Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak jeździ gównarzeria. To nie gra komputerowa, to życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się że ludzie go nie zlinczowali. Przecież takie numery się powtarzają codziennie już mamy dość gnoi wychowywanych bezstresowo czyli po polsku bez odpowiedzialności. Pieprzone gnoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżenie po pijaku powinno być traktowane jako próba morderstwa - bo przecież tym właśnie jest - a tego typu mordercy powinni być karani kuleczką w dekielek - wtedy skończyło by sie jeżdżenie po pijaku i nie było by recydywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"? Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbta co chceta. No to robio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"? Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
Ubezpieczalnie wypłaca pieniadze poszkodowanym, ale ponieważ gnój był pijany to zwróca się do niego z regresem, więc koszta go nie ominą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak jeździ gównarzeria. To nie gra komputerowa, to życie!
to nie tylko gównarzeria tak jeździ, dopiero co pochowali matkę z dwójka dzieci w Wolce Rokickiej, a pozostałe dwoje dzieci i inny kierowca leżą chore w szpitalu i to sprawcą był pijany 34 letni ojciec tych dzieci, także karać, zabierać prawka dożywotnio takim deb***om.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak: kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy? Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ox napisał:
Róbta co chceta. No to robio.
No właśnie - tak się bawi "Pokolenie JPII" wychowane w duchu miłości chrześcijańskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[
asd napisał:
powiem tak: kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy? Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
aleś mądry, to zatrudnij sie i zaprowadź porządek, po drugie, jeździłam i jeżdżę do Firlej już 20 lat i nie zauważyłam, żeby tam był aż taki bałagan, owszem sporo młodzieży, ciekawie czy ty w tym Firleju byłeś też z mamuśką i siedziałeś może pod jej spódnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...