigłowiec by mu życie uratował?? Oni mieli kaski które kosztowały po 60zł, bez atestów i do tego chyba nie zapięte, bo leżały obok, więc jaka tu mowa o przeżyciu... A obrażenia były tak poważne że obaj praktycznie zgineli na miejscu...
Widać że kolega zorientowany bardzo. Kaski po 60 zł.. Śmiech. Nie wiesz - nie pierd** głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co.? Jesteście śmieszni. Walicie tu takimi tekstami a to ie po to chyba jest napisane na tej stronie żeby obrażać osoby które od nas odeszły.! Miejcie troszke szacunku.! Chyba, że was tego nie nauczono.! Kogo teraz to obchodzi który prowadził a który był pasażerem.! To nie jest ważne.! Więc zamknijcie SIĘ JUŻ i okażcie troszke współczucia.! Nie pomyśleliście o tym, że mogą to czytać ich rodzice.? Gadacie tu o jakichś dopłatach.? Kogo to teraz obchodzi.! Na pewno nie ich rodziców. LUDZIE SZANUJCIE SIEBIE I ZMARŁYCH. Moje kondolencje dla rodzin. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Takie zdarzenia zawsze budzą mój niesmak.Dla mnie to jest przede wszystkim obciach ! Wypaść z drogi to jak z d... spaść.Żenujące !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Takie zdarzenia zawsze budzą mój niesmak.Dla mnie to jest przede wszystkim obciach ! Wypaść z drogi to jak z d... spaść.Żenujące !!!
Cwaniaczku ty w ogóle masz pojęcie o czym ty piszesz, a wyobraż sobie śmierć swojego dziecka który wypadł właśnie z drogi i wtedy dołącz jakiś mądry komentarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Nie zmieniajcie toku wydarzeń, na miejscu zdarzenia zginał właściciel i zarazem kierowca motocykla .. Pazażer zaś umarł w szpitalu mimo ciężkich starań lekarzy .. Trudno, co się stało to się nie odstanie. Fakt faktem młodzi ludzie jednakże miejmy nadzieje że będą przestrogą dla wielu innych młodych motocyklistów. I wcale nie ma w tym nic złego, że jeżdżą motorami .. Robią to z pasją, i sami doskonale wiedzą, że każdy wyjazd nie daje gwarancji bezpiecznego powrotu do domu .. tym razem się nie powiodło, ani dla kierowcy, a tym bardziej dla pasażera .. "Jeśli zginę, to w przekonaniu, że robiłem to, co naprawdę kochałem" Zegnajcie, koledzy.. [*]
PRAWIE WSZYSTKO CO TU NAPISAŁEŚ\AŚ JEST NIEPRAWDĄ .. NIE OPOWIADAJ BAJEK LUDZIOM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina pasażera ma prawną możliwość dochodzenia zadośćuczynienia, odszkodowania i renty. Więcej szczegółów pod nr tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...