Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Komornik w Urzędzie Miasta po interwencji prezesa spółdzielni mieszkaniowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2019 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Wywalić na bruk i niech sobie radzi czemu całe społeczeństwo ma ponosić koszty dłużnika, to jego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oto rządzi psl w lubartowie i spadochroniarze z marszałkowskiego z lublina wstyd wstyd na całą polske! a co z kosztami dla komornika za to dyscyplina dla burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos z Lubartowa mi to wyjaśni ? Czy przypadkiem prezes SM nie popierał mocno obecnego burmistrza w wyborach samorządowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Lubartowie to chyba prezes Spółdzielni ma dużo więcej do powiedzenia od burmistrza, radnych, plebanów i w ogóle wszystkich. Taki samozwańczy King
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadziwiony co ten tomasiak wyprawia   wszyscy winni tylko nie on co za ***k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na bruk i niech sobie radzi czemu całe społeczeństwo ma ponosić koszty dłużnika, to jego problem
 Ja jako mieszkaniec blokowiska żądam zapłaty należności wraz z odsetkami. Za mnie burmisrz miasta nie płaci czynszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://kanals.pl/wideo/informacje-edycja-473-18-10-2019# To dobrze, że Pan Paśnik w końcu odkrył swoje prawdziwe oblicze, szkoda tylko, że tak oszukał mnie ale także wyborców – tak nawoływanie do głosowania na PSL przez burmistrza podsumował Jacek Tomasiak. Burmistrz, który mocno podkreślał, że był kandydatem Wspólnego Lubartowa poparł w wyborach kandydata, który został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://kanals.pl/wideo/informacje-edycja-473-18-10-2019#  To dobrze, że Pan Paśnik w końcu odkrył swoje prawdziwe oblicze, szkoda tylko, że tak oszukał mnie ale także wyborców – tak nawoływanie do głosowania na PSL przez burmistrza podsumował Jacek Tomasiak. Burmistrz, który mocno podkreślał, że był kandydatem Wspólnego Lubartowa poparł w wyborach kandydata, który został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu.
  ***s://kanals.pl/wideo/informacje-edycja-473-18-10-2019#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja burmistrz zamierza ukarać samego siebie. Propozycja - zwolnienie dyscyplinarne... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buntownik lubartowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na bruk i niech sobie radzi czemu całe społeczeństwo ma ponosić koszty dłużnika, to jego problem
Ja jako mieszkaniec blokowiska żądam zapłaty należności wraz z odsetkami. Za mnie burmisrz miasta nie płaci czynszu.
 To głąbie miej petensje do tomasiaka, który podpisał ugodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornik swoje przytulił procenty za koszty egzekucji od miasta czy to jest dyscyplina finansowa ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie czy Tomasiak jest prezesem sm czy nie, wazne ze miasto jest winne kase sm to powinno oddac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na bruk i niech sobie radzi czemu całe społeczeństwo ma ponosić koszty dłużnika, to jego problem
 Jestem za, niech urzad muasta oddaje pieniądze z odsetkami. Dlaczego rada nadzorcza pozwoliła na umorzenie odsetek, to niech teraz rafa nadzircza oddaje, po cholere ja tam też mamy, tylko do brania pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas nja zmiany przepisów Trzeba wywalić przepisy o lokalach zastępczych Koniec z cwaniakami niepłacącymi czynszu. Wywalić na bruk i tyle skończy się nie płacenie. Nie płacisz nie mieszkasz Dlaczego podatnicy mają utrzymywać darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas nja zmiany przepisów Trzeba wywalić przepisy o lokalach zastępczych Koniec z cwaniakami niepłacącymi czynszu. Wywalić na bruk i tyle skończy się nie płacenie.  Nie płacisz nie mieszkasz Dlaczego podatnicy mają utrzymywać darmozjadów.
 podatnicy to krowa dojna która nie tylko takich cwaniaków utrzymuje. Utrzymuje też 500 plus, emeryturę plus itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile ten wasz gospodarz domu zarabia jako prezes? bo powinien ze 3200 a ile ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W samym centrum Lubartowa (ul Kościuszki) w blokach należącyh do wspólnoty miasto ma kilka lokali komunalnych. Zasiedlają je w większości różnej maści menele, a lokale te z racji chociażby lokalizacji są naprawdę dużo warte. Ludzie ci oczywiście czynszu nie płacą, a wypowiedzenie umowy najmu jest nieskuteczne. Jakby sprzedać na wolnym rynku tylko 3-4 mieszkania spokojnie miastu wpada bańka. Ile za to możnaby było postawić pomieszczeń socjalnych w typie kontenerów gdzieś na obrzeżach? To jest prawdziwy problem tamtej okolicy. Można nie lubić prezesa ale szacun dla niego za to jaki porządek panuje na terenach SM w porównaniu z bangladeszem w samym centrum miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...