Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takich jak ten to ja w Lublinie widzę codziennie prawie na każdym skrzyżowaniu!! Matoły nie respektują czerwonego światła i powodują duże zagrożenie w ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdx napisał:
Takich jak ten to ja w Lublinie widzę codziennie prawie na każdym skrzyżowaniu!! Matoły nie respektują czerwonego światła i powodują duże zagrożenie w ruchu.
Dobrze że akurat policja była tylko czy ten mandat czegokolwiek nauczy tego młodego kierowcę czy nie warto byłoby wprowadzić wzorem innych państw czasowe prawa jazdy , czy- może prowadzić ale pod opieką doświadczonego kierowcy tak przez powiedzmy 2 lata w obu przypadkach no nie może tak być że stanowią oni tak olbrzymie zagrożenia on winien być skierowany na dodatkowe jazdy i powtórkę z egzaminu praktycznego ! Jakby nie patrzeć szybko coś trzeba z tym zrobić bo jak siebie ubije to pół biedy , ale jak komuś niewinnemu zrobi krzywdę !?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opony w ciężarówce do bieżnikowania - jedna opona 1000 zł opon jest 8 - myślę ze 8 tyś nauczyło by gówniarza szacunku dla innych na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKOLY NAUKI JAZDY UCZA TEGO CO NIE TRZEDA KIEROWCOW? Kierowcy nie umieja wyprzedzac,tylko sie zrowna z pojazdem na prawym pasie ijuz zmienia pas,powodujac spychanie pojazdu na pobocze,nie maja wyczucia predkosci,nie umieja patrzec w dal,a uwazaja sie najlepszym i szybki kierowcami,a kultury jazdy to wcale.JEZDZA BARDZO AGRESYWNIE.Ucza parkowac z dokl. co do milimetra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ciężarówka hamowała. Było by jednego durnia mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało tego że małolaty jeżdżą tj. to opisano to jeszcze wymuszają na drodze pierwszeństwo gdy ich pas ruchu jest zablokowany lub zwężony z powodu robót drogowych lub zaparkowanych samochodów itp. ładują sie wprost na czołówkę albo na obtarcie lub urwanie lusterka z mijanym samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu dobrze że Policja znalazła sie w odpowiednim czasie i miejscu. Drogówka powinna częściej patrolować takie miejsca lub podobne i uczyć przepisów i rozwagi kierowców, a nie tylko robić podchody w sposób przebiegły i perfidny, aby złapać kierowcę na przekroczeniu prędkości na trasach szybkiego ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdx napisał:
Takich jak ten to ja w Lublinie widzę codziennie prawie na każdym skrzyżowaniu!! Matoły nie respektują czerwonego światła i powodują duże zagrożenie w ruchu.
A widzisz i tu się mylisz. Nie każdy młody kierowca się tak zachowuje. Ja mam 21 lat i zatrzymuję się na każdym pomarańczowym świetle, chyba, że jestem bardzo blisko sygnalizatora i wiem, że nie zdążę się zatrzymać w odpowiednim miejscu. Mnie jako młodego kierowcę (prawko od 3 lat) najbardziej dobija nieumiejętność płynnej jazdy, stanie na zielonym i szukanie przez pół minuty pierwszego biegu, niestosowanie się do znaków poziomych, wciskanie się na chama między samochody, wymuszanie pierwszeństwa na rondach, byle jakie parkowanie. To co mi przychodzi w pierwszej chwili. Śmiem twierdzić, że polowa lubelskich kierowców to nieumiejący jeździć deb***e. Wiadomo, że zawsze się może zdarzyć ustawić nie na tym pasie co potrzeba i gdzieś tam się nieraz wcisnąć, czy coś takiego, ale za kierownicą trzeba MYŚLEĆ. No ale czego wymagać od idiotów. Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę wesołych świąt i trochę oleju w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wszystkich de*bili, którzy szpanuja szybka i nierozwazna jazda http://www.liveleak.com/view?i=e70_1269960841 . JAK CHCECIE SIE ZABIC TO IDZCIE SIE POWIESCIE I NIE STWARZAJCIE ZAGROZENIA DLA INNYCH LUDZI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
A widzisz i tu się mylisz. Nie każdy młody kierowca się tak zachowuje. Ja mam 21 lat i zatrzymuję się na każdym pomarańczowym świetle, chyba, że jestem bardzo blisko sygnalizatora i wiem, że nie zdążę się zatrzymać w odpowiednim miejscu. Mnie jako młodego kierowcę (prawko od 3 lat) najbardziej dobija nieumiejętność płynnej jazdy, stanie na zielonym i szukanie przez pół minuty pierwszego biegu, niestosowanie się do znaków poziomych, wciskanie się na chama między samochody, wymuszanie pierwszeństwa na rondach, byle jakie parkowanie. To co mi przychodzi w pierwszej chwili. Śmiem twierdzić, że polowa lubelskich kierowców to nieumiejący jeździć deb***e. Wiadomo, że zawsze się może zdarzyć ustawić nie na tym pasie co potrzeba i gdzieś tam się nieraz wcisnąć, czy coś takiego, ale za kierownicą trzeba MYŚLEĆ. No ale czego wymagać od idiotów. Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę wesołych świąt i trochę oleju w głowie.
Istny anioł! skąd tylu idiotów na drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)? Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu). Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze..... Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia. Powinno się kategorycznie zabronić : -jazdy wieśniakom z Kraśnika; -jazdy ciągnikiem po drogach publicznych; -prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów) -jazdy busów po drogach publicznych. UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego). No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika. HORROR!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolego nie znasz chyba przepisów zjeżdżanie na tzw margines jest niezgodne z kodeksem drogowym gdyż jest to nakłanianie do wyprzedzania wiec naucz sie przepisów a póżniej pisz ze to wina kierowcy cieżarówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca 1234 napisał:
A kolego nie znasz chyba przepisów zjeżdżanie na tzw margines jest niezgodne z kodeksem drogowym gdyż jest to nakłanianie do wyprzedzania wiec naucz sie przepisów a póżniej pisz ze to wina kierowcy cieżarówki
A czy jazda lewymi kołami (przód i tył) po lini środkowej jezdni jest zgodne?A "lewa skrajnia" w tym przypadku "zahacza" o przeciwległy pas ruchu!!!!!Nikt nie każe szoferom ciężarówek jechać marginesem (sami są marginesem społecznym-w wielu przypadkach).Chodzi o to,aby jadący po środkowej linii szoferak ciężarówki nie zmuszał jadących z naprzeciwka do zjeżdżania na pobocze,bo niedouczy bezmózgi szoferak czyje się panem szos w/g zasady:jak nie ustąpisz,to zginiesz. No cóż.Tak jeżdżą półgłowki.W nocy auto oświetlone na maxa,różne świecidełka,migające światełka,"szperacze" na dachu.....Istna choinka na kołach. A później taki brudas śmierdzący wychodzi z szoferki na postoju (przeważnie przy tirówce) i smród roznosi się wokoło bardzo długo. Czy szoferami z ciężarówek muszą być niedorozwoje umysłowe?Ale i osobówkami jeżdżą odmóżdzeni. Trzeba również dodać,że spotkałem również bardzo kulturalnych kierowców,tzw.TIRowców (lub inaczej truckerów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRUSOwnik napisał:
opony w ciężarówce do bieżnikowania - jedna opona 1000 zł opon jest 8 - myślę ze 8 tyś nauczyło by gówniarza szacunku dla innych na drogach
Opon w takiej cieżarówce jest 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)? Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu). Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze..... Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia. Powinno się kategorycznie zabronić : -jazdy wieśniakom z Kraśnika; -jazdy ciągnikiem po drogach publicznych; -prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów) -jazdy busów po drogach publicznych. UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego). No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika. HORROR!!!!!!!!
ty kierowca pewnie jezdzisz na lja galonie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca. Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kierowcy ciężarówki .... Wielki Szacun Kolego... Dzięki twojemu opanowaniu i refleksowi matka tego szczyla ma spokojne święta .Szerokość duży mobilu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ~kierowca odrzutowca~ proszę wziąć się od nauki gramatyki języka polskiego. Natomiast co do treści Pańskiego komentarza to jest to bardzo marna prowokacja, bo aż nie chce mi się wierzyć że można mieć takie pojęcie o ruchu drogowym i zdanie o innych uczestnikach ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Albo pijany,albo pani po 60-tce która od roku posiada prawko .Jest jeszcze jedno.... a mianowicie tym problemem powinien zająć się ustawodawca. Kierowcy po 75 roku życia powinni przechodzić badania potwierdzające przydatność do prowadzenia pojazdów mechanicznych na drogach publicznych.Ponieważ te osoby, już nieświadomie mogą powodować takie sytuacje jak ta wyżej.
Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem - podziwiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca odrzutowca napisał:
Ewidentnie deb*** jechal mazdą.Może był na "napędzie"?A może to wsiowy kierowca (np.na kraśnickiej rejestracji)? Jechałem dzisiaj (g...ną osobówką) do Stalowej Woli i spowrotem..Na drodze horror.Ciężarówki (w tym ruskie) jadą do środkowym pasie,nie ustępując nieco miejsca pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka.Kto takich szoferów ciężarówek uczył jeździć?przecież toto wogóle nie ma wyczucia "prawej skrajnej",że musi jechać po linii środkowej (oddzielającej pasy ruchu). Osobówki z Kraśnika-to po prostu narzędzia zbrodni w nieodpowiedzialnych rękach.Jeździ toto (chociaż nie wszyscy) wyprzedzając na trzeciego,wymuszają pierwszeństwo zmuszając inne pojazdy do zjechania na pobocze..... Widziałem również przypadek jak wiejski kierowca traktora ciągnącego beczkowóz BEZ oświetlenia.Poprzedzający mnie samochód właczył kierunkowskaz,zrównał się z traktorem,a traktorzysta włączył wówczas kierunkowskaz (z tyłu i tak nie było widać) i zaczął skręcać w lew.Niewiele brakowało do nieszczęścia. Powinno się kategorycznie zabronić : -jazdy wieśniakom z Kraśnika; -jazdy ciągnikiem po drogach publicznych; -prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez wieśniaków (w tym również rowerów) -jazdy busów po drogach publicznych. UWAGA NA WALNIĘTYCH KIERPOWCÓW Z POJAZDÓW NA KRAŚNICKICH REJESTRACJACH.Skarga do policji i tak nic nie da,bo komendant tamtejszej gliniarni broni tamtejszych gliniarzy,a nie zna rzepisów (chodzi o przepisy ruchu drogowego). No ale skoro kraśnicka gliniarnia nie potrafi jeździć samochodami,to co wymagać od inneg tałatajstwa z Kraśnika. HORROR!!!!!!!!
Wesołych Świąt Wielkanocnych - kierowca z Kraśnika na rejestracji LU, LKR, LLY, WA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...