Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

lekarz rodzinny- ktory najlepszy?

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2009 r. o 12:05
ktory lekarz rodzinny jest najlepszy w naszym miescie?? bo moje dziecko jest u dr warminskiej i mam o niej nie najlepsze zdanie...dlugo by opowiadac dlaczego... prosze o opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ktory lekarz rodzinny jest najlepszy w naszym miescie?? bo moje dziecko jest u dr warminskiej i mam o niej nie najlepsze zdanie...dlugo by opowiadac dlaczego... prosze o opinie
Ja bym sie bala osobiscie korzystac z uslug lubartowskic lekarzy,znajdz kogos lepiej w Lublinie!Bedziesz znacnie lepiej traktowany maja wieksze kompendium wiedzy za te same pieniadze.W lubartowie pracuja sami samozwancy nie majacy zielonego pojecia o pediatrii;pisze o wiekszosci lekarzy to stara elita wyjadaczy, lapowkarzy,z zacofanym trybem myslenia a wogole nie wspominajac o leczeniu! Dla nich nie istnieje juz powiedzenie PRIMUM NON NOCERE podaja i dawkuja leki na chybil trafil ,a moze sie uda!Najlepsza rada to zabieraj dziecko od tej pani doktor Warminskiej ,jesli jeszcze nic zlego WAM sie nieprzytrafilo.POzdrawiam Cie serdecznie i powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idż z dzieckiem do daczkowej. warmińska moja córke 3 lata leczyła. dziecko leciało z jednego antybiotyku w nastepny antybiotyk. trafiłam daczkowej oczywiście prywatnie ale warto było. okazało sie, że mała jest alergiczką a nie wieczne zaoalenie oskrzeli jak mówiła warmińska. a z czasem tez możesz poszukac lekarza w lublinie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie slysze coraz wiecej zlych opinii na jej temat.a najgorsza w przychodni jest ta pielegniarka blondi...opryskliwa i z wielkimi pretensjami do wszystkich ze przyszli do lekarza...z godzinami przyjec tez jest problem.zawsze wychodzi wczesniej bo niby ma wizyty domowe a przeciez one sa poza godzinami pracy przychodni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myslicie o przychodni na polpieluszki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
idż z dzieckiem do daczkowej. warmińska moja córke 3 lata leczyła. dziecko leciało z jednego antybiotyku w nastepny antybiotyk. trafiłam daczkowej oczywiście prywatnie ale warto było. okazało sie, że mała jest alergiczką a nie wieczne zaoalenie oskrzeli jak mówiła warmińska. a z czasem tez możesz poszukac lekarza w lublinie. pozdrawiam
Powinni juz dawno ja zwolnic!Mozna zadzwonic do dyrekcji placowki na temat jej zadniedban i odnoszenia sie do pacjietow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poleciła dr. Annę Bednarską z przychodni Anna- Med na ul. Popiełuszki , jest konkretna i kompetentna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam poleciłbym panią dr n. med. martę późniak sprawdziłem trochę lekarzy ale jednak ta osoba według mnie najlepiej się zna, polecam odwiedzić stronę po więcej informacji ***s://ranking.abczdrowie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super pediatra ***pediatralublin.com.pl. jedne z najlepszych do jakich chodziliśmy, a już par się przewinęło bo teraz trudno o dobrego lekarza, na szczęście teraz trafił nam się ten. bardzo polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to trafić do dobrej przychodni lekarskiej. Ja trafiłam w Lublinie do Inavita i jestem bardzo zadowolona. Już wiele razy uzyskałam u nich fachową pomoc i w porę zostałam zdiagnozowana. Dzięki temu na czas zostałam pokierowana do odpowiedniego specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. W InaVita udało mi się trafić do lekarza który znalazł dla mnie czas i najważniejsze pomógł mi. Jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój lekarz rodzinny z przychodni Inavita w Lublinie zawsze przeprowadza dokładny wywiad. Stara się dociekać do przyczyny choroby, a nie leczyć objawy. Systematycznie kieruje na badania diagnostyczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi lekarze są prywatnie w przychodni w Lubartowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry lekarz rodzinny to podstawa naszego zdrowia. Ja znalazłam takich lekarzy w przychodni ***inavita-lekarzrodzinny.pl . Dzięki fachowemu podejściu lekarza jestem dziś wśród żyjących. Wysłał mnie na szereg szczegółowych badań, a po nich skierował do onkologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...