Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co tomasiak robił do tej pory na sesjach, że nie wie, że te inwestycje sa planowane od dawna. a na pewno targowisko na kościuszki było w ubiegłorocznym budżecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak i Jublewska radni inicjatorzy referendum to szkodnicy. Ich "akcje" czy "zadymy" jak kto woli przynoszą szkodę wszystkim mieszkańcom miasta. Normalny Lubartów nie weźmie udziału w tych awanturach i na referendum nie pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pyta Tomasiaka i Jublewskiej ile wydadzą Naszych pieniędze na ich fanaberie - kampanię przedwyborczą w postaci referendu na pół roku przed wyborami samorzadowymi !!!!. To są pieniądze publiczne... ani ich. Na dzień dzisiejszy więcej obywateli Naszego miasta chce usunięcia tomasiaka z funkcji prezesa spółdzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
)) malcik, ile masz podpisów pod tym stanowiskiem? Czy tak sam ze siebie "My"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on ma rację, burmistrz przynajmniej może się ze wszystkiego logicznie wytłumaczyć a nie tak jak co niektórzy. to wstyd dla naszego miasta ze dzieją się takie rzeczy. te latarnie to trzeba było spóldzielcom dawno włączyć bo przez ich osiedla i my przechodzimy. dlaczego mamy chodzić po ciemku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 maja - dzień zwycięstwa na faszyzmem i Hitlerem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemniaki-lubartowiaki ja apeluję do władzy, żeby wyłączyła światło na uliczkach osiedlowych- jednorodzinnych! Dlaczego "blokowi" mają chodzić po naszych jasnych, lokalnych ciągach komunikacyjnych?! blokowi do bloków! lokalni do lokali(wyborczych)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malcik33 napisał:
Nikt nie pyta Tomasiaka i Jublewskiej ile wydadzą Naszych pieniędze na ich fanaberie - kampanię przedwyborczą w postaci referendu na pół roku przed wyborami samorzadowymi !!!!. To są pieniądze publiczne... ani ich. Na dzień dzisiejszy więcej obywateli Naszego miasta chce usunięcia tomasiaka z funkcji prezesa spółdzielni
Popieram malcika33,a Jublewska do Wygnanowa skąd pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fredek napisał:
Popieram malcika33,a Jublewska do Wygnanowa skąd pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fredek, jeśli chciałeś mnie poniżyć przytaczając nazwę Wygnanów - to nic z tego. Fakt, że w Lubartowie mieszkam dopiero 27 lat, ale to jest z pewnością dłużej, niż żyje na tym świecie niejeden, który mnie na różnych forach opluwa. Więcej kultury wypowiedzi, bardzo o to proszę. Zanim odpowiem Malcikowi - jeszcze jedna refleksja. Obecni mieszkańcy Lubartowa to głównie ludzie napływowi, rodowitych Lubartowian jest mały procent. Czy ja kiedykolwiek podkreślałam, że ktoś jest z Zawieprzyc czy Leszkowic? Na pewno nie. To, że nie urodziliśmy się w Lubartowie nie oznacza, że nie możemy o tym mieście decydować. Możemy, nawet powinniśmy, gdyż właśnie tu zostawiamy część swego życia. Tu zostaną nasze dzieci i wnuki - nie wszyscy przecież wyjadą .Z tych to względów neguję lokalizację Zakładu Przetwórstwa Odpadów przy ulicy Lipowej w Lubartowie - jako zakładu niebezpiecznego dla życia i zdrowia mieszkańców. Malcik , jeśli chodzi o koszty referendum - z budżetu pójdzie 15 - góra 20 tys. zł. Taką kwotę to ja daję do kasy Urzędu Miasta co półtora roku, w ramach należnego podatku od powierzchni przeznaczonej pod działalność gospodarczą. Zatem Twoich pieniędzy nie ruszam. Jeśli zaś mieszkańcy wezmą udział w referendum i odwołają burmistrza - zyskamy do budżetu ok. 70 tys.zł. Nie z takich jednak względów organizujemy to referendum. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za referendum - i pójdę zagłosować za nieodwoływaniem burmistrza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
A ja jestem za referendum - i pójdę zagłosować za nieodwoływaniem burmistrza!!!
Jeśli jesteś za nieodwoływaniem burmistrza i chcesz mu pomóc to nie idź na referendum. Organizatorom chodzi o uzyskanie odpowiednio wysokiej frekwencji. Referendum jest przede wszystkim sondażem na stopień poparcia organizatorów przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Szkoda że organizowanym za nasze społeczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za nieodwoływaniem burmistrza i chcę mu pomóc - dlatego idę na referendum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za nieodwołaniem Burmistrza więc nie biorę udziału w referendum, które zupełnie jest niepotrzebne. Za pół roku wybory i wówczs pójdę zagłosować. Do referendum też nie idą moi znajomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum to prywata Jublewskiej i Tomasiaka. Chcą sprawdzić swoje poparcie przed wyborami. Lubartowianie, którzy popierają Burmistrza powinni nie iść do referendum, tylko na jesienne wybory. Moim skromnym zdaniem "Nie dajmy się zmanipulować ludziom nieodpowiedzialnym i zabiegającym o własny interes".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że odwołanie burmistrza wprowadzi zamęt i chaos, destabilizację, komisarz nie będzie podejmował żadnych decyzji i nikt nie będzie rozwiązywał żadnych spraw. Czy Jublewskiej i Tomasiakowi zależy na tym? Dlaczego?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze znajomymi idę, żeby zagłosować przeciw! Trzeba pokazać inicjatorom, że MY go popieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK- dla Zwolińskiego! NIE- dla Tomasiaka! Tylko tchórze będą w domu siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy tchórze jedne!!! Myślicie,że Burmistrz się boi konfrontacji??? Zamiast nawoływać do siedzenia w domu, nawołujcie,żeby jak najwięcej ludzi poszło na niego zagłosować!!!! Bo ja pójdą tylko przeciwnicy,a zwolennicy będą w domach siedzieć - myślita wy tam w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo ludzi chce iść ja też chyba pójdę, o nieobecni nie mają racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...