Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Ścieżki rowerowe, boiska i rewitalizacja parku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2019 r. o 14:44 Powrót do artykułu
błagam! Park miejski, który naprawdę służył mieszkańcom został "ogrodzony" i nic się tam nie dzieje. Nic więc dziwnego że taśmy zostały zerwane już następnego dnia i ludzie nadal korzystają z "placu budowy". Idę o zakład że do wiosny nic, ale to NIC się tam nie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżki rowerowe hshaha. Jadąc codziennie do pracy przez cały Lubartów widzę rowerzystów którzy jeżdżą i owszem..... ale jezdnią. Mało kto. Korzysta z tych ścieżek za bagatela 3,5 mln. A na chodnikach ludzie ledwo chodzą bo są powykrzywiane, dziury, wyrwy w jezdniach. Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, którędy rowerzyści poruszają się w Lubartowie - ktoś pisze, że jezdnią. Przynajmniej lepiej niż w Lublinie, bo tutaj jeżdżą po chodnikach. Z dwojga złego wolę rowery na jezdni niż na chodniku. A gdy jest droga rowerowa, to ich miejsce jest na drodze rowerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ścieżka rowerowa to tak trochę na siłę jest budowana. Chodnik który istniał na ul Lubelskiej był za wąski na wydzielenie z niego oddzielnych pasów dla rowerów i dla pieszych. Nigdzie nie widziałem jeszcze tak wąskiej ścieżki rowerowej ! Będzie problem z wyprzedzaniem bez zjazdu na cześć pieszą chodnika. Bankowo będą zdarzać się kolizje z pieszymi. Zamiast asfaltowej nawierzchni ścieżki powinni ułożyć po prostu czerwoną kostkę obok starej kostki dla pieszych. A tak jest nierówno po włożyli krawężnik rozdzielający miedzy asfalt i kostkę. Pieszym się źle chodzi a i rowerzystom też to będzie przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta (Scieżka Rowerowa) i to co jest zrobione i jak to wygląda to jakaś ściema! Jak czytam to uwierzyć nie mogę! 3,5 bańki? Za co pytam? za co? Hm...... śmierdzi to nieźle...ta cała ścieżka dziwnych wymiarów, będzie tylko przeszkadzać przechodniom bo zrobiło się kosztem ścieżki ciasno jak w dup...! Gęsiego będą pisi chodzić a rowerzysci i tak jeżdzą dalej jak szaleni. CBA jakieś przejrzeć te wydatki powinno, bo taki chłam za 305 bani to ja jeszcze nie widziałem. To jest WAŁ - ale wybrali nowe władze ufffffffffff. Park 11 bamboli?  O*O  aż oczy mi włażą za wycinkę?   PS; Po co tę wyspę likwidować, jto taki mądry był  i miał taki pomysł pytam!!! Won od wyspy! Won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Jak mają korzystać, jak są jeszcze nie gotowe, czyli jeszcze nie ma ścieżek rowerowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem doprawdy po co taki koszt ścieżeczki rowerowej - zrywanie dobrej kostki, lanie asaltu. Wystrczylo pomalować czerwony pas na kostce i wydzielić w ten sposob scieżkę i prawie bezkosztowo spawdzić jak to działa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc ostatnio przez większość miasta z żalem patrzyłam na wykonanie i jakość tych ścieżek, porażka.. I te sterty piachu pozostawione pieszym na chodnikach w jakim celu??? BRAK SŁÓW WŁADZE MIASTA. Widać, że w teren nie wychodzicie i nasze miasto Was tak naprawdę nie interesuje, ponieważ dojezdzacie tu jedynie odbębnić tych kilka godzin pracy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi co to ,że ta nowa "ścieżka rowerowa" nie będzie na całej długości ul. Lubelskiej. Już porozstawiali co 15-20 metrów znaki C-13 + C-16. Czyli wynika ,że odcinkami chodnik będzie wspólny dla rowerzystów i pieszych a tylko na pozostałej długości chodnika będzie ta nowa asfaltowa ścieżka rowerowa. Nie wiem co za magik takie coś wymyślił. Nie dość że na mieście jest tyle znaków drogowych to jeszcze teraz dodadzą z kilkadziesiąt nowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...