Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najnowocześniejsza porodówka w Lubelskiem oddana do użytku [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 19:21 Powrót do artykułu
Swietnie! Duże brawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie to wygląda, wszystko nowoczesne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pod wrażeniem,szybko to zrobiono i jak ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze zwolnili dyrektora Semeniuk. Najpierw wyremontowal ginekologie, teraz kolejny fajny remoncik. Gratuluję panie Lukaszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest - jak remont zleca i płaci prywatna fundacja to jest szybko, solidnie i profesjonalnie - jak zleca szpital to wlecze się miesiącami jakość słaba i gwarancje ciężko wyegzekwować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie kobiety z Lubartowa będą bez obaw rodziły u siebie, luźniej będzie na lubelskich porodówkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że tu remoncik, a za żywność już z pół roku nie placa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miarę europejską z uchylanymi oknami.....? jako wentylacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
220 porodów? rocznie? znaczy się, że personel przez większość czasu nie robi nic. A utrzymanie szpitala kosztuje. Lekarze, położne, anestezjolog na dyżurze. To się finansowo totalnie nie spina. Niestety, żeby taki oddział mógł nie przynosić strat powinien przyjmować przynajmniej dwa razy tyle dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
220 porodów w 3 msce a nie w rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy przyjmiecie w Lubartowie pary LGBT? Chodzi oczywiście o poród rodzinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beda brac tyle samo jak przed remontem czy wiecej za cesarke trzeba bedzie wyslinic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddanym personelem? To chyba jakaś kpina! Leżałem po porodzie w tym roku na oddziale położniczym I to jak położne traktują pacjentki po porodzie to istna masakra. Sama pomagałam kobiecie niepełnosprawnej przy dziecku, bo żadna sie nie kwapila sprawdzic czy wszystko jest w porządku, a jeśli zadzwonila dzwonkiem w nocy to została okrzyczana. Przestrzegam przed tym szpitalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda, żaden remont nie pomoże jak personel nie będzie miły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBY PERSONEL BYŁ MIŁY TRZEBA GO ODMŁODZIĆ A NIE EMERYTKI PO 60 - DZIESIĄTCE KTÓRE LEDWO POWLEKAJĄ NOGAMI TRZEBA POSTAWIĆ W TYM SZPITALU JAK RÓWNIEŻ W INNYCH SZPITALACH NA MŁODOŚĆ INACZEJ NIE POMOGĄ ŻADNE REMONTY TEN PERSONEL PRACUJE NA ZASADZIE PRACUJEMY TAK JAK DAWNIEJ BYŁO I NIE WPROWADZAMY ŻADNYCH ZMIAN BO PO CO MIMO ŻE MEDYCYNA IDZIE DO PRZODU ŻEBY SIĘ COŚ ZMIENIŁO NALEŻY ODMŁODZIĆ CAŁY PERSONEL JAK RÓWNIEŻ KADRĘ KIEROWNICZĄ MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ I MYŚLEĆ ŻE BĘDZIE LEPIEJ BEZ TAKICH ZMIAN NIE MOŻNA MÓWIĆ O POPRAWIE WARUNKÓW I OPIEKI W TYM SZPITALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona w sierpniu rodziła w tym szpitalu, choć jesteśmy z Lublina. Z czystym sumieniem mogę polecić porodówkę. Wszystko było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przez rok tylko przez czas remontu czytaj ze zrozumieniem! W tym szpitalu rodzi sie rocznie ponad 900 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Semeniuk choruje od lutego, a umowe podpisali w czerwcu.... nie masz pojęcia o czym piszesz wiec nue zabieraj głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam w Lubartowie i byłam bardzo zadowolona a nawet zszokowana poziomem opieki oczywiście na plus. Miałam cesarskie cięcie (drugie). Przyjechałam o 9 i od razu się mną zajęli a o 11 już było po wszystkim. Tylko dodam że chodziłam prywatnie a nie na nfz. Brakowało tylko remontu. A teraz jest już zupełnie wszystko na plus. Polecam rodzić w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mialam cesarke. Kazdy mial pretensje, ze cesarki na zyczenie, środków przeciwbólowych nie chcieli dawac. Dziewczyna rodziła cc pierwsze dziecko, nawet jej nie pomogli. Walczyla o laktacje, była dzielna, ale byla taka zmeczona, ze ledwo wstawala. Każdy na nią tylko krzyczał i co innego mowil. Ja bym w depresję wpadla poporodowa. Co oni robili z tymi matkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...