Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten idiota powinien zginąć. Zapewne sąd wymierzy taką karę, że chłopaczek do więzienia będzie z uśmiechem wchodził. Po prostu debilizm. Dlaczego zawsze giną niewinni? Zapewne tatuś synkowi auto zakupiła, a synek chciał się popisać. Takich idiotów, którzy po pijaku powodują wypadek powinna być kara dożywotniego więzienia i nie takiego gdzie telewizor, jedzenie i siłaka. To niestety Polska. Co to za sprawiedliwość gdzie ginie ktoś kto nic nie zawinił? Czy to kiedyś się zmieni????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem chłopaka . Teraz zobaczymy ile ma pieniędzy i jaki wyrok? 2? 5? Lat!!! Polskie sądownictwo i on powinien być na Syberii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku......syn !!! Przywiązać za łeb do samochodu przeciągnąć przez Lubartów i obwodnice, niech wszyscy zobaczą i później do piachu....wtedy może inny gnój zastanowi się zanim wsiądzie za kierownice chociażby po piwie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i znowu przygłup z BMW. Sam dużo jeżdzę i jak widzę BMW to mnie na wymioty zbiera, bo za kierownicą siedzi jakiś zasraniec. BMW to może i ładne auto ale ci którzy nim jeżdzą to katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnogród... kara smierci? Oceniać i komentować każdy widzę potrafi, ale niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy nie zrobił w życiu głupoty, kto nie wsiadł za kółko po piwie czy dwóch, bo czuł się pewnie... Nie znacie sytuacji, a najwięcej ludzie macie do powiedzenia, co to ma na celu? nie wiem. Na pewno w niczym to nie pomaga, a nic mądrego też nie przynosi. Ojciec kupił synalkowi bete, oczywiscie, ojca wina. A może pożyczył mu swoje auto, wy swoim dzieciom nie dajecie samochodów? Co za różnica czy była to beta czy inny wóz, jakby się spowodował ten wypadek fiatem, to inne głosy by padały... Sku***syn? Nie wiecie nawet kim był ten chłopak. Nie uważacie, że największą karą jest to, że będzie musiał żyć do końca życia z tym, że zabił człowieka? Abstrachując już od więzienia. Przypomnijcie sobie ile oleju miała większosć was w głowie mając 20 lat, myslę, że nie wiele więcej niż ten chłopak. Powstrzymajcie się od komentarzy, które nic nie wnoszą, a tylko przysparzają smutku rodzicom chłopaka, który zmarnował sobie życie, a któremu oni tyle poswięcili. Dla mnie błąd wychowaczy tu nie miał nic wspólnego z wypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca  BMW  , to wiele tłumaczy. Nie cierpie tego auta a na drodze strach spotkać się z ich użytkownikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnogród... kara smierci? Oceniać i komentować każdy widzę potrafi, ale niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy nie zrobił w życiu głupoty, kto nie wsiadł za kółko po piwie czy dwóch, bo czuł się pewnie... Nie znacie sytuacji, a najwięcej ludzie macie do powiedzenia, co to ma na celu? nie wiem. Na pewno w niczym to nie pomaga, a nic mądrego też nie przynosi. Ojciec kupił synalkowi bete, oczywiscie, ojca wina. A może pożyczył mu swoje auto, wy swoim dzieciom nie dajecie samochodów? Co za różnica czy była to beta czy inny wóz, jakby się spowodował ten wypadek fiatem, to inne głosy by padały... Sku***syn? Nie wiecie nawet kim był ten chłopak. Nie uważacie, że największą karą jest to, że będzie musiał żyć do końca życia z tym, że zabił człowieka? Abstrachując już od więzienia. Przypomnijcie sobie ile oleju miała większosć was w głowie mając 20 lat, myslę, że nie wiele więcej niż ten chłopak. Powstrzymajcie się od komentarzy, które nic nie wnoszą, a tylko przysparzają smutku rodzicom chłopaka, który zmarnował sobie życie, a któremu oni tyle poswięcili. Dla mnie błąd wychowaczy tu nie miał nic wspólnego z wypadkiem.
Ale pie..ysz jak potłuczona. Najlepiej teraz przytul tego gościa i pogłaszcz po główce bo to system do tego doprowadził? Ciekaw jestem jakbyś twierdziła jakby zginął Twój mąż, ojciec czy syn. Nie ma tu znaczenia czy to był trabant czy BMW, z tym się zgodzę, ale nie wciskaj mi kitu że każdy jechał po pijaku. Bo jezdzą po pijaku bezmózgi które od razu powinno się odstrzelać. Wsiadając za kółko pod wpływem człowiek staje się przestępcą i przez takie durne komentarze pokazujesz jakie jest przyzwolenie społeczeństwa, szczególnie na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała mi~Nie istotne czy BMW czy coś innego czym by jechał ten idiota a pijąc i wiedząc że jest autem doskonale wiedział co robi, i to o czym pisałaś jest stekiem bzdor I uwierz że jeżeli trafił by do mnie na cele w więzieniu to tak samo zniszczył bym mu życiem jak on to zrobił Kamilowi którego zabił i jego całej rodzinie. I owszem jest śmiechem nic nie wartym który powinien sobie posiedzieć jak najwięcej bez żadnej ulgi i usprawiedliwiania tego co zrobił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnogród... kara smierci? Oceniać i komentować każdy widzę potrafi, ale niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy nie zrobił w życiu głupoty, kto nie wsiadł za kółko po piwie czy dwóch, bo czuł się pewnie... Nie znacie sytuacji, a najwięcej ludzie macie do powiedzenia, co to ma na celu? nie wiem. Na pewno w niczym to nie pomaga, a nic mądrego też nie przynosi. Ojciec kupił synalkowi bete, oczywiscie, ojca wina. A może pożyczył mu swoje auto, wy swoim dzieciom nie dajecie samochodów? Co za różnica czy była to beta czy inny wóz, jakby się spowodował ten wypadek fiatem, to inne głosy by padały... Sku***syn? Nie wiecie nawet kim był ten chłopak. Nie uważacie, że największą karą jest to, że będzie musiał żyć do końca życia z tym, że zabił człowieka? Abstrachując już od więzienia. Przypomnijcie sobie ile oleju miała większosć was w głowie mając 20 lat, myslę, że nie wiele więcej niż ten chłopak. Powstrzymajcie się od komentarzy, które nic nie wnoszą, a tylko przysparzają smutku rodzicom chłopaka, który zmarnował sobie życie, a któremu oni tyle poswięcili. Dla mnie błąd wychowaczy tu nie miał nic wspólnego z wypadkiem.
  Łomatkobosko - ale wiocha!! Prawdziwy Dziki Wschód - dzika mentalność, dzikie obyczaje, dzicy tubylcy! Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat i łeb za łeb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracałam z córeczką z nad jeziora w Białce mijałam ten wypadek aż ciarki przechodzą kto pije nie ma prawa jechać i koniec a nie zagraża innym. A w ogóle wszyscy co jechali dzisiaj ta trasa jakaś masakra ja nie jeżdżę jakoś wolno a wszyscy mnie wyprzedzali i pchali się jak na jakimś wyścigu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...