Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie referendum w sprawy śmieci

Utworzony przez nie z elity, 27 września 2008 r. o 16:56 Powrót do artykułu
a i jeszcze ostatnio rozwalono pomnik, niby miał przypominać komune. Ja też jestem urodzony za komuny, boję się,że mogę być też "rozwalony", no bo przypominam komunę. Nadmieniam, że rządzący naszym miastem też są urodzeni za czasów komuny. Ciekawie co zrobią z tym placem, może też będzie sprzedany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się, ze jeszcze dziennik wschodni nie umieścił zdjęcia na swojej stronie naszego wspaniałego przystanku. Taki "okaz" to nie wiem czy inne miasta mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziwię się, ze jeszcze dziennik wschodni nie umieścił zdjęcia na swojej stronie naszego wspaniałego przystanku. Taki "okaz" to nie wiem czy inne miasta mają.
Nie no, bez żartów rzeczywiście poziom Dziennika Wschodniego jest podobny do poziomu naszej lubartowskiej Wspólnoty i łapią się wszelkich tematów, ale nie zrobia afrey z zamknietego przstanku i z tego, że ktos po kilkudziesięciu latach odzyskał swoja działke w centrum miasta - to nie chwyci. My sie tym ekscytujemy jako mieszkańcy, ale od strony konkretnych rozwiazań trudno tu o cuda. Układ komunikacyjny naszego miasta jest bardzo niewygodny, to wynik jego rozwoju a wiec i tych wspominanych, żydów którzy byli właścicielami wiekszości mnieruchomosci przy głównych ulicach (każdy chciał mieć kramik przy głównej ulicy). Jordanek jak też cmentaz przy ul.Cicej nalezą do gminy żydowskiej więc trudno aby burmisrz zrobił z tym porządek. Nie ma takiego prawa które nakazało by właścicielowi inwestowanie lub nawet ogrodzenie swojej nieruchomości. Obecni wlasciciele czynili duzo starań do chwili ich odzyskanie a teraz zupełnie ich nie interesuje ich stan i nie przeszkadza zdewastowany cmentarz przodkow. Apeluję o trochę obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak Lubartowiak, który jest bardziej czytelny opisał, a nie tylko w każdym jego wydaniu ogłaszane są przyjęcia do Dako. Co się dzieje w tym Dako, chyba tak traktują pracowników, ze nikt nie chce pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...