Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy sobie zgłaszajcie poprawki do projektu a my i tak zrobimy p swojemu ponieważ już jest projekt zatwierdzony. Czyli akcja dla gamoni którzy uważają że mają wpływ na cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widzisz, zminusowali cię... co świadczy że gamonie są też tu na forum... A JA POTWIERDZAM TO CO MÓWISZ!!! Pamiętam jak parę lat temu przed budową odcinka Lublin-Piaski były spotkania, jak obiecywano że to, tamto zmienią. Skończyło się na kosmetyczncyh  zmianach np podjazdów na posesję i tyle. Jedyną istotną zmianą było usunięcie z projektu węzła Janówek (za polem golfowym) o czym mieszkańcy dowiedzieli się w czasie budowy... Od tamtej pory jest codzienna gechenna na wąskiej "serwisówce". Czasmi mam wrażenie, że jest większy ruch niż na ekspresówce...! Tiry do Iveko, Stryjno Sad, ruch do szkoły i drogi wojewódzkiej 836 itp. Servisówka niszczeje w zastraszającym tępie, mieszkańcy przechodzą rurami burzowymi lub przepustami dla żab bo do kładek są kilometry. Ale obiecać obiecali...! A po fakcie pisma i niekończący się pingpong aż mieszkańcy dali spokój... I tak jest wszędzie i będzie tu bo to standardowe "procedury": obiecać i postawić przed niezminialnym faktem dokonanym... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze cos zglaszacie to nie znaczy, że z automatu będzie zbudowane. Tak to by każdy sobie życzył węzeł obok jego domu... Konsultacje mają za zadanie rozwiązanie ważnych dla wielu osób niedociągnięć a nie wszystkich. Tylko dziwka dogodzi każdemu. Myślcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przez Janów Lubelski S-19 (obwodnica) temat wiecznie żywy do następnych wyborów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z budową obwodnicy Janowa Lublskiego już jest wszytko załatwione, w połowie marca zaczynają budowe. Tak samo z s19 janów-kraśnik. Z kraśnika do lublina miesiąc później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widzisz, zminusowali cię... co świadczy że gamonie są też tu na forum... A JA POTWIERDZAM TO CO MÓWISZ!!! Pamiętam jak parę lat temu przed budową odcinka Lublin-Piaski były spotkania, jak obiecywano że to, tamto zmienią. Skończyło się na kosmetyczncyh  zmianach np podjazdów na posesję i tyle. Jedyną istotną zmianą było usunięcie z projektu węzła Janówek (za polem golfowym) o czym mieszkańcy dowiedzieli się w czasie budowy... Od tamtej pory jest codzienna gechenna na wąskiej "serwisówce". Czasmi mam wrażenie, że jest większy ruch niż na ekspresówce...! Tiry do Iveko, Stryjno Sad, ruch do szkoły i drogi wojewódzkiej 836 itp. Servisówka niszczeje w zastraszającym tępie, mieszkańcy przechodzą rurami burzowymi lub przepustami dla żab bo do kładek są kilometry. Ale obiecać obiecali...! A po fakcie pisma i niekończący się pingpong aż mieszkańcy dali spokój... I tak jest wszędzie i będzie tu bo to standardowe "procedury": obiecać i postawić przed niezminialnym faktem dokonanym...
 Ha, więcej minusów mam to gdzieś...  pewnie drogi ekspresowe znacie od wewnątrz jako kierowcy i nie interesują was węzły, czy infrastruktura zewnętrzna ale nie wiecie co to oznacza dla mieszkańców... a jeśli budują koło was ekspresówkę to pogadamy jak skończą... Heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta partia rządząca inaczej nikogo nie pyta przed planami coś stworzą jak im pasuje, a potem wszyscy mają się dostosować. Popierać ich dalej będzie ciekawiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...