Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie zasługuje na dobre słowo. Nie znam jej osobiście, ale dużo o niej słyszałem. gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pani Edyta! Super Panią widzieć. Poznałam Panią na Narodowym w Warszawie w czasie Konferencji dla Informatyków. prowadziła tam Pani prezentację o wykorzystaniu najnowszych technologii w szkole. Czy jest szansa, że jeszcze Pani gdzieś będzie miała takie prezentacje? Gratuluję i trzymam kciuki. W pełni zasłużona rola :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poguglałem trochę w necie na temat tej Pani. Internet ją lubi. Z tego co wyczytałem wynika, że ludzie też. Szacun wielki! Szkoły powinny się bić o takich nauczycieli. W szkole mojej córki w Lublinie wspólnie z rodzicami połowę byśmy wymienili. Czy tak trudno dotrzeć do takich nauczycieli i ich przetranswerować? Co jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czego ona w końcu uczy informatyki czy angielskiego? To nawet nie są pokrewne przedmioty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję to pracuje w WSSP w Lublinie z jakimiś zagranicznymi studentami. Znajoma ją bardzo chwaliła po tym jak uczestniczyła w jej warsztatach w Lublinie. Chociaż tak sobie myślę to kim ona jest??? Kto mówi prawdę? Komu wierzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...