Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów wyłącza osiedlowe latarnie

Utworzony przez olo, 18 sierpnia 2009 r. o 18:08 Powrót do artykułu
no i co z tego - więcej dzieci będzie - pamiętacie jakim wyżem demograficznym skończył sie stan wojenny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zawadzki słusznie ma wyłączoną latarnię. Przecież jego oświetla aureola na prezesem, za którym nosi teczkę w podskokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luminofor napisał:
Pan Zawadzki słusznie ma wyłączoną latarnię. Przecież jego oświetla aureola na prezesem, za którym nosi teczkę w podskokach.
Proszę o wyjaśnienie, czy to Zawadzki chodzi w podskokach za prezesem, czy to sama teczka chodzi w podskokach, bo z kontekstu zdania to nie wynika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokis napisał:
Proszę o wyjaśnienie, czy to Zawadzki chodzi w podskokach za prezesem, czy to sama teczka chodzi w podskokach, bo z kontekstu zdania to nie wynika?
dla ciebie to bez różnicy - nie wgłębiaj się - i tak nie zrozumiesz o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesław d. napisał:
dla ciebie to bez różnicy - nie wgłębiaj się - i tak nie zrozumiesz o co chodzi
Towarzyszu Wiesławie, pocałujcie mnie w rewers.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokis napisał:
Towarzyszu Wiesławie, pocałujcie mnie w rewers.
swoją drogą ciekawe czemu twój awers wygląda jak rewers ? i czemu gadasz rewersem - a zresztą to bez różnicy i tak nie masz nic do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wiesław~ napisał:
swoją drogą ciekawe czemu twój awers wygląda jak rewers ? i czemu gadasz rewersem - a zresztą to bez różnicy i tak nie masz nic do powiedzenia
Jak myślisz (jeśli w ogóle myślisz), kiedy rewers wygląda jak awers?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem obok bloku Zawadzkiego i jest jasno. Obok tej latrani na zdjęciu po drugiej stronie chodnika - czyli około 5 metrów jest druga która się pali. To czysta manipulacja że Zawadzik ma ciemno. A tej z drugiej strony też nie wyłączyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasiedzi napisał:
Przechodziłem obok bloku Zawadzkiego i jest jasno. Obok tej latrani na zdjęciu po drugiej stronie chodnika - czyli około 5 metrów jest druga która się pali. To czysta manipulacja że Zawadzik ma ciemno. A tej z drugiej strony też nie wyłączyli
Nie wiem gdzie mieszka Zawadzki, ale wokół niego zawsze było i jest ciemno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokis napisał:
Jak myślisz (jeśli w ogóle myślisz), kiedy rewers wygląda jak awers?
hahaha ale jesteś tępy - no awers wygląda wtedy jak rewers jak taki u takiego jak ty nie można odróżnić gęęęby od duuuuupy :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha ale jesteś tępy - no awers wygląda wtedy jak rewers jak taki u takiego jak ty nie można odróżnić gęęęby od duuuuupy :]
Przedzierając się przez twój powyższy bełkot, zbliżamy się do prawdy: kiedy nie można odróżnić "gęby od d**y"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...