Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan Marek złowił wielkiego karpia

Utworzony przez zbych, 15 maja 2012 r. o 09:52 Powrót do artykułu
fotomontaż, trzyma go jakby ważył dwa kilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mięsiarz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś fotomontaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo ważył 2 kg...jakies 5 lat temu:P brawo mistrzu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech go sobie zje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę na 15 nie wygląda, to fakt. Ja bym takiego karpia do gęby nie wziął. Karp powyżej 4 kg jest po prostu nie jadalny. Ale jak to się mówi, niektórzy to i g...o zjedzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Markowi ale na stół to się raczej ie nadaje bo pewnie bardzo tłusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja złapałem wieloryba(żona )waży 150kg przy 138cm to jak ku*** beczka.i co wy nato?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek wieśniaku ludzie "gęby" nie mają tylko buzie, no chyba, że mówisz w tym momencie tylko o sobie a co do rybki to jest to piękny okaz, pozdro dla wszystkich wędkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja stara ma 80kg i to dużo a twoja to tragedia ale wrost to pewnie przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy przepis na karpia po żydowsku: Kupić karpia drożej sprzedać. Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwędzić to lepiej tego wygłodniałego chłopa ,tej wielkości ryby zwraca się przyrodzie ......brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowca napisał:
Ja złapałem wieloryba(żona )waży 150kg przy 138cm to jak ku*** beczka.i co wy nato?
Wypuść do wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp po Grecku; kup karpia a Merkel zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian napisał:
Uwędzić to lepiej tego wygłodniałego chłopa ,tej wielkości ryby zwraca się przyrodzie ......brak słów [/quote] [quote name='Krystian' timestamp='1337076034' post='630375'] Uwędzić to lepiej tego wygłodniałego chłopa ,tej wielkości ryby zwraca się przyrodzie ......brak słów
jak brak słów to na ch*** sie odzuwasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO KILL chamie ze wsi pewnie nie słyszałes prostaku!!! cycki se uwedz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można Z A M O R DO W A Ć takiego karpia? Trzeba mieć nasrane we łbie. Myślałem, że w XXI wieku Duzy karp będzie zawsze wypuszczany ale się jednak myliłem. Do redakcji DW. Nie ma się czym szczycić opisując takiego rzeźnika... WSTYD. Trzeba się postarać by ŻADNE SZANUJĄCE SIE PISMO nie wynagrodziło takiego rzeźnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfer napisał:
Jak można Z A M O R DO W A Ć takiego karpia? Trzeba mieć nasrane we łbie. Myślałem, że w XXI wieku Duzy karp będzie zawsze wypuszczany ale się jednak myliłem. Do redakcji DW. Nie ma się czym szczycić opisując takiego rzeźnika... WSTYD. Trzeba się postarać by ŻADNE SZANUJĄCE SIE PISMO nie wynagrodziło takiego rzeźnika! [/quote] [quote name='Belfer' timestamp='1337093810' post='630476'] Jak można Z A M O R DO W A Ć takiego karpia? Trzeba mieć nasrane we łbie. Myślałem, że w XXI wieku Duzy karp będzie zawsze wypuszczany ale się jednak myliłem. Do redakcji DW. Nie ma się czym szczycić opisując takiego rzeźnika... WSTYD. Trzeba się postarać by ŻADNE SZANUJĄCE SIE PISMO nie wynagrodziło takiego rzeźnika!
wstyd to jest to co teraz chrzanisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze karpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to przyjechac nad jezioro i zostawiac tam "syf" za przeproszeniem, wstyd to złapać karpia 0,5kg i go zabic! Ten karp swoje przeżył. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...