Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak pracownik jedzie na budowę i mieszka w takim kontenerze po kilka miesięcy żeby utrzymać rodzinę to jest ok? A tu nie jest ok? Do wszystkich społeczników protestujących mam rady które będą bardziej skuteczne niż pisanie listów. Po pierwsze niech każdy społecznik przygarnie taką rodzinę do swojego mieszkania. Nikt nie będzie wykluczony, ba a nawet będą asymilowali się w społeczeństwie. A jeżeli nie ma warunków żeby taką rodzinę zakwaterować u siebie niech oddaje część swojego wynagrodzenia na zapłacenie czynszu takiej rodziny. Skończyły by się od razu protesty, bowiem nic tak nie otwiera oczu socjalistom jak to że trzeba dać swoje pieniądze komuś. A jak wiadomo najłatwiej wyciągać ręce po cudze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo: opłacajcie czynsz jak wszyscy inni i nie będzie problemu z gettami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100% przedmówcę, społecznicy niech się zrzucą i dodam inny projekt. Chcesz komunalne podpisz deklarację - 500+ zamiast w gotówce przeznaczyć na spłaty czynszów i opłat za energię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujący ludzie spłacający ich długi do społeczniaków - wybudujcie im rezydencje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami w lokalach socjalnych zamieszkuje patologia która wszystko niszczy i dewastuje dla takich kontenery to jedyne rozwiązanie bo przynajmniej jak zdemontują i oddadzą na złom będą mogli mieszkać pod chmurką a mieszkania oddawać tym co będą potrafili poszanować wspólne mienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem o lubartowskim urzędzie że macie tam rzutkiego dewelopera od budowy mieszkań pod wynajem. Biznesy się kręcą,powstają nowe osiedla. Prawda to? Burmistrzu wiadomo coś o tym? Wstawcie kontenery w środek i będzie bezpiecznie. Ochroniarze 24 na dobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja muszę ciężko pracować i płacić za czynsz by mieszkać... a niektórzy nie dość ze nie pracują, żyją z moich składek i podatków to cały dzień melanżują i nie płacą za mieszkanie. Więc kto kogo wyklucza? Ci ludzie się wykluczają społecznie, żyją lepiej od ludzi pracujących. Ja na mieszkanie wydaje prawie 1400 zł... pewnie że wolałbym żyć jak król za czyjeś.. i jeszcze narzekać że chce za darmo 60 metrowe mieszkanie w bogatej dzielnicy. Społecznicy robią więcej złego. Pomoc socjalna POWINNA mobilizować do zmiany swojego podejścia i statusu. Czyli zamieszkanie w kontenerach powinno mobilizować ludzi do podjęcia pracy i znalezienia normalnego lokum JAK NORMALNI ZWYKLI LUDZIE... którzy w większości w Polsce PŁACĄ ZA MIESZKANIA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze popieram kontenery i do tego powinny być na skraju miasta. Nie płacą bo nie chcą bo do tej pory wiedzą że nic im nikt nie zrobi. Jak pojawi się widmo kontenera zaraz zaczną płacić. Ja muszę płacić samego podatku od domu 1200zł rocznie i nikt się nie pyta czy mam za co a jak nie zapłacę to odsetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontenery to zaplecze socjalne na budowy dla pracowników .Jeśli się myśli długofalowo i po gospodarsku to nie stawia sie *rdzewiuchów* co po kilku latach korozja zje tylko zagodpodarowuje się pustostany ,które od lat straszą w Lubartowie z tabliczką *DO SPRZEDANIA*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...