Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łucka. Wypadek na drodze krajowej nr 19, zginął pieszy

Utworzony przez polak, 1 listopada 2013 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Brak odblasku przy pieszym??? Po zmroku nie trudno o tragedię na nieoświetlonej drodze, tym bardziej jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód oślepiając kierowcę, bez odblasku pieszy w ogóle nie jest widoczny dla kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.    Wystarczy wejść na tą stronę:     http://1o0o.pl/1/15   Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam szczegółów ale w tej okolicy jest przejście dla pieszych . A swoją drogą  z tymi odblaskami to święta racja . Jeżdżę drogą gdzie chodzi dużo pieszych skrajem jezdni i tak jak dzisiaj ruch ogromny z naprzeciwka sznurek samochodów oślepiających , piesi bez odblasków bez szans. Ludzie jeżeli nie zależy wam na życiu to pomyślcie o kierowcy, któremu możecie je zmarnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam szczegółów ale w tej okolicy jest przejście dla pieszych . A swoją drogą  z tymi odblaskami to święta racja . Jeżdżę drogą gdzie chodzi dużo pieszych skrajem jezdni i tak jak dzisiaj ruch ogromny z naprzeciwka sznurek samochodów oślepiających , piesi bez odblasków bez szans. Ludzie jeżeli nie zależy wam na życiu to pomyślcie o kierowcy, któremu możecie je zmarnować.
W pełni popieram, zauważenie pieszego ubranego w kolorze asfaltu jest bardzo trudne, zwłaszcza jak pogarszają się warunki. Powinien być obowiązek noszenia odblasków przez pieszych po zmroku pod karą grzywny. Przejeżdżałem obok tego wypadku i z tego co zauważyłem to toyota nie miała nawet rozbitej szyby, a potrącony leżał na poboczu w worku - więc pewnie otarł się o samochód, a następnie w coś wyrąbał głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram, zauważenie pieszego ubranego w kolorze asfaltu jest bardzo trudne, zwłaszcza jak pogarszają się warunki. Powinien być obowiązek noszenia odblasków przez pieszych po zmroku pod karą grzywny. Przejeżdżałem obok tego wypadku i z tego co zauważyłem to toyota nie miała nawet rozbitej szyby, a potrącony leżał na poboczu w worku - więc pewnie otarł się o samochód, a następnie w coś wyrąbał głową.
 
W pełni popieram, zauważenie pieszego ubranego w kolorze asfaltu jest bardzo trudne, zwłaszcza jak pogarszają się warunki. Powinien być obowiązek noszenia odblasków przez pieszych po zmroku pod karą grzywny. Przejeżdżałem obok tego wypadku i z tego co zauważyłem to toyota nie miała nawet rozbitej szyby, a potrącony leżał na poboczu w worku - więc pewnie otarł się o samochód, a następnie w coś wyrąbał głową.
co ty pie.dolisz. Szyba była rozbita z prawej strony, a następnym razem skup się na drodze, bo z tych twoich obserwacji nic nie wynika gamoniu. Albo nie siadaj za kierownicą, będzie bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem to http://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też przejeżdżałam kolo wypadku. Szyba była toyoty była bardzo mocno rozbita (tzw. ślad pająka) od strony siedzenia pasażera z przodu. Także mężczyzna na pewno zginął od bardzo mocnego uderzenia...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam szczegółów ale w tej okolicy jest przejście dla pieszych . A swoją drogą  z tymi odblaskami to święta racja . Jeżdżę drogą gdzie chodzi dużo pieszych skrajem jezdni i tak jak dzisiaj ruch ogromny z naprzeciwka sznurek samochodów oślepiających , piesi bez odblasków bez szans. Ludzie jeżeli nie zależy wam na życiu to pomyślcie o kierowcy, któremu możecie je zmarnować.
Ty ku.. baranie jak jest przejście dla pieszych to logiczne żeby zwolnic jak by jechał 50 km/h to przeżył i wrażnie jest napisane że przechodził prawidłowo ,kierowca dał dupy i tyle 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytuje mnie takie piepsz.... , nic nie widze a bo to a bo tamto , widzisz przejscie zwalniasz , tak jest w kazdym cywilizowanym kraju na swiecie, nawet jakbym byl ubrany jak choinka i tak pewnie by sie znalazl matoł jeden z drugim co by na przejsciu przelecial jak strzala. Jade nawet jak widze ze nikogo nie ma na tym przejsciu to zwalniam. W miescie to samo po cos jednak sa znaki i wysepki , a jak chcecie poszalec sa tory rajdowe od tego , a nie ulica do jasnej ch... To , ze ktos nie uwaza na drodze nie znaczy ze i ja mam  zachowywac sie jak ksiaze i cala droga moja. Swoja droga naprawde szczyt doroslosci zwalac wine na innych a bo to pieszy, a to kierowca , oo i rowerzysta.   Pozdrowienia dla ludzi z kultura jazdy i rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie tego kierowcę do ciemni i w 99% idę o zakład że nic nie widział w takich warunkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadźcie tego kierowcę do ciemni i w 99% idę o zakład że nic nie widział w takich warunkach!
Masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde z przejść w tej miejscowości jest nie tylko dobrze oznakowane, każde ma "wysepkę".  Jeśli zdarzenie miało miejsce na tym przejściu obok szkoły, to są światła ostrzegające. Konkluzja - obowiązkowe badania wzroku, oraz badania na czas reakcji dla kierowców.    W przeciwnym wypadku nas wpowybijają!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze kierowca odpowie za to to był mój wujek tak bardzo będzie mi go brakować :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak odblasku przy pieszym??? Po zmroku nie trudno o tragedię na nieoświetlonej drodze, tym bardziej jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód oślepiając kierowcę, bez odblasku pieszy w ogóle nie jest widoczny dla kierowców!
 
Brak odblasku przy pieszym??? Po zmroku nie trudno o tragedię na nieoświetlonej drodze, tym bardziej jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód oślepiając kierowcę, bez odblasku pieszy w ogóle nie jest widoczny dla kierowców!
  Na przejściu dla pieszych jest niewidoczny? To co jeszcze twoim zdaniem trzeba zrobić, żeby kierowcy zaczęli zwalniać przed przejściem dla pieszych? Drut kolczasty rozwinąć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja daleka rodzina... Przykre :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...