Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na zjazd zapisało się ponad 200 dużych rodzin. W weekend niezwykła impreza w Lubartowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2019 r. o 07:09 Powrót do artykułu
Duże rodziny Ok ,Piknik dużych rodzin Ok , ale od kiedy Lubartów jest miastem przyjaznym i otwartym, jest to miasto pożydowskie więc nie jest raczej miastem ludzi przyjaznych i otwartych - sam niestety mam tam "rodzinę" więc wiem o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów miastem OTWARTYM??? Tam nie pozwalają dzieciom bawić się w ramach tygodnia z Harrym Potterem. Cenzura, zaściankowość, fanatyzm- to charakteryzuje miasto Lubartów a nie "otwartość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna inicjatywa. Stop LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma piernik do wiatraka,?Mieszkam tam, ludzie jak wszędzie i problemy jak wszędzie.Pożydowskie,poniemieckie to dziś bez znaczenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop lgbt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjazd dzieciorobów na których inni muszą pracować. Promowanie patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjazd patologii w miescie otwartym... Zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata duda jest najladniejsza, zaraz za nia ivanka tramp później meania tramp. Najbrzydszy jest trump.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, tak mnie zastanawia nowy starosta, nigdy wcześniej przed jej wyborami nie słyszałem tego nazwiska aby sie gdzieś w czymś udzielała, a tu raptem po kilku miesiącach taka działaczka, że aż z Warszawy przyjeżdżają. Coś mu tu nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że mam dwoje dzieci bo tak planowaliśmy z żoną i jesteśmy gorszego sortu. No nic impreza nie dla nas i moich dzieci to i podatki nie powinny takich jak my być na to przeznaczane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTERWENCJA - Tragiczna noc w Domaszkowie. 18-osobowa rodzina straciła wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zapyziałym po pisowsku Lubartowie żądzi ksiundz i wyjęta, z pisiastego wora jakaś zybała, która z publiczną kasę finansuje tylko tańce, hulanki, swawole,a plebs klaszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...