Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze są, ale nie ma porozumienia. Nie będzie też żłobka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2018 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Czas podziękować Bodziackiemu za 'świetne decyzje' w nadchodzących wyborach. A przy okazji mądrym.inaczej rodzicom za uniemożliwienie rozwoju. Poza tym, filia byłaby też świetnym miejacem na żłobek, zwłaszcza, że w tej okolicy jest masa dzieciaków, a gdzie burmistrz widzi niebezpieczeństwa przy mało ruchliwej drodze to nie wiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dłuższy czas była tam filia i uczyły się tam maluchy ...wtedy nie było niebezpiecznie? Z tego co wiem to dzieci chodziły na posiłki do budynku szkoły nr1. Wtedy to Burmistrzowi nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest  zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
co, tyle dzieci, no i jeszcze powiesz, że do pracy chodziłaś, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest  zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
syn przynajmniej 500+ za darmo się nabierze, teraz za baraszkowanie w łózku płacą tak jak w burdelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie tyle dzieci napisał:
undefined napisał:
Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest  zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
co, tyle dzieci, no i jeszcze powiesz, że do pracy chodziłaś,
 Dlaczego matka z 7 dzieci miałaby nie pracować, to tylko dobra organizacja czasu i trochę wyobraźni na starość. Ja pracowałam z matką 5 dzieci, której do glowy nie przyszło, aby się zwolnić z pracy. To teraz matki są na tyle bez wyobraźni, że zadawalają się 500+, tylko co będzie jak dzieci dorosną, z czego na starość będą żyły. Pewnie znowu za nasze podatki z opieki społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
tylko nie tyle dzieci napisał:
undefined napisał:
 Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest  zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
co, tyle dzieci, no i jeszcze powiesz, że do pracy chodziłaś,
Dlaczego matka z 7 dzieci miałaby nie pracować, to tylko dobra organizacja czasu i trochę wyobraźni na starość. Ja pracowałam z matką 5 dzieci, której do glowy nie przyszło, aby się zwolnić z pracy. To teraz matki są na tyle bez wyobraźni, że zadawalają się 500+, tylko co będzie jak dzieci dorosną, z czego na starość będą żyły. Pewnie znowu za nasze podatki z opieki społecznej.
to było kiedyś, wtedy na swoje dzieci się pracowało, a teraz my dalej z różnymi chorobami ze względu na wiek pracujemy na 500+, oby szlag trafił tych co wprowadzili w życie to 500+, oby ich choroba zniewoliła do tego stopnia aby się nie mogli ruszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyta napisał:
tylko nie tyle dzieci napisał:
undefined napisał:
 Mam 7 dzieci i wychowalam sama bez przedszkola i żłobka, wyrosly i każde pracuje a najstarszy jest  zonaty i ma juz 5 dzieci i tez synowa sama chowa
co, tyle dzieci, no i jeszcze powiesz, że do pracy chodziłaś,
Dlaczego matka z 7 dzieci miałaby nie pracować, to tylko dobra organizacja czasu i trochę wyobraźni na starość. Ja pracowałam z matką 5 dzieci, której do glowy nie przyszło, aby się zwolnić z pracy. To teraz matki są na tyle bez wyobraźni, że zadawalają się 500+, tylko co będzie jak dzieci dorosną, z czego na starość będą żyły. Pewnie znowu za nasze podatki z opieki społecznej.
 a to że pracowała na swoje dzieci gdzie sobie aż tyle ich narodziła jak królica to łaski nie robiła, dopiero mi wyczyn, bo jak się nie daje rady to się takl nie rozmnaża, myśli się też w łózku głową a nie tylko dolną częścią ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów to mentalność lubartowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...