Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TEN SZPITAL TO DRAMAT. Umieralnia... szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasady powinny być jasne. Rozumiem i pacjentów, którzy nie byli poinformowani o bezcelowości nocnego czekania i doktora, który nie jest przyjąć wszystkich. Znów wraca temat głównego mordercy polskich chorych - NFZ i jego limitów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tym to co chcecie... Minister Abgarowicz skrócił kolejkę :) Była. Nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tylko nadzieje ze kiedys ta Pani ktora mowi o przejrzystości zasad rejestrowania bedzie się musiala zarejestrowac do jakiego specjalisty bez znajomosci i wtyk...zobaczymy jak wtedy bedzie szczekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z wymogami NFZ 20 min przeznaczonych na badanie pacjenta, a więc tego dnia 21 godz. pracy lekarza .Powinna być kara za łamanie praw pacjenta i umowy z NFZ i to dla lekarza, który godzi się na takie warunki pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie spotkalam gabinetu gdzie bylabym dluzej niz 5 minut. Na chodzki z dzieckiem to jak na tasmie. Wejsc wyjsc. Minuta z zegarkiem. U ginekologa ciut dluzej moze 5 minut. A 20 minut to chyba tylko w prywatnych gabinetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry lekarz to i kolejka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry lekarz to i kolejka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem cos na ten temat,moja mama byla tego dnia w tej poradni.To jest szok ludzie czekaja godzinami i to nie sa 2 lub 3 godz .no  i  oczywiscie na darmo bo sie nie dostaja!   Widzac wchodzaca pania do poradni ktora dostaje numerek do reki bez slow, to tak sie czlowiek zastanawiam co to sa za numerki i kto je dostaje!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry lekarz to i kolejka ???hmm a moze Pan doktor prowadzi prywatna praktyke i swoich pacjentów na badania do przychodni zaprosił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  U ginekologa ciut dluzej moze 5 minut.   
Zrozumiałe.Bo musi wsadzić i wyjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ludzie znali by zasady rejestracji to by noc spedzili we wlasnym lozku a nie w szpitalu ... po to placimy skladki zeby miec nieograniczony dostep do sluzby zdrowia , a to co sie w tej chwili dzieje jest zenujace... ale oczywiscie ludzie na stanowiskach nie maja o tym pojecia bo stac ich na prywatne leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest tylu pacjentów na jednego lekarza to logika podpowiada że należałoby zatrudnic jeszcze jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej nie starcza tych składek ażeby mogli by być przyjęci wszyscy potrzebujący system nie działa na górze a dół obrywa i taka jest cała prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "wielkiej " termomodernizacji myślą a o kolejkach zapominają wiadomo o co chodzi!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem cos na ten temat,moja mama byla tego dnia w tej poradni.To jest szok ludzie czekaja godzinami i to nie sa 2 lub 3 godz .no  i  oczywiscie na darmo bo sie nie dostaja!   Widzac wchodzaca pania do poradni ktora dostaje numerek do reki bez slow, to tak sie czlowiek zastanawiam co to sa za numerki i kto je dostaje!!!!!!  
dobry lekarz to i kolejka ???hmm a moze Pan doktor prowadzi prywatna praktyke i swoich pacjentów na badania do przychodni zaprosił 
Doktor Andrejuk to dobry lekarz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem cos na ten temat,moja mama byla tego dnia w tej poradni.To jest szok ludzie czekaja godzinami i to nie sa 2 lub 3 godz .no  i  oczywiscie na darmo bo sie nie dostaja!   Widzac wchodzaca pania do poradni ktora dostaje numerek do reki bez slow, to tak sie czlowiek zastanawiam co to sa za numerki i kto je dostaje!!!!!!  
dobry lekarz to i kolejka ???hmm a moze Pan doktor prowadzi prywatna praktyke i swoich pacjentów na badania do przychodni zaprosił 
Doktor Andrejuk to dobry lekarz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dzisiaj te poradnie,szpitale,lekarze, NFZ jak i ten rząd,prezydent i te POsrane wybory,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dzisiaj te poradnie,szpitale,lekarze, NFZ jak i ten rząd,prezydent i te POsrane wybory,bu,ha,ha,ha.
Masz rację,nie idę więcej na wybory.Parodia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dzisiaj te poradnie,szpitale,lekarze, NFZ jak i ten rząd,prezydent i te POsrane wybory,bu,ha,ha,ha.
Wszystko załatwili POjeby,wszystko " leży "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...