Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogrodnik udawał prawnika? Zarobił pół miliona złotych

Utworzony przez Ananas, 6 listopada 2009 r. o 07:46 Powrót do artykułu
Niektórzy powiedzą że "cwaniak"... ale taka jest prawda, że ten cwaniak coś wiedział czego ta firma nie wiedziała... a że wiedza kosztuje a firma zamiast się tym zainteresować podpisała z nim umowy to inna sprawa... Nie znam szczegółów ale dla mnie wygląda to na dość duży podatek "idioty / lenia / pierdoły" w wykonaniu tego pana i tylko jest winny tego, że ta firma zamiast trzymać rękę na pulsie nie wiedziała czegoś takiego sama... Bo za te tantiemy co dostał on jako "prawnik" (doradca prawny) to mogli by zatrudnić kilku ludzi co by szukali takich informacji... PS. I sprawdza się powiedzenie "że pierwszy milion trzeba ukraść" ale ja bardziej bym powiedział "na pierwszy milion trzeba znaleźć frajera"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zbigniew D. dostał też 440 tys. zł (od Spółdzielni Mieszkaniowej) za poprowadzenie sprawy przeciwko Urzędowi Miasta w Lubartowie. I tu Spółdzielnia zamierzała procesować się o odzyskanie pieniędzy za infrastrukturę, ale w końcu z tego zrezygnowała " Ciekawe czy ktoś z tej Spółdzielni odpowie przed Sądem za wyprowadzenie z kasy spółdzielni 440 tysięcy PLN i zagarnięcie mienia spółdzielców. Bo każdy członek tej Spółdzielni zrobił zrzutkę na tego "adwokata-ogrodnika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta spółdzielnia jak podpisywała to miała jakieś nazwisko? I czy członkowie to podarują? Tu jest rola dla prawdziwego prawnika i spora kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi kilkoma milionami co poszły na Wyspy Bahama czy Marshalla. Czy wróciły już z Florydy? Coś cicho na Cichej a jako członek Sp-ni mam prawo wiedzieć bo to i moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic innego czym prędzej za tyłek prezesa tomasiaka i szczepańskiego i do "pierdla" nie będą pchać łap powładzę mamić członków spółdzielni,lecz wcześniej niech sprawdzą wykonanie robót - jakości na ocieplanych budynkach remontowanych balkonach i niech powiedzą, kto i czym będzie czyścił poplamione ramy - futryny okien i drzwi balkonowych, chyba że, za fundusze mikołajkowe sponsorowane przez firmy wykonujące remonty budynków spółdz. w ramach upustów propagandowych mkołj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...