Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Martwa kobieta znaleziona przy drodze, policja szuka kierowcy

Utworzony przez Gość, 7 października 2012 r. o 11:38 Powrót do artykułu
Pewnie kierowca był pijany lub za późno zauważył czlowieka na drodze. Swoją drogą jak można nie udzielić pomocy nawet kiedy się spowodowało wypadek, może gdyby się zatrzymał albo nawet wezwał pogotowie to ta kobieta by przeżyła? Ucieczka z miejsca wypadku jest najgorszym świństwem jakie można zrobić. Oby drania znaleźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 5 rano to każdy samochód ma ciemny kolor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co szukać sprawcę tego wypadku. Sąd i tak weźmie pod uwagę młody wiek, dotychczas nie karany, a że się napił to będzie okoliczność łagodząca dla Sądu. Wymierzą mu karę na okres próby (tzw..zawiasy) i łachudra, łobuz będzie chodził po wolności. Szkoda naszych pieniędzy na te sprawy sądowe. Mojej znajomej sku***el po pijaku zabił w wypadku drogowym syna - 32 lata,żonaty, dwoje dzieci. Matka. ojciec i wdowa z dziećmi po zmarłym do dnia dzisiejszego nie mogą dojść do równowagi. Wybraście sobie, że z tego pijanego sku***ela - przy aprobacie prokuratury - pod dyktando adwokata sprawcy - robią teraz psychcznie chorego, gdzie nigdy w przszłości nie leczył się, nie korzystał z leczenia psychiatrycznego. Czekam na wyrok w tej sprawie i z tego co wiem i widze to się skończy tzw. zawiasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Po co szukać sprawcę tego wypadku. Sąd i tak weźmie pod uwagę młody wiek, dotychczas nie karany, a że się napił to będzie okoliczność łagodząca dla Sądu. Wymierzą mu karę na okres próby (tzw..zawiasy) i łachudra, łobuz będzie chodził po wolności. Szkoda naszych pieniędzy na te sprawy sądowe. Mojej znajomej sku***el po pijaku zabił w wypadku drogowym syna - 32 lata,żonaty, dwoje dzieci. Matka. ojciec i wdowa z dziećmi po zmarłym do dnia dzisiejszego nie mogą dojść do równowagi. Wybraście sobie, że z tego pijanego sku***ela - przy aprobacie prokuratury - pod dyktando adwokata sprawcy - robią teraz psychcznie chorego, gdzie nigdy w przszłości nie leczył się, nie korzystał z leczenia psychiatrycznego. Czekam na wyrok w tej sprawie i z tego co wiem i widze to się skończy tzw. zawiasami.
Jak miał immunitet,to też go nic nie ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sprawca przebierze się w togę to go nikt nie znajdzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta biedna kobieta robiła o 5 rano w tym szczerym polu?przecież jest jeszcze ciemno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Jak miał immunitet,to też go nic nie ruszy.
Policja powinna przede wszystkim sprawdzić tych wszystkich z immunitetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Co ta biedna kobieta robiła o 5 rano w tym szczerym polu?przecież jest jeszcze ciemno?
a za kierownicą auta też była 26-letnia kobieta . . . http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121007/LUBARTOW/121009533
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Co ta biedna kobieta robiła o 5 rano w tym szczerym polu?przecież jest jeszcze ciemno?
Ja wtedy idę do pracy (nie mam samochodu a do przejścia 10 kilometrów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...