Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Możemy mieć świadomy wpływ na nasze zdrowie. Polecam wejść na stronkę monogen life i poczytać o profilaktyce zdrowotnej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem cos na ten temat,moja mama byla tego dnia w tej poradni.To jest szok ludzie czekaja godzinami i to nie sa 2 lub 3 godz .no i oczywiscie na darmo bo sie nie dostaja! Widzac wchodzaca pania do poradni ktora dostaje numerek do reki bez slow, to tak sie czlowiek zastanawiam co to sa za numerki i kto je dostaje!!!!!! dobry lekarz to i kolejka ???hmm a moze Pan doktor prowadzi prywatna praktyke i swoich pacjentów na badania do przychodni zaprosił Doktor Andrejuk to dobry lekarz !!!! Dr Przemysław Andrejuk to jest jeden z najlepszych lekarzy ortopedów w naszym szpitalu, wiem to z własnego doświadczenia. Dlatego też ma tylu pacjentów i każdy chciałby się do Niego dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz jak lekarz. Młody i na razie robi wszystko żeby zachęcić do siebie ludzi a szczególnie młode dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce niech idzie prywatnie ale jak komuś szkoda grosza na wizytę u lekarza to stoi w kolejce całą noc. Jeśli ktoś chce porozmawiać o prywatnych sprawach niech idzie do tego lekarza. Inni są lepsi i szybciej załatwią sprawę. Jak dla mnie bardziej lekarz do rozmowy a nie dłuższego leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...