Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby w Lubratowie nie umieli sami zorganizować sklepu-wieloletni społemowcy tylko wyręczają się PSD- to jak to się ma do tych 95 lat, czym innym jet Społem a czym innym Tradis o czym to mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj Boże jak najdłużej się utrzymać na rynku, ale przy obecnej sytuacji już niedługo możecie zostać wchłonięci przez jakiegoś światowego giganta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam poza wystrojem sklepu i ekspedientek nie zauważyłem żadnej różnicy z poprzednim sklepem społem ! Nawet regały z produktami są w tym samym miejscu co poprzednio ! Nie mówiąc ,że się rozczarowałem asortymentem bo myślałem jak nowy sklep to będą nowe i świeże produkty a tu nastąpiła jedynie zmiana szyldu. Jednym słowem żadna to konkurencja dla pozostałych hipermarketów w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!! ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" GAMA to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "SPOŁEM". Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy TRADIS, wchodzącej w skład holdingu EMPERIA) " ... a jak tam ceny w tej GAMIE ? Bo sklepy SPOŁEM to najdroższa sieć spożywczych sklepów w Polsce. Wie to każdy, kto codziennie robi zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehek napisał:
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
w Galerii Lwowskiej po dawnym społem, już sie nie oburzaj sam siebie wprowadzasz w błąd nie ruszając .... poza swoją okolice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo doprawdy wydarzenie na skale swiatową , normalnie Nius Roku polska, jak okiem nie sięgnąć, wszędzie markety, hipermarkety i super makrety :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na takie szopki są pieniądze w mieście ale żeby pomóc pielęgniarkom i zapobiec licznym zwolnieniom w szpitalu to juz nie koniecznie. to co sie dzieje w szpitalu to przechodzi ludzkie pojęcie a kur.. następny sklep w lubartowie to dopiero atrakcja. tu powinny byc artykuły o tym własnie problemie szpitala a nie takie bzdury. ale oczywiście Szanowny Pan Starosta ma to wszystko głęboko w dup.. bo jego nikt nie ruszy i jego ............ też. tylko ze niektóre pielęgniarki mają dzieci i dom na utrzymaniu i dla nich praca choc ciężka i mało płatna jest bardzo ważna. to może zacznijmy opisywac a nie takie pierdołu o sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przepraszam ze naruszyłam spokój szanownego pana ale to tylko dlatego ze popiera to co dzieje sie w zozie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehek napisał:
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
jesteś niedoinformowany/a-tak w Chełmie jest sklep pod marką Gama na ul.Lwowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to jeszcze nie zaorali tej pozydowskiej dziury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram,mikiego.Opiszcie to co dzieje dzieje w lubartowskim szpitalu!!!Skandal!!W Lubartowie otwiera sie tylko markety,apteki i ciucholandy.Ludzie chorzy niedługo nie będą mieli gdzie sie leczyć!.A dyrektor szpitala zamiast obniżyć prace swoim koleżkom lekarzom to zwalnia pielęgniarki i niższy personel.Chory system,chory kraj,róbmy sobie co jakiś czas wybory i mydlmy oczy że będzie lepej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie jaki jest najstarszy sklep w Polsce? To SPOŁEM w Świebodzinie otwarte 40 lat przed Chrystusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację sklepy Społem coś sobą reprzentowały.Ja też tu robiłem zakupy do tej pory.Mogły by mieć większe obroty ale są niszczone przez leniwstwo i nieudolność pracowników biura.Widać to już po zmianie nazwy na Gama gdzie ograniczono wybór i jakość towarów.Ciemno,zimno i nieprzyjemnie w Gamie.Czyli mniej pracy a wiadomo że co miesiąc czy się leży czy się stoi taka sama wypłata.Gama to jak to się mówi gwóźdź do trumny PSSu a co to miało nie być po zmianie nazwy to ho ho.Pozdrawiam klientów supermarketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...