Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nagradza się za coś co powinno być odruchem bezwarunkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie z czarnej nowej vetry z przyciemnianymi szybami z tylu z LOP, mozna bylo sie spodziewac, podobno niezle [cenzura ] wiecie co.. nie raz ich mijalem jadac na lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o masz... W takim razie również powinni policjanci dostawać nagrody za to, że np. przychodzą w ogóle do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś chore, za to co jest obowiązkiem policjanta- przestrzeganie prawa, unikanie korupcji i jej ujawnianie daje sie nagrody !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie wziąłem nigdy łapówki, chcę dostać nagrodę! Gdzie mam się zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie o co tu chodzi, o propagande! teraz kazdy policjant nie wezmie bo pomysli ze dostanie cos w zamian :] ale jest taka zasada ze nigdy sie nie daje mlodym, rzadnym pochwal policjantom w lape bo zawsze przyskrzynia, oni nie byli wychowani w komunie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ze analogicznie komendant powinien dawac nagrody tym kierowcom którzy nie dali łapówki, ja natenprzykład przy ostatniej kontroli NIE dałem łapówki i też chciałbym nagrode też walcze z korupcjom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie martwi tylko jedno - że jakby nie było nagrania fonia i video - to by na 99,9% przyjęli ta łapówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiecie o co tu chodzi, o propagande! teraz kazdy policjant nie wezmie bo pomysli ze dostanie cos w zamian :] ale jest taka zasada ze nigdy sie nie daje mlodym, rzadnym pochwal policjantom w lape bo zawsze przyskrzynia, oni nie byli wychowani w komunie..
Ty gościu - baranie bez szkoły uczony (wychowany) w komunie, "żadnym" pisze się przez "ż" a nie "rz", kto by wziął od Ciebie jakąkolwiek łapówkę ? i po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
o masz... W takim razie również powinni policjanci dostawać nagrody za to, że np. przychodzą w ogóle do pracy...
A za co Ty twardzielu dostajesz nagrodę (zasiłek dla nierobów), za to że stawiłeś się w terminie w PUP-ie (Powiatowym Urzędzie Pracy),bo inaczej odebrali by Ci zasiłek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawistni ludzie, szkoda wam paru groszy nagrody dla innych?? a ja właśnie uważam, że to bardzo pomysłowa akcja i przyniesie pewnie korzyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nagrodzeni policjanci z Opola Lubelskiego są umieszczeni na stronie LUBARTOWA????? Co za łoś to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak walczyć z korupcją? Zacząć uznawać za bohaterów tych, którzy robią to co mają robić a do tego nie kradną. Takim postępowaniem uznajemy, że korupcja będzie istnieć zawsze, że to coś normalnego a ktoś kto nie wziął w łapę jest alfą i omegą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrrek napisał:
Jak walczyć z korupcją? Zacząć uznawać za bohaterów tych, którzy robią to co mają robić a do tego nie kradną. Takim postępowaniem uznajemy, że korupcja będzie istnieć zawsze, że to coś normalnego a ktoś kto nie wziął w łapę jest alfą i omegą.
ale bo tak jest, ci którzy walczą z korupcją (a maja możliwości uzyskania korzyści) to SĄ bohaterowie, najprościej gadac i komentowac tym, którzy z racji swojego zawodu nie sa w stanie uzyskac żadnych korzyści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty gościu - baranie bez szkoły uczony (wychowany) w komunie, "żadnym" pisze się przez "ż" a nie "rz", kto by wziął od Ciebie jakąkolwiek łapówkę ? i po co ?
ja wiem jak sie pisze "żadnych" ale ja mialem na mysli "rządnych" tylko pisze bez polskich liter, to chyba dobrze napisalem? poza tym przeczytaj sobie to zdanie ze słowem "żadnym" to zobaczysz czy ma sens INTELIGENCIE PO PRZEDSZKOLU :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale jest taka zasada ze nigdy sie nie daje mlodym, rzadnym pochwal policjantom w lape bo zawsze przyskrzynia," a teraz ze słowem "żadnym" ale jest taka zasada ze nigdy sie nie daje mlodym, żadnym pochwał (hahaha żadnym pochwał? kali jesc kali pic?) policjantom w lape bo zawsze przyskrzynia.. o "rządnych pochwal" to takie cos slyszalem a teraz popatrz kto jest gorszym baranem ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi sie spisali.... To ich obowiązek, niedługo bedą dawać nagrody za to że przyszli do pracy...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba ich obowiązek żeby działać według prawa więc nie rozumiem z jakiego powodu to wynagrodzenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD I HANBA. Dostali nagrody za to ze nie popełnili przestepstwa??????????!!!!!!!!!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z policja polską miałem taką historię: zostałem zatrzymany do kontroli dokumentów, zawieżli mnie na myjkę, podczas wysiadania z radiowozu zaplątałem sie w pasy i upadłem na policjanta, zostałem pobity, na drugi dzień rano policjant czekał w radiowozie, liczył na łapówkę (widział że miałem pieniadze), nie dałem, zostałem oskarżony o pobicie policjanta, chociaż to ja miałem ślady pobicia a on żadnych, zostałem skazany przez sąd RP oraz zapłatę dla policjanta 600zł. kiedy go widzę do dzisiaj śmieje mi się w nos. takie coś to tylko u nas. takie jest "polskie" prawo. smutne ale prawdziwe. nagradza się policjantów za byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...