Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty lepiej oddaj kasę którą napożyczałeś na DC, pieniądze za ławeczkę wziąłeś i gdzie ona jest ? Ciekawe czy Dziennik Wschodni zainteresuje się że handlujesz kradzionym alkoholem ze Stocka !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty lepiej oddaj kasę którą napożyczałeś w DC, pieniądze za ławeczkę wziąłeś i gdzie ona jest ? Ciekawe czy Dziennik Wschodni zainteresuje się że handlujesz kradzionym alkoholem ze Stocka !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  czyli to zwykła zazdrość przez ciebie przemawia, a skoro nie pracowałeś to nie wiesz jak jest naprawdę ja jestem tylko magazynierem i wiem jak jest z pracą w lubartowie  
Tak zazdroszczę Ci strasznie fuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Kopacz lansuje Biedronkę, to musi być rzetelna i uczciwa firma. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego że jeśli ktoś pracuje w innym dziale jak kompletacja to rzeczywiście super robota. Prawdą jest że z końcem września kończą się umowy, ale czy tak się robi że o 4 rano czy 6 po wytyraniu normy dostaje się zwolnienie z pracy (akurat na nocnej zmianie). Dla chcących pracowac na kompletacji wążne jest to żeby wiedzieli, że jest to praca na dwa lata dla koksów może na troche dłużej. Po dwóch latach plecy i całą reszta tak bolą że wydajność spada, a nie rośnie z latami. Stąd nie przedłużanie umów bo i po co pracownik któy rok temu miał normę przykładowo 250 a obecnie ma 230 (pomimo że ją wykonuje). Na kompletacji liczy się tylko ciągłe podnoszenie normy żeby jeszcze szybciej i szybciej, ku chwale premi dla kierowników, dyrektora i reszty co by im sie lepiej żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pracowalem chwile na c.d ogolnie odradzam stracicie zdrowie specjalisci to chamy i buraki ciesze sie ze zakonczylem tam prace juz dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę na to że wkońcu opodatkują jmd a nawet zmiotą z powierzchni polski :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieprzona firma, zwłaszcza specjalisci z lubartowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tam w centrum nie klamia bo ptawda jest taka ze kierownik rejonu czeka do konca zmiany zwalnianego pracownika zeby mu oznajmic ze jest mu przykro ale won.kilka razy bylam swiadkiem takiego zachowania.nawet ostatnio u mbie na sklepie tak zrobil kierownik.przeczekal bo wiadomo ze kazda para rak do pracy sie liczy a poyem o 14 zwolniona z pracy.
Dokładnie tak samo dzieje się w CD Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie idzie do pracy to trzeba uczciwie pracowac a nie chowac sie po katach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie mówił że praca w centrum jest lekka i przyjemna! Trzeba się ozapierdzielać. Nikt nikomu nie obiecywał leżenia brzuchem do góry i drinków z palemką! To co sobie wypracujesz to masz. Jakoś inni magazynierzy pracują, wyrabiają normy, biorą dobre pensje i nie narzekają... Ale (jak to się mówi) marnej baletnicy to u rąbek przy spódnicy przeszkadza! Tak jest świat skonstruowany że jeden drugiemu wydaje polecenia. Trzeba było zostać kierownikiem lub specjalistom a nie magazynierem a nie teraz pretensje że zdrowie zmarnowane. Nikt nikogo tu nie trzyma na siłę! Jak się nie podoba to droga wolna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś wkońcu zmieni nasze durnowate przepisy odnośnie zatrudniania te umowy śmieciowe, płaca najniższa to smiechu warte a raczej płaczu bo pracodawcy będą nas dalej dymać sami trzepią kasę a nam przyjdzie zdychać na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniku II zmiana raczej nie jestes pracownikiem fizycznym magazynu bo ja jestem osoba wyrabiajaca norme i mysle ze jest sporo prawdy o tym co mowi sie o centrum nie jest miejscem pracy na cale zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniku II !!! piszesz takie bzdury chyba coś masz z głową zapewne to ty jesteś tym wyzyskiwaczem i nie masz szacunku do ludzi .Wszyscy nie mogą zostać dyrektorami czy kierownikami potrzebny jest fizyczny bo kim by wtedy kierowali to jest normalne ale w twoim mniemaniu taki zwykły ma pracować ponad siły za marną zapłatę i ma cicho siedzieć awam i po 30 tys mało i wyjazdy na super wakacje za granicę wygrzewać jaja na gorącym piasku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik zmiana II hahah ciekawe ... chyba z porto!!!! Nic nie wiesz o kompletowaniu a to ze siedzisz w zasranym porto nie znaczy ze masz o tym pojecie wiec sie stul i wypad od artykulu akurat ciebie mobing moze dotyczyc bo jestes katem nie ofiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie teraz co się będzie działo, wchodzi od października premia all-in dla wszystkich tylko troszeczke na innych zasadach. Teraz już normy nie będziesz wyrabiał na siebie tylko dajmy na to 8 na 8 Chemia na Chemie i nie ważne że jeden będzie zapitalał oczka podzielą się na wszystkich. Na październik przewidziana jest norma na DC16 200. Ponoć zrobili to ażeby z innych centr nie odchodzili ludzie czyli dajmy na to Pruszków będzie maił norme 150 a premia taka sama jak w Lubartowie. Więc dalej zginać karki za 700zł brutto premiii. A co do mobbingu to jest, wykorzystywanie swojego stanowiska do prywatnych celów,a jakże daleko nie szukając zwalnia się dobrą pracownice z RIO bo ma własne zdanie a na jej miejsce jest już przyjęta dziewczyna specjalisty z kompletu. Ludzie którzy mają chore plecy zamiast iść na rentę przenoszeni są na paleciarnie choć i tu do niczego sie nie nadają zero pomysłu na pracę, bo żonka z liczenia donosi na kolegów. SZKODA GADAĆ ATMOSFERA JEST TOKSYCZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to wszyscy specjaliści z kompletu dawno mają już żony, więc czyja to dziewczyna przyjęta na RIO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak juz to dziewczyna kordynatora z kontroli. Bardzo w porzadku i w dodatku pracowita. problem jest z magazynierami z rozładunu ,do czego to doszlo zeby spac na nocnych zmianach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, nie pracuje w biedrze ale zainteresowany artykułem poczytałem komentarze i jedno przychodzi mi na myśl czytając Twoje rozpaczliwe narzekanie - musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zabrali nam premie zamiast zarabiac coraz wiecej to bedziemy zarabiac mniej oni nie potrzebuja pracownikow tylko niewolnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...