Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie w Trzydniku Dużym (przy drodze krajowej nr 74), a w Olbięcinie przy tej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary to nowy sposob wyciagania pieniedzy, nowy podatek, nowa jalomuzna ktora paci obywatel. Jedziesz 5 km za szybko i otrzymujesz rachunek. Nie wiem w jaki sposob fotoradar przyczynia sie do poprawy bezpieczenstwa na drodze? Faktycznie fotoradar stanaowi zagrozenie w ruchu drogowym, przez gwaltowne hamowanie, mozne doprowadzic do kolizji. Wnioskuje o zakazanie fotoradarow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do okolicznych lub przejeżdżających tamtędy: czy stoi już znaki z informacja o fotoradarze ? jeszcze we wtorek nie widziałem.... a bez tego fotoradar nie może legalnie funkcjonować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary to nowy sposob wyciagania pieniedzy,  nowy podatek, nowa jalomuzna ktora paci obywatel.  Jedziesz  5 km za szybko i otrzymujesz rachunek. Nie wiem w jaki sposob fotoradar przyczynia sie do poprawy bezpieczenstwa na drodze?  Faktycznie  fotoradar stanaowi zagrozenie w ruchu drogowym, przez gwaltowne hamowanie,  mozne doprowadzic do kolizji.   Wnioskuje o zakazanie fotoradarow.
 jełopku, wielokrotnie udowodniono związek między obecnością fotoradarów a wzrostem bezpieczeństwa na drogach... zwłaszcza na wsiach gdzie wioskowe głupki lubią sobie na zabudowanym nap..dalac nie patrząc że obok szkoła i dzieci. Polecam przeczytać ten artykuł:  ***s://dziennikzachodni.pl/gliwice-fotoradar-na-wezle-sosnica-zrobil-26-tys-zdjec-ograniczyl-wypadki-o-100-proc-to-jedyny-fotoradar-na-autostradzie-w/ar/c4-14779826
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĘ OD 40 LAT PO POLSCE .RADARAMI SIĘ NIE PRZEJMUJĘ, PONIEWAŻ JEŻDŻĘ PRZEPISOWO + 10KM/H. SPRÓBUJCIE TAK SIĘ PORUSZAĆ PO WSZYSTKICH DROGACH A NIE ZAPŁACICIE ŻADNEGO MANDATU I NA DODATEK PRZYJEDZIECIE O CZASIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam ze znajomym drogą do Jastkowa, mijaliśmy radar. Byłam świadkiem, że na liczniku miał poniżej 50. Poruszał się jak żółw. Dostał mandat za przekroczenie 20 km/h. Jak zaczęłam opowiadać to znajomym, to okazało się, że to nie pierwszy taki przypadek. Uważam takie działanie, wyłudzające pieniądze za wyjątkowe draństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Przytocznie to atrapa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Zakładowi Energetycznemu za te 1,5 roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy będzie jakiś wypadek przez ten fotoradar. Bo statystyki pokazują że obecność fotoradaru nie poprawia bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy któryś fotoradar robi zdjęcia tyłu na drugim pasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oblać benzyną i podpalić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...