Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Panie Prezydencie!!! Piękna postawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie i się uczcie od Dudy jak się powinien zachować prezydent. Brawo Andrzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobrażam sobie jak w takiej sytuacji zachował by się Komorowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kampanii to własną piersią broniłby nawet książki Tokarczuk, albo honoru Wałęsy czy Przybyszowej ;) Kampania to po prostu inny stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym się właśnie różni od poprzedników, klasą i inteligencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie to najlepszy kandydat, jeszcze oceniając ostatnie 30 lat to najlepszy prezydent RP - ELOKWENCJA, WYKSZTAŁCENIE, ASERTYWNOŚĆ i DOŚWIADCZENIE w POLITYCE NA ŚWIATOWYM POZIOMIE, dobro ojczyzny, zdrowy rozsądek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryckie bojówki gotowe do akcji. Miałem kiedyś okazję poczuć na sobie ich działanie. Powód to profesionalnie wyglądający aparat fotograficzny którego nawet nie planowałem używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gest - obronił chłopaka. Czyny - podpisał ustawę kagańcową praktyczny zamach stanu, wspiera gospodarkę węglową, nie robi NIC dla dobra klimatu i kraju. Ale jeden gest i proszę jaki teraz będzie bohater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Andrzej. Jesteś dla mnie bohaterem. Szkoda, że nadużywasz przez to stanowiska. Proponuję, aby utworzyć dla takich jak Pan stanowisko pod tytułem, NACZELNY OBIECYWACZ. Przydzielić piękny pałac, ochronę, limuzyny - wynajmować porządne hotele, fajne miejscówki na wiece. Z pełną pompą, abyśmy wszyscy mieli wysokie morale, zapewnienie, że ktoś o nas dobrze myśli, czuwa. Zawsze pocieszy dobrym słowem, przywita się z każdym, poda rękę i ładnie wszystko obieca. Panie prezydencie, marnuje się Pan na tym marnym stanowisku prezydenta. Dożywotnio zapewnijmy Panu wszystko, niech nam Pan obiecuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie mój Prezydent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok wcześniej, 26 kilometrów dalej, czyli w Lublinie nie tylko nie chciał wziąć listu od jednej z mieszkanek naszego miasta, ale również nie protestował na odgradzający kobietę mur z ochroniarzy. Gdyby wybory prezydenckie i inne były co pół roku, to w Górkach Czechowskich LPEC nie budowałby infrastruktury do gotowania na parze przy + 130 stopniach Celsjusza gatunków chronionej i ściśle chronionej fauny i flory, a TBV Inwestment nie stawiałby blaszanych litych ogrodzeń w miejscach, w których zinwentaryzowano bioróżnorodność niespotykaną w innych częściach Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem widziałem. 85% ludzi to emeryci i renciści ogólnie towarzystwo geriatryczne bardzo agresywne i o dziwo bardzo sprawne fizycznie. reszta ludzi w wieku pracowniczym raczej z łapanki i przymusu uczestnictwa. osoba na stanowisku prezydenta poziom zachowania i wypowiedzi bez zmian. zdjęcia robione tak żeby było złudzenie tłumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWYKŁA PISOWSKA USTAWKA. BARDZO POPULARNA NA WIECACH DUDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,że ustawka. Chłopak nawet nie czekał na zakończenie spotkania. Odegrał swoją rolę i wyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła ustawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ci ludzie są ślepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej emeryckie bojówki to przychodzą do Kidawy, a do Biedronia dziwaki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓJ PREZYDENT !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego kandydat nie opowiedział dowcipów, można by było się pośmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...