Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co ma teraz taki śmieć mówić,tylko tyle że nic nie pamięta. Rozebrać do naga przywiązać do motocykla i przeciągnąć po asfalcie przez cały Ostrówek i Luszawę a na końcu zostawić go ludziom,już oni zrobili by z taką gnidą porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści to skończeni idioci. Dowody tego widzimy codziennie na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko skończony głąb generalizuje nt. motocyklistów. Dowody tego widzimy czytając posty m.in. kobota
kobot napisał:
Motocykliści to skończeni idioci. Dowody tego widzimy codziennie na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blob napisał:
Tylko skończony głąb generalizuje nt. motocyklistów. Dowody tego widzimy czytając posty m.in. kobota
Co nie zmienia faktu że w 90% motocykliści tzw. ścigaczy to skończeni idioci wystarczy popatrzyć jak jeżdżą.. szkoda tylko że cierpią na tym niewinni... no ale cóż na takich nawet drzew szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę się wypowiadał. Sami możecie policzyć. ilość pojazdów spowodowane wypadki stosunek % ilości pojazdów do powodowanych wypadków motocykle 909 144 1 151 0,13% osobówki 16 079 533 27 190 0,17% Polecam do policzenia z raportu za rok 2009 z raportu Policji http://dlakierowcow.policja.pl/portal/dk/807/47493/Wypadki_drogowe__raporty_roczne.html Ja mogę się wypowiadać o kierowcach aut, którzy w ogóle nie zwracają uwagi na motocyklistów, motorowerzystów czy rowerzystów. Nie ma sensu się jednak tutaj rozpisywać bo można by napisać o tym książkę. Pozdrawiam
Ja napisał:
Co nie zmienia faktu że w 90% motocykliści tzw. ścigaczy to skończeni idioci wystarczy popatrzyć jak jeżdżą.. szkoda tylko że cierpią na tym niewinni... no ale cóż na takich nawet drzew szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko, że ten motocyklista nie jechał ścigaczem,ma 50 lat czy nawet więcej i 3,3 promila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WSZYSCY MOTOCYKLIŚCI SA TACY SAMI to że niektórzy jeżdżą po wariacku to ich sprawa. A dlaczego 50% kierowców samochodów zajeżdża drogę motocyklistom to przez kierowców puszek (samochodów) sa te wypadki z udziałem motocyklistów i w 90% przypadkach to kierowca samochodu jest winien. Jeżeli nie wiesz jak jest w gronie motocyklistów to nie odzywaj się to ze głośno jadą i wymijają samochody to nie znaczy ze jadą szybko przykład samochód może jechać 30 km/h a motor wyminie go i będzie miał 50 km/h. Więc nie piszcie takich komentarzy bo to jest żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...