Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No pieknie. Wreszcie pozytywne dzialania w naszym miescie ostatnio co raz ich wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy porodów ka będzie działać normalnie w czasie remontu? Na koniec lipca mam termin porodu i zamierzałam rodzić w Lubartowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital postara się zapewnić możliwość odbywania porodów nawet w trakcie remontu pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zmienią też załogę na porodówce bo obecna nie nadaje się do niczego. Beszczelne połozne i pielęgniari powinny ulice zamiatać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje ludziom co lecza sie w szpitalu w lubartowie koszmar kiedys pojechalam majac krwotok z zeba i nawet krwi nie umieli zatamować,potem z siostrzenica pojechalismy ze zlamana reka to nawet jej nie uszywnili tylko kazali pojechać do lublina,z moim piewszym dzieckiem jak bylam w ciazy to nie dawali mi nadzieji ze urodze zywe a po 3 tygodniach urodzilam zdrowego syna i rosnie super nic nie dolega co to za lekarze,tak leczyli mojego tate ze nie wiedzieli co mu jest co dziennie co innego mówili,po wyjsciu zmarł;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam na starej porodówce i drugi raz w trakcie remontu. I ani razu nie spotkałam się z nieprzyjemną załogą! Wręcz przeciwnie położne suuuuuuper miłe i pomocne. Polecam tym bardziej, że już można rodzić na nowej porodówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...