Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
– Owszem, ale my też mamy rodziny, dzieci (cytat)To dostaniesz 500 zł na każde ponadprogramowe, a ja nic nie dostanę bo moje dzieci są dorosłe i studiują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego cięgle podaje się zarobki brutto a nie netto czyli ile na rękę. Wiadomo że lepiej wygląda 3800 od 2700 na przykład. Jeśli chodzi o podwyżki to w kulturze też nie podnieśli od lat, podstawa to 1100 zł do której dolicza się wszystkie dodatki tak aby wyszło te ustawowe 1350 zł obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze wywalić na zbity i przyjąć nowych. Doktorom już w d... się poprzewracało. Pielęgniarki też nie dostały. Chodzą doktory na pięciu etatach szpitale traktowane są przez nich jak ich prywatne. Postawcie się w konću doktorom tylko żądają i szantażują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam 1000 PLN, ale rozumiem to żądanie. Gdy jestem w maratonie (np. 30 gdodzin potwornej charówki), to zawsze są jakieś wyniki, ale po nim jestem wyczerpany. Nie odpowiadam za nikogo. Lekarz odpowiada za życie wielu 'człowieków, człeni', nie ludzi. Dyżur 12-godzinny to nie zabawa, adyżur 24-godzinny tym bardziej nią nie jest. Motłoch był motłochem i będzie. To jest RP, jacyś niedojebani człenie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pięć etatów, w m.j. gnoje!!!! Lekarze zapierdalają i mają klepicha nie od parady!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój serdeczny kolega pracował w Lubartowie ponad 15 lat. Ciężką pracą zdobył dwie specjalizacje ogólne (dwa stopnie). Jest znakomitym ... . Zapytałem go, ile mu brakuje do specj. ENDOKRYNOLOG? Odpowiedział gestem, wskazując całą rekę. Lekarzami zostają ludzie, którzy w SP byli na czele, i w liceach byli na czele. Co wy d.k.n. sobie wyobrażacie, że lekarz będzie zapierdalał za trzy patole? Naprostucoe sobie klepicha, popaprańce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trzeba zatrudnić lekarzy z Ukrainy lub np z Białorusi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałem się, że w Lubartowie mają znakomitych kardiologów. Na pewno tak jest, bo pracuje tam nadal moja koleżanka. Kilka lat temu nie mieli urządzeń do diagnostyki (to wiem skadinąd). Nie wiem, jak jest dzisiaj, lecz wiem, że lekarz nie może mieć mniej, niż 5000 PLN netto, bez dyżurów i bez spejalizacji. Jeżeli tak się nie stanie, to przeklnę RP i nigdy się nie wyzwoli spod okupacji ekonomicznej. Przeklnę, bo wszystkim Polakom klepich nie naprostuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry się znalazł. Specjalista od zatrudnienia. Najlepiej przeprowadzić rewolucję, dokładnie taką, jak w Chinach. Wtedy będzie klawo, jak cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamci lekarze też nie będą pracować za te marne grosze. Gdy tylko dostana pozwolenie na pracę też uciekną z tego kraju dobrobytu dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech nie pracują. Akurat jest sporo młodych lekarzy, którzy nie mogą znaleźć pracy bo nie mają pleców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo małe zarobki jak na lekarzy, ale skąd wziąć na podwyżki. Jednak miejmy na uwadze fakt, że to wyjątkowo wymagający zawód tak pod względem intelektualnym, jak i psycho-fizycznym. Lekarzem nie zostanie ktoś, kto skończył szkołę wyższą tego i owego, a pracę magisterską spisał z internetu, tu trzeba się uczyć porządnie i całe życie. Nie jestem lekarzem, pozdrawiam lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo małe zarobki jak na lekarzy, ale skąd wziąć na podwyżki. Jednak miejmy na uwadze fakt, że to wyjątkowo wymagający zawód tak pod względem intelektualnym, jak i psycho-fizycznym. Lekarzem nie zostanie ktoś, kto skończył szkołę wyższą tego i owego, a pracę magisterską spisał z internetu, tu trzeba się uczyć porządnie i całe życie. Nie jestem lekarzem, pozdrawiam lekarzy.
  wszyscy pracujący, emeryci itp. ludzie pracy winniśmy wyjść na ulicę, walczyć o naszą godność za pracę, bo zgroza, że za leżenie i seks będą płacić po 500 zł od zrobienia jednego dziecka a za pracę jałmużnę. najniższe wynagrodzenie nie powinno być niższe tak jak w krajach unii tj. 5-6 tysięcy, a lekarze wiadomo, odpowiedzialny zawód więcej. TAKŻE NIE DAJMY SIĘ WSZYSCY, WALCZMY O NASZĄ GODNOŚĆ ZA PRACĘ, DO WALKI, BO W NASZYM KRAJU TO NIEROBY, OBIBOKI, KOMBINATORZY MAJĄ SIĘ DOBRZE, ONI SĄ DOCENIANI FINANSOWO PRZEZ NASZ RZĄD, a skąd wziąć pieniądze, to stąd, zabrać te 500 zł za leżenie i pieprzenie się i  przeznaczyć na dodatki dla osób pracujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrejuk zamiast wyciągać ręce po kasę to niech do książek siądzie i się uczy!!! Z niego lekarz jak z mysiego ogona bagnet!!! Wiem to po niestety po sobie!!! A propos podwyżki i zarobków... Niech powiedzą ile co miesiąc wpływa na ich konto z NFZ i szpitala i ile mają za dyżury!!!! Dać podwyżkę ale zabronić prywatnej praktyki!!! Będą wypoczęci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonista też ci nie pomógł w szkole...Przykre,ale mie wszystkim da się pomóc,są przypadki nieuleczalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zachodzie się z was śmieją.Pracujecie za pieniądze za jakie nie zgodziłby się pracować niemiecka sprzątaczka.Porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz czas na hejty zakompleksionych, którzy nie mają odwagi żeby stawać w obronie swoich interesów :) Buractwo do boju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałem się, że w Lubartowie mają znakomitych kardiologów. Na pewno tak jest, bo pracuje tam nadal moja koleżanka. Kilka lat temu nie mieli urządzeń do diagnostyki (to wiem skadinąd). Nie wiem, jak jest dzisiaj, lecz wiem, że lekarz nie może mieć mniej, niż 5000 PLN netto, bez dyżurów i bez spejalizacji. Jeżeli tak się nie stanie, to przeklnę RP i nigdy się nie wyzwoli spod okupacji ekonomicznej. Przeklnę, bo wszystkim Polakom klepich nie naprostuję.
W szpitalu na stałe nie ma żadnego kardiologa, lista pracowników oddziałów na stronie internetowej szpitala uwzględnia też osoby usługowo interpretujące  badania diagnostyczne, co wprowadza w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrejuk zamiast wyciągać ręce po kasę to niech do książek siądzie i się uczy!!! Z niego lekarz jak z mysiego ogona bagnet!!! Wiem to po niestety po sobie!!! A propos podwyżki i zarobków... Niech powiedzą ile co miesiąc wpływa na ich konto z NFZ i szpitala i ile mają za dyżury!!!! Dać podwyżkę ale zabronić prywatnej praktyki!!! Będą wypoczęci! Na naukę zbiera ,stąd ten strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustalić najniższą pensję na 5 tys. bruto. i tak jak w norwegii, różnica między najmniej zarabiającym a najwięcej nie może być większa jak 3. i po temacie. nie mam nic przeciwko temu że prezes banku zarabia 100 tys. miesięcznie, bo ja mam 30 tys. tylko jaki prezes banku chciałby pracować za "głodową" pensję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...