Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wczoraj wieczorem w tamtej okolicy w rowie siedziały dwie osobówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile to blondyna to ostro tym busem jexdziła,kilka razy jechałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ta droga to same wyboje i to wojewódzka, wstyd dla województwa, jak ktoś ma zdjęcia to niech puszcza w internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w tym busie,terz jeżdziłem z tą kierowcą faktycznie zawsze szarżowała,dzisiaj wyszłem cało choć nieżle poobijany,współczuję cięrzej poszkodowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga to całkowita kompromitacja władz powiatów Parczeeskiego i Lubartowskiego jak i władz województwa!!! Droga Lubartów _Parczew powinna być wybudowana od nowa!! ' To droga śmierci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga drogą, ale Pani pseudo kierowca powinna odpowiedzieć za swój wyczyn! Do cholery kierowcy, wieziecie ludzi, za bezpieczeństwo których jesteście odpowiedzialni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety kazdy wie o stanie jakosci tej drogi,oprocz pani kierowcy,wiadomo bylo ze tak to sie tak kiedys skonczy,jak sie pisze smsy w trakcie jazdy,na pustej drodze lapie sie pobocze i niereaguje na uwagi pasazerow,przewoznik ma nauczke bo napewno docieraly skargi na ta pania do niego,ale niestety jak nikt nie chce pracowac za te marne pieniadze to sie zatrudnia panie bez umiejetnosci jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jezdzilem z tą Panią blond. Pykała telefonem w czasie jazdy i kręciła przy radiu cud że wczesniej się to nie stało, jej styl jazdy pozostawia wiele do życzenia. Ci kierowcy wożą ludzi a nie kaertofle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić zdjęcia i zgłaszać na Policję jak kierowcy busów piszą sms lub rozmawiają przez telefon w czasie jazdy. Może to coś ich nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to był za wypadek busa ze dwa-trzy tygodnie temu? Między Łucką a Wandzinem również bus rejsowy i osobówka siedziały w rowie? Rano to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani jezdzila z wideorejestratorem i teraz niech sie pochwali tym filmikiem z innymi i niech go ujawni dla innych kierowcow i pasazerow. To nie jest dla policji i prokuratury tylko dla ludzi.  :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie że kilka razy jeżdziłem z tą panią kierowcą - jeżdzi bardzo dobrze . Za to parczewski rejon odpowiedzialny za tę drogę nie splamił sie wysylając tam jakąkolwiek solarkę czy piaskarkę. Dalej tak trzymać a wypadków będzie znacznie wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kierowniku z Parczewa, dalej oszczędzaj (olewaj) a być może doczekasz nawet pogrzebu. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Magdy: nie pisz bzdur jeśli wczoraj nie jechałaś tą drogą. Tam i Hołowczyc by miał nie lada problemy. Adresatem Twojego postu jest Rejon Dróg Woj. w Parczewie a nie użytkownik ślizgawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to sa plany na remont tej drogi Parczew Lubartow,w najblizszym czasie,tylko bez srodkow unijnych nikt jej nie wyremontuje,wiec czekajmy az unia sypnie kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w tym busie,terz jeżdziłem z tą kierowcą faktycznie zawsze szarżowała,dzisiaj wyszłem cało choć nieżle poobijany,współczuję cięrzej poszkodowanym
W du*** byłeś, gówno widziałeś. Akurat ta Pani potrafi jeździć, to nie ukrainka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie potrafiła na prostym odcinku wyprowadzić z poślizgu, to zapewne z jej umiejętnościami nie jest zbyt dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno ta Pani i właściciel firmy przewozowej odpowiedzą za cierpienia poszkodowanych. Mam też nadzieję, że Marszałek Województwa w wyniku swoich uprawnień kontrolnych wyeliminuje zdezelowane busy i pseudo kierowców. Ta Pani zawsze szarżowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często jeżdzę z włodawy w stronę Parczewa i zimą jest posypane do krzywowierzby i czarny asfalt ,a w stronę Parczewa biało,od paru lat widać granicę rejonów dróg widać w Parczewie inne standardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby poszkodowane były z Parczewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...