Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Jechał na Słowację, utknął w polskim lesie. Tak poprowadziła go nawigacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2019 r. o 11:08 Powrót do artykułu
O niesamowita historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On pierwszy raz jechał z GPS????? Ostatnie 10 lat przespal pod lodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałem przeczytać... Zazwyczaj mało jest historii pt. Jechał/a dwa dni na lotnisko i dojechała do Chorwacji, bo tak kazał gps...albo... samochód utknął na wydmie.... Takie historie są jak z programu NIE GODNE WIARY. Czy Ci ludzie nie powinni zostać zatrzymani na badaniach lekarskich przed przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy ? Później jeżdżą jak nieprzytomni: wczoraj kierowca z numerami LLE zjechał z al. Racławickiej w ul. Łopacińskiego jakby miał pierwszeństwo przed jadącymi pasem od strony zachodniej, czyli przeciwnej. Takiego kamikadze dawno nie widziałem. Mam nadzieję, że przyliczy jakiś słupek, który rozpruje auto na dłużej, bo to jest realne zagrożenie dla zdrowia i życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę, że są takie nawigacje... Szkoda, że nie podają nazwy. Mnie kiedyś Here WeGo próbowała poprowadzić takimi bezdrożami w zimie, že latem bez prześwitu conajmniej 30cm i 4x4 nie wjechałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...