Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Lubartów: Wypadek pod Nowodworem" - Ja pier**le, załamać się idzie. Redaktorzyny lubelskie od 7 boleści. Co ma Nowodwór do Lubartowa? Jest to gmina w powiecie ryckim, leżąca nieco ponad 10km od Ryk. Do Lubartowa mają 50km. No ale już dawno zauważyłem, że dla tych wszystkich portalików lubelskich coś takiego jak Ryki nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze tolerancji dla tych pijaków za kierownicą ???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kicu napisał:
"Lubartów: Wypadek pod Nowodworem" - Ja pier**le, załamać się idzie. Redaktorzyny lubelskie od 7 boleści. Co ma Nowodwór do Lubartowa? Jest to gmina w powiecie ryckim, leżąca nieco ponad 10km od Ryk. Do Lubartowa mają 50km. No ale już dawno zauważyłem, że dla tych wszystkich portalików lubelskich coś takiego jak Ryki nie istnieje.
http://maps.google.pl/maps?saddr=lubart%C3%B3w&daddr=nowodw%C3%B3r-piaski&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.453312,22.584457&spn=0.040275,0.077162&sll=51.442869,22.562181&sspn=0.040284,0.077162&geocode=FR03EQMdNf5YASmFOMHavkYiRzH-Zif7P5lglA%3BFbX0EAMdhUVYASmTvZnM-EMiRzFWIkfKrBSKrQ&t=h&mra=ls&z=14 PS. naucz się mapy, a pózniej się załamuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g.co/maps/cmbcm Widzę, że niewielki napis pod zdjęciem się pojawił o jaki Nowodwór chodzi. Może go wcześniej przeoczyłem - jeśli tak to zwracam honor. Niemniej nie jest to pierwsza sytuacja na tym portalu ukazująca rzetelności wśród redaktorów. O "olewaniu" Ryk oraz okolic już nie będę wspominał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
http://maps.google.pl/maps?saddr=lubart%C3%B3w&daddr=nowodw%C3%B3r-piaski&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.453312,22.584457&spn=0.040275,0.077162&sll=51.442869,22.562181&sspn=0.040284,0.077162&geocode=FR03EQMdNf5YASmFOMHavkYiRzH-Zif7P5lglA%3BFbX0EAMdhUVYASmTvZnM-EMiRzFWIkfKrBSKrQ&t=h&mra=ls&z=14 PS. naucz się mapy, a pózniej się załamuj
Nowodwór to wieś położona 5 km od Lubartowa, 33 od Lublina. pozdrawiam i życzę spokojnieszego zachowania w święta i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien się zabić żul pier***ony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd ta pseudowolność w naszym kraju będzie obowiązywać? Dokąd mieć będziemy dyktaturę durniów? Kto i kiedy zrobi z tym porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Dokąd ta pseudowolność w naszym kraju będzie obowiązywać? Dokąd mieć będziemy dyktaturę durniów? Kto i kiedy zrobi z tym porządek?
Tak długo, jak długo będzie społeczna akceptacja dla pijanych deb***i wsiadających za kierownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze niech się okaże że był policjantem,tylko po służbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...