Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieudany "atak" bobrów na kierowców. Drzewo mogło spaść na samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2018 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Co najgorsze te szkodniki są pod ochroną i nic im zrobić legalnie nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdłe stworzeniaz tych bobrów, podobnie jak euroPOsłowie oPOzycji totalnej, którzy POgdryzają naszą ojczyznę i działają na jej szkodę w Brukseli. POdziękujemy im odPOwiednio w najbliższych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest nutria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorzy psychicznie ludzie. Artykul jest o bobrach a pisiwskie trole nawet przy tej okazji komantarze anty PO muszą klepać. Co wy ćpiecie?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak dla równowagi, PO najwspanialsze na świecie jest, najcudowniejsze a Schetyna najwyższym przewodnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na załączonej do artykułu fotografii bober nosi cechy piżmaka... ale może to ja się nie znam... Wesołych Świąt!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłapać bobry i je ogolić ! Natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem znawca ale tyle co w życiu widziałem bobrów to co jest na zdjeciu to nutria/płaski ogon ma bobr/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha materiał o bobrach a na zdjęciu nutria hahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O bobrach a na zdjęciu zwyczajny chomik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO - bobry ze złotymi zębami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskich troli nie widać ..ale dla niektórych wystarczy napisać że na zdjeciu jest nutria ..i wg nich juz to jest atakiem na po ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...